גאון הורות גרזן! הפעל את הטלפון החכם לתוך צג בייבי – insightyv.com

גאון הורות גרזן! הפעל את הטלפון החכם לתוך צג בייבי

אה, בייבי מוניטורים – שבץ של זוהר הורית. רק בלחיצת כפתור, אתה יכול לראות, לשמוע ואפילו לדבר עם הקטן שלך. אתה אפילו לא צריך לקום מהמיטה!

עם זאת, מותרות לא בא בזול. את הטוב ביותר צגים התינוק, עם תכונות כמו מצלמה מתכוונן שליטה ו דו סטרי אודיו, יכול לעלות בין $ 200 ו $ 300. אפילו מודל בסיסי יפעל לך 100 $ או משהו כזה, מה שהופך את האפשרות של מעקב בלחיצה אחת התינוק די יקר.

חושב שאתה לא יכול להרשות לעצמך מוניטור טוב התינוק? תחשוב שוב! אם יש לך טלפון חכם או רשת אלחוטית, אתה יכול למעשה ליצור מתוחכם, DIY בייבי צג עבור סביב $ 80. אתה לא צריך להיות גאון טכני או מקגייבר בחיים האמיתיים. כל מה שאתה צריך הוא IP (פרוטוקול אינטרנט) מצלמה ונכונות לחשוב מחוץ לתיבה “עשה עבור התינוק”.

השתמש Smartphone שלך ​​מצלמת IP כדי להפוך את התינוק בייבי מוניטור

משמש בדרך כלל עבור אבטחה הביתה, אלה מוכנים לאינטרנט, המצלמות הדיגיטליות הם דומים העליון של שורת- the-line צגים התינוק, המציע תכונות כמו פאן / בקרת הטיה, תאורה אינפרא אדום, ואפילו דו סטרי אודיו. מכיוון שבדרך כלל אנשים זקוקים למצלמות מרובות כדי להגדיר רשת אבטחה, כל מצלמה נמכרת תמורת חלק קטן מהמחיר של צג תינוקות. מה יותר, מצלמות IP נוטים להיות טווח חזותי טוב יותר תמונה ברורה יותר, ומאפשר לך לעלות את המצלמה בבטחה הרחק מהישג ידם של התינוק.

מאז מצלמות IP לשלוח ולקבל אותות דרך האינטרנט, אין טווח להתמודד עם. אתה יכול לבדוק את התינוק מן הסלון שלך או את מקום העבודה. פשוט זוג המצלמה החדשה שלך עם יישום ניטור התינוק, ואתה טוב ללכת! רוב היישומים יאפשר לכם לשלוט בתנועות המצלמה ולשמוע / לדבר עם התינוק ישירות דרך הטלפון.

חלקם אפילו יאפשר לך לצלם תמונה או וידאו של אחד שלך nippime hippinks הקטן שלך.

מודאג אבטחה? בדומה לרשת האלחוטית שלך, הזנת מצלמת ה- IP שלך מוגנת בסיסמה. תוכל גם לבחור להגביל את הגישה לרשת האלחוטית האישית שלך. אם אתה לא ברשת, אתה לא יכול לראות את התינוק. פרק זמן.

עֲלוּת

מצלמות IP יכול לעלות עד 100 $, אבל אתה יכול לקנות מוצק, תכונה תכונה ארוז, כמו FOSMAD FI8918W, עבור קטנה כ 60 $ או 70 $. רק לוודא את המודל שבחרת תואם את הטלפון החכם. יש גם מספר גדול של אנדרואיד אנדרואיד Apps זמין, בין 5 $ ל 10 $ כל אחד.

No Replies to "גאון הורות גרזן! הפעל את הטלפון החכם לתוך צג בייבי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.