מה בדים תינוקות ללבוש?

מה בדים תינוקות ללבוש?

בדיוק כמו הגופים הזעירים שהם לובשים, בגדי תינוקות מורכבים ממגוון של שילובים - שילובי בד. אבל לקרוא את כל התוויות האלה מנסה להבין את כולם יכולים לקבל ממש מבלבל. הנה פירוט של מה תוויות בד באמת מתכוון.

כותנה

הבד הנפוץ ביותר בבגדי תינוקות, כותנה רכה וספגה ועדינה על עור התינוק. זה זמין בגירסה אורגנית יהיה לכווץ עד 10% עם כביסה הראשונה מחזור יבש אם אתה משתמש בחום.

 

כותנה / תערובות פוליאסטר

תערובת מיובש במהירות, מתנגד קמטים הוא בדרך כלל פחות יקר מאשר בגדי תינוקות עשוי סיבים טבעיים 100%. זה שילוב קל לטפל ולא מתכווץ, מה שהופך אותו בחירה פופולרית בקרב ההורים עסוק.

כותנה / ספנדקס תערובות

עבור האולטימטיבי בנוחות, תערובת של כותנה / סטרץ 'נמצאת במקום שבו היא נמצאת. מתיחה, החומר הזה עובר עם התינוק שלך, ולכן הוא נמצא גרבונים ו legwarmers התינוק. זה גם קל לטפל.

צֶמֶר

חם ו מטושטשת, פליס נמצא לעתים קרובות התינוק הלבשה עליונה זמין במגוון של משקולות. נהדר עבור שכבות, זה טוב עבור בין עונות. פליס מתייבש במהירות, הוא לחות- wicking והוא חלופי טבעוני צמר. כמו כן, זה כמעט הוכחה מכתים סופר קל לטפל, רק לזרוק אותו לשטוף עם צבעים כמו שאתה מוגדר.

קשמיר

טקסטיל יוקרתי, קשמיר ניתן למצוא בגדי מעצבים יוקרתיים מתקדמים.

אני לא ממליץ לבזבז את הכסף שלך על כל פיסת תינוקות או בגדי תינוקות שנעשו קשמיר משתי סיבות: התינוק שלך יגדל מתוך זה מהר יותר אתה יכול בת עין וזה קשה מאוד לטפל משמעות הצרכים התינוק שלך כדי למנוע נשפך בלגן כאשר הוא לובש אותו - כן!

אלא אם כן יש לך משרתת אישית או שירות כביסה, אל תטרח. אחרים גבוהה תחזוקה בדים inclue מצעים יד knits.

בָּמבּוּק

בד טבעי, במבוק הופך בחירה פופולרית יותר ויותר עבור בגדי תינוקות. תרמי- regulating, זה יהיה להתאים עם טמפרטורת הגוף של התינוק שלך הוא נהדר עבור שכבות. יש לה שורה של נקודות מכירה פנטסטי אחרים, כולל להיות hypo אלרגני אנטי בקטריאלי; ימין יחד עם 100% כותנה, זה הבד האהוב עלי לתינוקות ותינוקות בגדים. ראה גם:

אז יש לך את זה. רץ למטה של ​​בדים הנפוצים ביותר תמצאו בגדי תינוקות עשוי. כדי להפוך את הזמן כביסה קצת יותר קל, זה רעיון טוב לבחור כמה בדים שאתה יודע שאתה יכול לשטוף יחד מקל עם אלה.

No Replies to "מה בדים תינוקות ללבוש?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 3 =