מה הם חגורת המושב חגורת נעל? האם המכונית של התינוק שלך המושב יש להם?

מה הם חגורת המושב חגורת נעל? האם המכונית של התינוק שלך המושב יש להם?

מנעול חגורת בטיחות הוא חלק ממושב בטיחות המיועד להחזיק את חגורת הבטיחות של הרכב כדי לשמור על התקנה טובה. נעילת- offs לבוא סגנונות שונים רבים יכולים להיות מאוד ברור צבע מקודד מנופים ותפסים, או שהם יכולים להיות קליפים פשוטים כי לא בולטים חזותית על המושב.

הנעילה צובטת או מהדקת את חגורת הבטיחות של הרכב כדי ליצור חגורה קבועה של חגורת בטיחות, המחזיקה את מושב הבטיחות בצורה בטוחה לתוך הרכב.

מנעול עוזר לסייע לסוגים רבים של מערכות חגורות בטיחות המצויות בכלי רכב כיום על ידי פישוט תהליך ההתקנה.

סוגים מסוימים של התקנות המושב ברכב עשויות בעבר להשתמש בקליפ נעילה, דבר שקשה להורים להתקין כהלכה. מובנית לנעול לבטל את הצורך נעילת קליפ והוא יכול להגדיל את קלות השימוש של המושב המכונית. בדרך זו, את קלות השימוש תכונה (את נעילת- off) גם משפר את הבטיחות של המושב המכונית כי ההורה סביר יותר להשתמש במנגנון פשוט כמו שצריך.

מושבי רכב רבים יש לנעול- offs משני הצדדים, כך שהם יכולים לשמש להתקנה משני צדי המכונית. מושבי רכב אחרים יש רק לנעול אחד במרכז. לחלקן יש מנעולים נפרדים משני צדדי מושב הרכב ולמתקנים הפונים קדימה ופנים. קל להתבלבל על ידי כל אלה קליפים או בריחים, כדי להיות בטוח שאתה קורא את הוראות ההפעלה שהגיע עם המושב שלך כדי לראות איזה מנעול אתה אמור להשתמש.

אם אין ברשותך את מדריך ההוראות, ייתכן שתוכל למצוא אותו באתר האינטרנט של היצרן, או שתוכל לחייג למספר הטלפון של היצרן שעל תווית המושב לקבלת עזרה.

מושבי בטיחות עם מנעולים מובנים

בתמונה הוא מובנה לנעול על מושב הבריטית הבכור Britax. זה מנעול את מהדק את הכתף חלק של חגורת בטיחות כדי ליצור את אורך קבוע של חגורה כי מאבטח את המושב.

את המפתח CHIC Fit ו מפתח התאמה פיטי 30 המושבים ברכב יש פשוט מאוד אבל יעיל לנעול- off. למעשה, הם כל כך פשוט כי ייתכן אפילו לא שם לב שהם חלק במושב המכונית. על בסיס מושבי התינוק האלה, מתחת לחלק העליון של שביל החגורה, יש פיסה דקה של פלסטיק כתום. חתיכה זו מחוברת למושב המכונית בקצה אחד ופתוחה בצד השני. כדי להשתמש בנעילה, החלק את חלק הכתף של חגורת הבטיחות לתוך פיסת הפלסטיק הכתומה. יש מנעול משני צדי הבסיס.

את גראקו Snug Ride 30/35 יש גם לנעול על בסיס הרכב במושב התינוק, אבל זה אחד מרכזי שניתן להשתמש עבור ההתקנה משני צדי הרכב. ישנם שני חלקים צירים לקפל החוצה. הן חלקי הברכיים והן הכתפיים של חגורת הבטיחות מנותבות על פני מרכז הנעילה, ושתי חתיכות הצירים מקופלות על החלק העליון. כאשר הם לוחצים למקומם, חגורת הבטיחות נעולה.

חדש Britax מושבי המכונית עשויה להיות תכונה הנקראת לחץ צמוד, וזה סוג של לנעול את. יש חלק חלק המושב כי מרים כמו מכסה תא המטען. חגורת הבטיחות מנותבת מתחת לאותה חתיכה. כאשר מכסה תא המטען סגור שוב, הוא פועל כנעילה.

ענן ה- Cybex Cloud Q במושב התינוק יש מכסה דומה על בסיס המושב.

כי יש כל כך הרבה סוגים של מובנית לנעול- offs, ההורים צריכים תמיד לקרוא את המדריך הוראות בטיחות במושב בזהירות כדי ללמוד כיצד להשתמש בתכונה זו. כמה יצרני מושב המכונית מאפשרים לך לנעול את חגורת הבטיחות ברכב תוך שימוש במושב נעילת המכונית, בעוד שאחרים לא. שוב, הקפד לקרוא את מושב המכונית ואת הוראות הרכב כדי לוודא שאתה משתמש בכל התכונות כראוי.

No Replies to "מה הם חגורת המושב חגורת נעל? האם המכונית של התינוק שלך המושב יש להם?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 3