כיצד להכין את העגלה של התינוק שלך למכירה

כיצד להכין את העגלה של התינוק שלך למכירה

עגלות הן חלק מהפריטים היקרים ביותר לתינוק, והרבה משפחות בסופו של דבר עם יותר מעגלה אחת כדי לענות על צרכים שונים. ברגע שזה שימש את המשפחה שלך כל עוד זה נחוץ, אתה יכול להחזיר חלק מההשקעה שלך על ידי מכירת עגלת התינוק שלך בשימוש. קצת עבודה מראש יכול לעזור לך לקבל יותר כסף עבור טיולון משומש. הנה איך להכין את הטיולון שלך למכירה.

בדוק עגלת נזכר לפני המכירה

ההזמנה הראשונה של העסק היא לוודא את הטיולון לא נזכר.

זה קל לפספס זיכרונות שעשויים להשפיע על הטיולון שלך! רבים נזכר אינם מפורסמים במידה רבה אם הם אינם מכסים מיליוני מוצרים. בארה"ב, בקר באתר של ועדת בטיחות המוצר של הצרכן והשתמש בתיבת החיפוש כדי להזין את המותג והמודל של הטיולון שלך. CPSC תקבל הודעה על כל טיול בעגלה אם המודל נמכר בארה"ב.

אתה יכול גם לבדוק עם יצרן הטיולון ישירות. ליצרן יהיה לעתים קרובות קישור להיזכר מידע באתר האינטרנט שלהם, ואתה יכול להתקשר למספר הטלפון שירות הלקוחות לשאול על נזכר, כמו גם. יש את מספר הדגם ואת תאריך הייצור זמין לפני שתתקשר. בדרך כלל ניתן למצוא את פרטי המודל על תווית שנתפרה על בד המושב, או על מדבקה של מדבקה.

חשוב לבדוק בזהירות עבור נזכר כדי להגן על המשתמשים העגלה בעתיד, אלא גם כדי להגן על עצמך. זה לא חוקי בארה"ב למכור מוצר התינוק שנזכר.

למרות שאתה לא צפוי להיות לדין על הרישום של הטיולון חזר למכירה, עדיף להימנע את הבעיה לחלוטין מבחינה אתית ומשפטית.

אם הטיולון שלך נזכר, זה לא אומר שאתה לא יכול למכור אותו. חלק מהבעיות עשויות לחייב ערכת תיקון או חלק חלופי. לאחר התרופה מותקן על הטיולון, זה בסדר למכור אותו.

רק הקפד לציין כי הבעיה תוקנה. במקרים מסוימים, הטיולון שנזכר עשוי להיות מוחזר עבור תחליף, או במזומן או סחורה אשראי.

לאסוף את עגלת חלקים ואביזרים

באופן אידיאלי, עדיין יש לך את כל האביזרים שהגיעו עם הטיולון שלך. לפני שאתה ברשימה את הטיולון למכירה, בדוק פעמיים כי אחד מכסה רצועה או מחזיקי כוס לא נעלם אחסון. חופות ניתנות להסרה, הוספות לתינוקות, כיסויי גשם וכיסויי מושב נוספים הן חלק מהדברים שעשויים להיות מאוחסנים לאחסון. אם כמה אביזרים חסרים, אתה עדיין יכול למכור את הטיולון שלך. אתה רק צריך לתת לקונים פוטנציאליים יודע בדיוק מה הם מקבלים.

אם ביצעת שינויים כלשהם בעגלה, רשום לעצמך הערה. אם משהו שבור או חתיכות ירדו, תצטרך להזכיר את הדברים האלה קונים, כמו גם. כדי לקבל דולר העליון עבור הטיולון שלך, זה שווה את זה כדי לבדוק עם היצרן כדי לראות אם אתה יכול לקבל חלקי חילוף לפני שאתה מוכר.

תנקה את זה!

זוכרת כמה מבריק ונעים זה, הטיולון נראה כשהיה חדש? קונים העגלה הפוטנציאלית שלך רוצה לראות את זה במיטבה, גם! אם הגלגלים מלוכלכים, לשטוף אותם. בצע את הוראות היצרן עבור שטיפה או ספוט ניקוי המושב, חופה, סל.

הסר כתמים בכל הזדמנות אפשרית. נגב את רצועות רתמה ליישר אותם כך שהם נראים נחמד.

אתה יכול בקלות לנקות את הטיולון שלך באמצעות ציוד יש לך בבית, אבל אתה יכול גם להשתמש בערכה, כגון BuggyLOVE אורגנית עגלת ניקוי (קנה על Amazon.com). במיוחד עבור טיולון סוף גבוה, לוקח את הזמן כדי לסדר אותו עם התינוק ידידותי ניקוי אורגני יכול נטו מחיר resale גבוה.

להחליט על מחיר

בדרך כלל, אתה יכול להשתמש מחצית המחיר הנמוך הנוכחי הנוכחי הנמוך ביותר כנקודת התחלה לתמחור טיולון בשימוש. אם זה כבר לא מיוצרים, להתחיל עם חצי מהמחיר החדש. יהיה עליך לבצע התאמות עבור גיל הטיולון, מצב הבדים והמסגרת, מספר ומצב האביזרים וכל חלקי השבר או התיקונים.

אתה צריך גם להסתכל Craigslist, eBay, חנויות המשלוח, ואת אתרי המכירות המקומיות כדי לראות כיצד אחרים דומים עגלות מתומחרות.

אתה יכול רשימת הטיולון בן 4 שלך במחצית המחיר הקמעונאי הנוכחי, אבל אם קרייגסליסט מראה כמה עגלות בן שנתיים של אותו מודל פחות, אתה לא צפוי למשוך תשומת לב רבה קונים.

High-end עגלות, או מודלים שקשה למצוא בחנויות המקומיות, הם הסיכוי הטוב ביותר למכור סכום גבוה יותר. אם הטיולון שלך הוא מודל נפוץ באמת, יש כנראה הרבה מהם למכירה, מה שאומר שזה לא הפקודה העליון דולר.

קח תמונות טיולון גדול

לאחר הטיולון שלך נראה מבריק ונקי, לקחת אותו איפשהו עם אור טוב לקחת כמה תמונות. זה הכי טוב אם אין חבורה של דברים ברקע כדי להסיח את הקונה. להרחיב את החופה, ליישר את הגלגלים המסתובבים, ולהציג את כל האביזרים בצורה מסודרת. קונים עגלה הולכים לשים את המטען היקר שלהם ברכישה שלהם, אז לקחת כמה דקות כדי לגרום לזה להיראות ראוי. קבל קרוב לעגלה ככל שתוכל, ולוודא שהיא ממוקדת פריך.

אם עליך להזכיר כל נזק במודעה שלך, צלם תמונה המציגה את הבעיה. זה יחסוך זמן בשבילך ועל הקונה, שכן הם יכולים להחליט מיד אם הנזק הוא מפסק העסקה.

רשימת עגלת הקניות למכירה

מאז כבר עשית מחקר התמחור שלך, יהיה לך רעיון טוב של המקומות הטובים ביותר כדי רשימת עגלה המשמש שלך למכירה. הקפד לכלול את שם היצרן ואת הדגם המדויק במודעה שלך, יחד עם תאריך הייצור, אם אפשר. כלול את פרטי הקשר המועדף שלך ותן לקונים הפוטנציאליים לדעת אם המחיר שלך יציב, או אם אתה פתוח למשא ומתן כלשהו.

מטעמי בטיחות, עדיף לארגן פגישות עם קונים עגלות פוטנציאליים במקום ציבורי מחוץ לבית שלך. בחר מקום שבו תוכל לפתוח את הטיולון ולהפגין את תכונותיו. כמה תחנות משטרה עכשיו מציעים לקנות / למכור שטח בטוח לשני הצדדים.

משאבים נוספים לעגלה

  • 8 דברים לשקול בעת רכישת עגלה
  • לפני שאתה קונה עגלה משומשת
  • עצות בטיחות
  • 2015 שינויים בתקני בטיחות הבטיחות בעגלה

No Replies to "כיצד להכין את העגלה של התינוק שלך למכירה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 3