קניית נעלי בייבי? למד כיצד למדוד את הרגל של התינוק שלך | insightyv.com

קניית נעלי בייבי? למד כיצד למדוד את הרגל של התינוק שלך

קניית נעלי בייבי? למד כיצד למדוד את הרגל של התינוק שלך

ש: אני אמא בפעם הראשונה ומחפשת לקנות נעלי עריסה לתינוק שלי. הבעיה היא, כל זוג ניסיתי כבר הרבה יותר מדי, למרות העובדה כי קניתי את הגודל הנכון עבור גילו! האם יש דרך להבין את גודל התינוק נעליים? -M.J, סידר Rapids, IA

א: גדלים בייבי הם מסובכים להבין, הם לא? זה רע מספיק כאשר אתה מנסה לקנות בגדים כי כל יצרן נראה שיש רעיון אחר סביב מה מהווה “יילוד” או “12 חודשים” שינוי גודל.

למרבה המזל, רוב הקמעונאים לשים תגים על הבגדים שלהם, לכל הפחות, לתת לך גובה וקווים מנחים.

אבל כשזה מגיע לקנות נעליים, זה משחק אחר לגמרי הכדור. ברגע שהתינוק מתחיל ללכת ואתה מוכן לקנות זוג נעלי תינוק, אתה יכול לקחת את הילד הקטן שלך לחנות נעליים כדי להיות מצויד על ידי מקצועי. אבל מה לגבי כאשר אתה קונה זוג נעלי ערש?

אני זוכר את הצמד הראשון שקניתי לצעירים שלנו. הם היו רוביז, מותג שנאהב על ידי הורים רבים … מותג שאמור להישאר במקום ולא משנה מה. כשאללה היתה בערך בת שישה שבועות, רכשתי זוג רוביז שזה עתה נולד לה משהו ללבוש על הרגליים שלה עם כל התלבושות הקטנות והחמודות שהיו לי. הבעיה? הם היו גדולים מדי! בגיל שלושה חודשים עדיין לא יכלה ללבוש אותם.

במציאות, גודל הנעליים התינוק אינם שונים מאשר בגדים. לכל יצרן יש סטנדרטים, תבניות ומדידות משלו לגבי מה שהם רואים “ממוצע” עבור גודל מסוים, ולכן אין ימין תשובה, כשלעצמה.

חשוב לזכור: אתה צריך למדוד את הרגליים של התינוק פעם בחודש, בכל חודש, עד שהוא 12 חודשים.

עם זאת, ישנם מספר דברים שאתה יכול לנסות, זה עלול להפוך את הרכישה קצת יותר קל. אלה די נוכלים, אבל הם עושים את העבודה. אחרי הכל, אפלטון אמר פעם, “צורך, מי היא אמא של כל המצאה.”

שיטת אורך האצבע

מאז שנולדו שתי הילדות שלי, נהגתי להניח את האצבע שלי על רגלה של כף הרגל כדי למדוד עד כמה היא גדולה מן העקב עד קצה הבוהן. בשבילי, זה תמיד היה ציון דרך כאשר בהונות הצעירים שלהם נפגשו עם קצה האצבע שלי. אמנם זה נראה שיטת מדידה מטופשת, זה באמת יכול להוכיח די שימושי כאשר אתה קונה נעליים בעריסה; אם אתה יודע כמה זמן הרגל של התינוק שלך (בהשוואה לאצבע שלך) זה מקל להחזיק נעל עריסה להשוות את שני.

שיטת נייר ועיפרון

אם אתה עובר את אורך האצבע השיטה, זה עלול להיות הזמן להוציא פיסת נייר ועפרון. אני אוהב את השיטה הזו כי זה דיסקרטי (ונראה פחות מוזר מאשר שיטת אורך האצבעות במעברים החנות). לתפוס אבא או מבוגר אחר להחזיק אותם להחזיק את התינוק עדיין; באופן אידיאלי, אם צווארם ​​חזק מספיק, הם יכולים “לעמוד” על הנייר שהוצאת. השתמש בעיפרון כדי לצייר קו בעקב רגליהם עד קצה הבוהן. תקע את דף הנייר בארנק שלך, ובפעם הבאה שאתה יוצא עם התינוק, לא תהיה לך בעיה למדוד מה גודל הנעליים עריסה לקנות.

מצב גרב שיטה

אתה לא חושב שאני יכול לקבל יותר מטורף עם ההצעות, נכון?

ברור, אני יכול. כל זה דורש הוא זוג גרביים התינוק כי כרגע מתאים קצת רקמות; פשוט “לדחוף את הגרב” עד שזה בערך באותו גודל של הרגל של התינוק שלך. זה עובד טוב עבור תינוקות בעלי רגליים עבות או רחב, כי אתה יכול לקבל תחושה אמיתית של כמה טוב נעל יהיה או לא יתאים סביב הרגל שלו. פופ את “גרב ממולא” בארנק שלך ואתה טוב ללכת (פשוט לא נותנים לזה להיקבר ואת מחית למטה).

שיטת המדידה הנומרית

קל לבצע ומדויק ל T, אני ממליץ על קלטת מדידה גמישה (כמו אלה המשמשים ביוב וסריגים) כדי למדוד את הרגל של התינוק. השתמש סמן צבעוני כדי לציין ישירות על הקלטת למדוד כמה זמן הרגל של התינוק שלך הוא רק לזרוק אותו בארנק שלך. זה קל להובלה, לא תקבל מחית בארנק שלך, ויהיה מדויק להפליא כאשר אתה הולך לחנות למדוד נעליים בעריסה.

No Replies to "קניית נעלי בייבי? למד כיצד למדוד את הרגל של התינוק שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + 7 =