סקירה: כל ניקוי כביסה חינם & נקי

סקירה: כל ניקוי כביסה חינם & נקי

הורים חדשים מתמודדים עם אפשרויות רבות לפני התינוקות שלהם אפילו נולדו ואחד מהם הוא סוג של אבקת כביסה לרכוש. אתה יודע שזה חשוב לשטוף את כל הבגדים לפני התינוק שלך לובש אותם, אבל אתה יודע איזה סוג של חומר ניקוי לרכוש? מתקשה לקבל החלטה? סקירה זו של כל חינם & נקה נועד לעזור לך ללמוד כמה שאתה יכול על דטרגנט לפני קבלת החלטת הרכישה.

רשום כאחד 9 דטרגנטים מומלצים למכבסות לתינוקות, כל חומר ניקוי חינם & נקי יש מחיר נמוך מאוד, אריזה עדין קמפיין שיווקי נמוך באותה מידה, אשר עשוי להוביל כמה הורים להאמין כי זה חומר ניקוי לא יכול לנקות כמו גם מותגים יקרים יותר, אבל הם צודקים?

בוא נראה איך כל חינם & נקי ערימות נגד התחרות.

מה כל חינם & ברור

החברה אומרת כי Dreft הוא "תוכנן במיוחד עבור אנשים עם עור רגיש." לדברי האתר, הוא גם מספר אחד מומלץ דטרגנט על ידי רופאי עור, אלרגיסטים, ורופאי ילדים לעור רגיש כי זה:

 • הוכח קלינית להיות עדין על העור.
 • הוא ניסח במיוחד כדי לעזור למזער את פוטנציאל גירוי בעור.
 • הוא היפואלרגני.
 • מכיל פחות כימיקלים והוא ללא בשמים וצבעים.
 • שטיפות נקיות.

כל חינם & נקה הוא גם אבקת רק כדי לקבל את החותם של קבלה מן האגודה הלאומית אקזמה.

מצבים של דאגה

GoodGuide - אתר המנוהל על ידי מומחים מדעיים וטכנולוגיים המוקדש לספק "מידע סמכותי על הבריאות, איכות הסביבה והביצועים החברתיים של מוצרים וחברות." - הוא אחד האתרים הטובים ביותר שמצאתי עבור חקירת מוצרים אני משתמש בבית שלי, כולל אבקת כביסה.

ונחש מה? הם מדרגים את All Free & Clear "10" כשמדובר במרכיבים שעלולים להזיק. אם אתה הורה מודאג לגבי כימיקלים או גירוי בעור, ייתכן שתרצה לקחת מקרוב זה חומר ניקוי.

מה ההורים צריכים להגיד

מקצוענים

הורים משתוללים על כמה נהדר זה חומר ניקוי עבור סובלים מאקזמה. בנוסף, ההורים מדברים על היכולת להשתמש זה דטרגנט עבור כביסה של כולם וזה מחיר מדהים לכל מחיר לטעון; ב ממוצע של 52 מטענים לכל בקבוק, תשלם בסביבות 0.12 $ לכל לשטוף בעת שימוש כל חינם & נקה. זה המתחרה הנפוץ ביותר (הגאות חינם & עדין) יפעל לך על 40% יותר. עוד תדירות חיובית אני שומע היא שזה נהדר על כתמים.

חסרונות

שתי תלונות לגיטימיות שקראתי או שמעתי על חומר ניקוי זה הוא שאתה צריך להיות זהיר כמה אתה משתמש - במיוחד מכונת כביסה. אם אתה משתמש יותר מדי, אתה מפעיל את הסיכון שיש כתמים דטרגנט על הבגדים שלך. זה יכול בקלות להיפתר על ידי שמירה על כף מדידה ליד מכונת הכביסה שלך כדי למדוד את כל העומס (לפחות זה מה שאנחנו עושים בבית שלנו). וכי זה חומר ניקוי יכול לדעוך בגדים מהר יותר מאשר חומרי ניקוי אחרים; ניתן לייחס זאת ישירות למים קשים או לסוכן מבהיר בחומר הדטרגנט.

תלונה נוספת (אם כי אני לא בטוח שאני באמת מסווג את זה ככזה) היא כי אין "נקי, ריח טבק כביסה חדשה." עם זאת, אם אתה שוטף עם חומר ניקוי "חינם & ברור", כל העניין הוא כדי למנוע את הריחות מן בשמים וצבעים, נכון?

הניסיון האישי שלי עם Dreft

אנחנו כבר משתמש כל חינם & נקה עבור די הרבה זמן עכשיו. לא היו לי שום בעיות לשטוף את הבגדים של התינוק, את הבגדים של הבת המתבגרת שלנו או של בעלי של הנוף למחייתו (לדבר על לכלוך וכתמים). זה דטרגנט מסוים יש להוציא כתמים קשים כמו גרגרים עם כמות מינימלית של precreating - וכשאני אומר מינימום אני מתכוון התפשטתי כמה prereated על החולצה ממש לפני זרקתי אותו לתוך מכונת הכביסה והדליק אותו.

המשפחה שלנו לא חווה כל הקשיים עם דהייה או ללבוש נוסף על הבגדים או כל כתמי דטרגנט.

דבר אחד אני אומר כי אני מתגעגע ריח "טרי" של חומר ניקוי מבושם, אבל אם זה אומר עור נטול גירוד, אני בסדר עם זה.

בשורה התחתונה

אמנם, כל חינם & נקה יכול לפעמים להיות מסובך לאתר, אבל חנויות תיבת גדול לשאת אותו בכמויות גדולות. ככביסה כביסה התינוק, אני מוצא את זה כדי להיות בחירה נהדרת בהתחשב זה מרכיבים (או היעדרה) וזה נקודת מחיר. מאז התינוקות הם יצורים קטנים מבולגן, זה נחמד לדעת שיש חומר ניקוי כי יקבלו את הבגדים נקיים ללא לשבור את הבנק.

שתף את החוויה שלך עם כל ניקוי כביסה חינם & נקי

האם בחרת 'הכל חינם & נקה' או שאתה משתמש בו כעת? שתף את החוויה שלך עם חומר ניקוי זה.

קבל כל קופונים חינם & נקה באתר החברה.

No Replies to "סקירה: כל ניקוי כביסה חינם & נקי"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  71 + = 74