מהי אומנת חיה? | insightyv.com

מהי אומנת חיה?

מהי אומנת חיה?

מטפלת חיה היא בדיוק איך זה נשמע: מטפלת בילדים המתגוררת בבית שלך. אדם זה מספק טיפול לילדך או לילדים במהלך שעות עבודה מוסכמות. בתמורה, אתה מספק מקום לגור ומשכורת. משכורת זו היא בדרך כלל פחות מאשר “לחיות החוצה” מטפלת כי אתה משלם על חדר המטפלת ואת הלוח.

האם אתה סקרן של מטפלת חיה היא זכות עבור המשפחה שלך?

אנחנו הולכים לצבור את היתרונות והחסרונות לך לשקול. בנוסף יש לנו משהו דברים שאתה יכול לכלול בחוזה שלך. כאשר מישהו צופה הילד שלך, ללא קשר אם הם מטפלת, מעון יום בבית, או מעון יום יש תמיד חוזה. השתמש בחוזה כדי לקבוע את לוח הזמנים, הכללים, הגבולות. הנה כמה דברים שכדאי לשקול בעת חיפוש אחר מטפלת חיה.

היתרונות והחסרונות 

הצד החיובי של שכירה של מטפלת היא בהחלט העלות. אתה תשלם פחות עבור מטפלת. אתה מקבל בייביסיטר חי, גם, עבור לילות תאריך (רק להיות בטוח שהיא זמינה בלילה).

מטפלת חיה יכולה להיות מהימנה מאוד, שהיא אחד האתגרים הגדולים ביותר לטיפול בילדים. אתה יכול (כמעט) לומר שלום כדי חיפושים מאולתרים עבור טיפול בילדים גיבוי עם מטפלת חיה. אם אתה נתקל במצב חירום הם שם כדי להציל את היום.

לאחר המטפלת שלך יהפכו את הקשר שלך חזק יותר.

כאשר אתה מקבל להכיר אחד את השני תקשורת טובה יותר יהיה קל יותר. אתה יכול להרוויח אמון זה בזה במהירות ובקלות להגיע על אותו דף על נושאים. 

החיסרון יכול להיות פרטיות, כמובן. מטפלת חיה היא שותפה לכל החסרונות האישיים ביותר שלך ואולי שומעת טיעונים משפחתיים, אה, דיונים.

אתה רוצה בזהירות המסך הפרט כדי לוודא שאתה יכול להתקיים בשמחה. מטפלת חיה עובד הכי טוב כאשר יש לך בית גדול, באופן אידיאלי עם רבעים נפרדים לה לחיות, שבו לא תוכל להיכנס בדרכים אחרות במהלך שעות off.

כמו כן, בהתאם אדם אחד יכול להיות כמו לשים את כל הביצים בסל אחד. למרות הדחף הרגע האחרון גיבוי טיפול בילדים תתרחש פחות עם מטפלת לחיות, להיות בטוח יש תוכנית גיבוי עבור אותם מקרים נדירים.

 

הגדר תזמון ברור

הדבר הראשון להבין הוא כאשר תזדקק האומנת שלך לחיות. להחליט מראש אם אתה צריך את הזמן המלא שלה חמישה ימים בשבוע ומה השעות יהיה. אם אתה צריך כיסוי סוף שבוע, במשרה חלקית עבור חלק של השנה, נסיעות עסקים או טיולים עם חברים לציין את זה בחוזה. 

במהלך תהליך הגיוס, לברר אם וכאשר המטפלת שלך לחיות רוצה לבקר את משפחתה או לקחת חופשות. בדרך זו אתה יכול לשקול את החופשה ואת לוח הזמנים עבודה. אתה רוצה להיות בטוח לוחות הזמנים שלך ג ‘ל היטב, כי תוכל לתת לה לצאת לחופשה כאשר היא רוצה.

צור את תיאור התפקיד

אם אתה צריך את האומנת שלך לחיות לעשות יותר מאשר לראות את הילד שלך לשים את זה בחוזה. לדוגמה, אם אתה צריך עזרה עם מטלות הבית כוללים את מה שאתה רוצה לצפות.

 למרות לזכור כי אתה שכירת מטפלת ולא משרתת. דברים כמו לנקות אחרי הילדים או לנקות את הכלים שהם אכלו, ועשיית כביסה קל עשוי להיות בסדר. אבל הקפד לכתוב את זה בחוזה אז אין בלבול. 

האם תזדקק לאומנתך לחיות כדי להסיע את ילדיך למקומות? בחוזה, ציין כמה נהיגה הם יכולים לעשות, ואם תוכל לכסות את עלויות הדלק. כמו כן, בעת שכירה שלך חי לבדוק מטפלת לשאול או לחקור את הרשומה הנהיגה שלהם.

כללים לעקוב

הבית שלך הכללים שלך. כל מועמד בא לגור איתך צריך להיות רעיון טוב איך אתה מפעיל את הבית שלך. אם יש דברים מסוימים לא תסבול בבית שלך לשים אותו בחוזה. 

כלול סעיף על הילדים לא מעריכים את המטפלת של “מחוץ לזמן”. כדי לעזור לאומנת החיה לנהל את הקו הדק בין עבודה לחיים, הילדים צריכים להבין מתי המטפלת זמינה להם וכשהיא לא.

 זה קל מאוד עבור ילד כדי לעבור אל האדם הבא כדי לקבל את מה שהם רוצים כל כך ליצור תגובה שניכם מסכימים על זה הוא האות האוטומטי של זמן כבוי. לדוגמה, אם הילד רוצה את המטפלת, התגובה יכולה להיות, “זה לא תורי לטפל בך עכשיו.

 

מטפלת חיה היא מחויבות גדולה למדי. עם החוזה הנכון ומחקר, הילד שלך יכול להפיק תועלת אחד על אחד טיפול ואתה יכול להרגיש בטוח שאתה עוזב את הילד שלך בידיים מסוגל.

No Replies to "מהי אומנת חיה?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1