הדרך הנכונה לשים את התינוק לישון.

הדרך הנכונה לשים את התינוק לישון.

שְׁאֵלָה: איך אני באמת צריך לשים את התינוק שלי לישון?

כשהייתי אמא חדשה, זה היה קצת בעיה בשבילי. רופאים ממליצים לשים תינוקות לישון על הגב שלהם. עם זאת, אמהות מבוגרות נזכרו בתקופה בה הרופאים המליצו על ההפך הגמור. לשים תינוק על הבטן שלה נחשב את האפשרות הטובה ביותר. למה השינוי הגדול?

תשובה:

חשבו כי הנחת ילד על גבו עלולה להוביל לבעיה אפשרית בשאיפה אם התינוק יירק תוך כדי שינה.

ויכוח קולני שהביא את התינוק להירדם נראה כמו הרעיון הנכון. עם זאת, מאז היה זרם עצום של מחקר לתוך עזרי דם.

מה שמצאו היה מפתיע. חוכמה קונבנציונלית של הנחת תינוק לישון לא היה הדרך הטובה ביותר למנוע תסמונת מוות פתאומי תינוקות. תינוקות שהושמו על הגב לישון היו הרבה פחות סביר לסבול sids. וכמו נחנק על עצמם spick-up, אפילו תינוקות צעירים יכולים להפוך את הראש מספיק במהלך השינה כדי למנוע מחנק. זה הוביל את האקדמיה האמריקנית לרפואת ילדים כדי להציג את "חזרה לישון" מסע בשנת 1992, אשר דוחק ההורים להניח תינוקות על הגב שלהם לשינה. מאז המלצת AAP, שיעור ה- SIDS ירד ביותר מ -50% בארה"ב.

דאגה אחת להורים היא הנקודה השטוחה המתפתחת אצל תינוקות כאשר הם מבלים זמן רב מדי על הגב. זה מוביל כמה אמהות להמליץ ​​לשים את התינוק על הצד שלו במקום.

למרבה הצער, עושה את זה מסתכן התינוק מתגלגל על ​​בטנו והוא יכול לשים לבטל את הלחץ על הצוואר שלו. דרך קלה להילחם כי נקודה שטוחה היא להגדיל את זמן הבטן של הילד במהלך היום.

הדרך הטובה ביותר לשים את הילד לישון הוא על הגב שלהם. עם זאת, אם התינוק שלך חזק מספיק כדי להתגלגל על ​​הבטן שלו או שלה זה בסדר להשאיר אותם במצב זה.

אבל תמיד להתחיל לישון זמן על ידי לשים אותם על הגב שלהם, גם אם אתה יודע שהם בסופו של דבר להתגלגל על ​​הבטן שלהם. זה נכון במיוחד עבור תינוקות כי הם 2 עד 4 חודשים; זה הזמן שבו הם נמצאים בסיכון הגבוה ביותר עבור SIDS.

No Replies to "הדרך הנכונה לשים את התינוק לישון."

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    28 − = 22