דטרגנטים הטוב ביותר עבור בגדי תינוקות

תינוקות עשויים להיות קטנים אבל הם מייצרים הרבה כביסה מלוכלכת. הורים חדשים רבים מופתעים איך זה הופך להיות חלק גדול של חיי היומיום עם יילודים מבולגן ופעוטות. ראש לכל חנות מכולת ותראה חומרי כביסה כביסה במיוחד עבור התינוק כביסה. מה אתה צריך לבחור להתמודד עם כל הכתמים?

עור של תינוק הוא הרבה יותר רגיש מבוגר, ולכן חשוב לחפש חומר ניקוי עדין. באופן אידיאלי, אתה רוצה משהו שהוא ניחוח - ו לצבוע חינם אחד שאינו מכיל brighteners. כל אלה כימיקלים יכול לגרום לגירוי או אלרגיות שלך אחד קטן. חומר ניקוי טבעי הוא הבחירה המושלמת.

בואו נסתכל על שמונה חומרי ניקוי שאפשר לסמוך עליהם על בגדי תינוקות נקיים שמציעים כוח כתם, אבל עדינים בו זמנית.

ללא צבעים וניחוחות, זה נוסחה מרוכזת התינוק מגיע מאחד המותגים העליון התמקד מוצרי ניקוי טבעיים. הדור השביעי היה אחד המנהיגים בתנועה זו ואת המוצרים שלהם לעבוד נהדר וקל למצוא.

הדור השביעי מתגאה בצמחים שמקורם בחומרי ניקוי, בפיזור קרקע ובאנזימים שאינם נגזרים מן החי. זה גם לא רעיל מתכלה, כמו גם hypoallergenic. תוכלו גם ליהנות מהעובדה שזה נקי של פוספטים ו brighteners אופטי, לא נבדק על בעלי חיים, והוא כשר- Certified.

לגבי המלצות ההורים, זה אחד הטובים ביותר. רבים מצאו דטרגנטים אחרים מעצבן את העור של התינוק אומר שהכל התבהר פעם שהם עשו את המתג.

No Replies to "דטרגנטים הטוב ביותר עבור בגדי תינוקות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    12 − 2 =