מה שאתה צריך לדעת על בייבי לבוש גודל

מה שאתה צריך לדעת על בייבי לבוש גודל

בגדי תינוקות מגיע בגדלים סטנדרטיים מאוד, אבל בדיוק כמו בגדים למבוגרים, כל מותג יש דעה אחרת על מה מהווה גודל מסוים. לכן זה כל כך חשוב להתייעץ עם הבגדים בגודל התינוק תרשים ולשקול את משקל התינוק כאשר מנסים להבין את הזכות בגדים בגודל התינוק לרכוש. אם אתה לא מסכן את התינוק שלך ללבוש בגדים כי הוא חזק מדי ולא נוח לו או לה.

הנה דוגמא מעולה: הבת שלי היה 7 ק"ג 7 עוז כאשר היא נולדה בכושר די טוב לתוך 0-3 חודשים גדלים המתאימים עם הגיל שלה כאשר היא נולדה. אבל, כמו עם כל התינוקות, היא גדלה מהר מאוד, פלג גופה העליון נמשך זמן רב בעוד רגליה נשארות קצת יותר קצרות. התוצאה הסופית? על ידי 8 שבועות, הייתי צריך לקנות 3-6 חודשים בגדים כך שזה יתאים הבטן הקטנה שלה כי התחיל להציץ החוצה כל הזמן.

מצד שני, יש כמה תינוקות שנולדים פשוט גדולים. יש לי חבר שיש לו 3 ילדים; כל שקל יותר מ 10 £ בזמן הלידה. הילדים שלה לעולם לא שחוקה 0-3 גודל חודש.

אז מה ההורה לעשות? בתור התחלה, לקנות לפי משקל ואורך. רוב היצרנים הגדולים של בגדי תינוקות יש hangtags אשר כוללים כעת הן משקל ואורך מידע. אם אתה קניות באינטרנט, הקפד להשתמש באתרי אינטרנט גודל התרשים אם יש להם אחד זמין.

אתה יכול גם לקנות גדול, אשר אני מאוד ממליץ - אלא אם כן אתה רוכש התינוק sleepwear.

זה נשמע טיפשי לקנות בגדים שאינם הולכים להתאים את התינוק, אבל הם גדלים כל כך מהר, מה לא יכול להתאים השבוע, יכול בהחלט להיות מושלם בעוד כמה שבועות.

כללים אלה גם צלצול נכון אם אתה קונה בגדים לתינוק כמו מתנות, או אם אתה נרשם למקלחת שלך.

זכרו, תינוקות מגיעים בכל הצורות והגדלים; בהתחשב במשקל התינוק שלך בעת רכישת בגדי תינוקות הוא דבר חכם לעשות והוא יכול בסופו של דבר לחסוך לך מבלה מאות דולרים על בגדי תינוקות שעשויים שלא להתאים.

כדי למנוע להיתקע עם בגדים זה קצת יותר מדי עבור התינוק שלך, בצע כמה עצות פשוטות אלה:

קנה רק כמה בגדים 0-3 חודש התינוק: התינוק שלך יגדל כל כך מהר באותם שבועות ראשונים, כי הוא כנראה להכות עד גודל 3-6 חודשים לפני שאתה יודע את זה. אז יש שפע של 3-6 חודשים גודל הבגדים מוכן לתינוק שלך לפני שהוא מגיע. אם אתה מקבל יותר מדי גודל יילוד או 0-3 גודל בגדים חודש כמו מתנות, להחליף כמה מהם עבור גודל גדול יותר. אתה תמיד יכול להפשיל את השרוולים או המכנסיים אם זה גדול מדי. ועם בגדים גדולים יותר, תקבל הרבה יותר ללבוש מהם.

הימנע קניית פיג 'מה רגל יותר מדי: בעוד pjs רגליים הם חמודים סופר, תינוקות לפרוץ אותם בדרך מהר יותר פיג 'מה רגיל, אחד ושניים חתיכת, שכן הרגליים הגוברת שלהם הרגליים אין לאן להרחיב והוא יכול לקבל crunch up. במקום זאת, לבחור פיג'מה ללא רגליים ולשמור על הרגליים של התינוק חם בלילה עם זוג גרביים שאתה יכול להסיר אם הוא מקבל חם מדי. כאשר הרגליים של התינוק שלך יותר מדי זמן עבור פיג 'מה רגל, אתה יכול לחתוך את הרגליים מהפיג' מות לתת את הרגליים של התינוק להשתחרר.

ראלף לורן בגדי התינוק פועל קטן: ראלף לורן מייצרת בגדי תינוקות חמודים, אבל להיות מודעים לכך הגודל שלהם נוטים לרוץ סופר קטן.

לדוגמה, חולצה בת 9 חודשים היא למעשה יותר כמו חולצה בת 6 חודשים, וכו '... אז תכננו את התינוק ללבוש את התלבושת של ראלף לורן הרבה יותר מוקדם מהגודל שצוין.

שמור תגי מחיר ושמירת קבלות עבור כל הבגדים: לא בטוח אם התינוק שלך יתאים את הבגדים שקנית לו? שמור תגים על בגדים ולשמור קבלות על כל דבר במקרה שאתה צריך להחליף משהו עבור גודל גדול יותר.

נערך על ידי ג 'ניפר ניקול סאליבן, בייבי לבוש מומחה

תמשיכו עם האחרונה של בגדי תינוקות על צפצוף@trendyjenny, פייסבוק בבייבי בגדים ב About.com,פינטרסט,Google+ואינסטגרם.

No Replies to "מה שאתה צריך לדעת על בייבי לבוש גודל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 64 = 65