כיצד לשמור על בגדי בייבי מאורגן

כיצד לשמור על בגדי בייבי מאורגן

לפני הלידה, הורים חדשים רבים להתקלח לאחר מקלחת; רבות מן המתנות שהוענקו להורים חדשים הן בגדי תינוקות. בנוסף, אנחנו מקבלים יד- downs ואנחנו להרים דברים חמודים כאשר זה על המכירה. אז, איך אנחנו שומרים את כל זה מאורגן?

מתחילים

ארגון בגדים לתינוק יכול להתקרב כמה דרכים שונות. את מתכוונת לתלות בגדי תינוקות בארון או בארון? או שזה יהיה מקופל בתוך שידה?

זה יהיה גורם גדול מה אספקה ​​תצטרך להתחיל.

אם אתה תולה את הבגדים של התינוק שלך, לרכוש מחיצות תלויים או לעשות תגים לתלות משלך מתוך לוח פוסטר כבד או קרטון. אם בגדים יאוחסנו בתוך שידה, ליצור מחלפים באמצעות אותה שיטה. אתה יכול לרכוש אותם, אבל זה באמת לא קשה לעשות את שלך.

מיין הכל לפי גודל, ואז לארוז את כל מה שנמצא כעת גדול מדי במיכל לנשימה כמו תיבת בד. קופסאות קרטון הבנקאי גם לעבוד טוב, אבל כדי להיות בטוח לעטוף את בגדי התינוק נייר נטול חומצה, כך שהם לא הופכים דהוי בזמן האחסון. תווית תיבות לפי גודל ומה הוא בפנים ולאחר מכן לאחסן מאוחר יותר. אמנם זה עשוי להיות מפתה לארגן לפי סוג של בגדים, זה באמת הרבה יותר קל לארגן לפי גודל כי אתה יכול פשוט לתפוס את התיבה שאתה צריך כאשר הזמן הנכון.

ארגון הארון

מחיצות תלויים יהיה חיסכון החסד שלך בארון.

בין אם אתה בוחר לשמור רק את הגודל הנוכחי התינוק שלך לובש, או גם לכלול את התינוק הבא גודל למעלה, לרכוש או ליצור תגים לתלות עבור הגדלים (אם יש צורך) בתוספת סוג של בגדים. לדוגמה, אם היה לך תינוק עד 6 חודשים בגדים בארון של התינוק שלך, היית תולה תגים עבור 0-3 חודשים 3-6 חודשים עבור כל סוג של בגדים.

זה יכול להיות פשוט כמו "לשחק בגדים", "לבוש בגדים", וכו 'או שזה יכול להיות אפילו יותר בסיסי "חולצות שרוול קצר", "מגשרים" וכו' מטרת מערכת זו היא לוודא כי לא משנה אשר מכניס את הכביסה, האדם הבא כדי להתלבש התינוק יוכלו למצוא בקלות את מה שהם מחפשים.

ארגון המגירות

כאשר אתה פותח לראשונה מגירה ריקה, זה יכול להיות מפתה פשוט לקפל את בגדי התינוק ולקרוא לזה ביום. אבל מאוחר יותר, כאשר אתה מגשש באמצעות שינוי חצות, ייתכן שיהיה מחשבות שניה.

מאז בגדי תינוקות הם כל כך קטנים, קל להשיג הרבה מהם בחלל קטן; במיוחד אם אתה משתמש יעיל מארגני המגירה. אלה ניתן לרכוש כמעט בכל חנות הביתה, או שאתה יכול למדוד את המגירה, וחותכים קרטון כבד כדי להפוך את עצמו. להתלבש מחיצות תוצרת בית עם נייר עטיפה או נייר סקראפבוקינג אם אתה רוצה.

מקפלים, או רול, onesies ולאחסן את כולם בקטע אחד. לעשות את אותו הדבר עבור גרביים, סינרים, בגדים גיהוק, וכל פריט אחר אתה רוצה לאחסן במגירה. אם יש צורך, לעשות קצת מקל על מדבקות כדי לדבוק השפה של המגירה, המציין מה הולך בכל מקום. בשבועות הראשונים שלך בבית, חברים רבים וקרובים יעצור על ידי לעזור עם דברים כמו כביסה וזה יכול להיות שומר זמן ענק.

ארגון אחסון מעל הדלת

כאשר אתה מארגן את בגדי התינוק שלך, לא לשכוח את המרחב על החלק האחורי של הילדים ואת דלתות הארון. זהו מקום נהדר עבור ווים להחזיק מעילים, סווטשירטים ברדס, כובעים, וכל דבר אחר ייתכן שיהיה עליך כאשר אתה טס החוצה את הדלת בבוקר. אם יש לך בחורה, טקט למעלה סרט יפה לאחסן clret barrettes.

ארגון פריטים גדולים

פריטים כמו סווטשירטים, סוודרים, ו snowsuits לא תמיד להתקפל לאחסון קל. בארון, הם יכולים לקחת הרבה מקום. השתמש סל נצרים די לקפל ולהגדיר אותם פנימה אלה לא שטח ענק ווסטר, וזה נותן לך גישה קלה הפריטים שאתה צריך.

נערך על ידי ג 'ניפר ניקול סאליבן, בייבי בגדים מומחה

No Replies to "כיצד לשמור על בגדי בייבי מאורגן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 5