לפני שאתם קונים מתנות לתאומים

לפני שאתם קונים מתנות לתאומים

בין אם זה עונת החגים, חגיגת יום הולדת או אירוע מיוחד אחר, לעתים קרובות שאלות להתעורר כאשר לקנות מתנות עבור תאומים. מהו הנימוס הנכון בעת ​​רכישת מתנות לתאומים? 

אתה צריך לקנות תאומים מתנה זהה? שתי מתנות שונות? או מתנה שהם יכולים לחלוק?

זה יכול להיות מצב רגיש מאוד. מתנת מתנות רוצה מתנות שלהם כדי להביא אושר למקבלי, אבל כשמדובר תאומים מכפילים, קנאה והשוואה לעתים קרובות להוביל במקום לתסכול ואכזבה.

 

בין אם אתה נותן מתנות תאומים כהורה, סבתא V, חבר או קרוב משפחה, יש כמה דברים שכדאי לזכור. כמובן, כל קבוצה של תאומים הוא שונה, עם העדפות אישיות מיוחדת. מעל הכל, לזכור את זה כמו שאתה בוחר מתנות עבור תאומים.

אחד למען כולם, כל אחד

במקרים מסוימים, המתנה הטובה ביותר עבור תאומים היא מתנה אחת שניתן לשתף. עם זאת, יש ליישם את הטכניקה בזהירות רבה. הערך של המתנה צריך להיות שווה של שתי מתנות אישיות. לכן, אם היית מבלה 20 $ על ילד אחד, מתנה משותפת צריכה להיות בשווי של $ 40 או כך. מתנה אחת משותפת צריך להיות גם משהו התאומים יכולים לשחק עם שיתוף פעולה שווה, ולא משהו הדורש בתורו. מקובל: משחק לוח, סט לשחק, ציוד לשחק בחוץ; בלתי מתקבל על הדעת: בובה, מטוס מודל, תלת-אופנית אחת. 

על פי סקר זה, משפחות רבות עם כפולות לאמץ את הטכניקה מתנה אחת.

 עם זאת, אני גם לצפות הרבה התנגדות. פשוט נאמר, "שתי מתנות - הם שני אנשים שונים." על פי דפני, אמא של ילדים בן ארבע אחים. אמא אחרת מסבירה, "לא הייתי אוהבת את זה אם התאומים שלי קיבלו מתנה אחת לחלוק. הייתי רואה את זה בתור מישהו זול ועצלן על זה ". 

דומה אך נפרד

גישה נוספת מתנות עבור תאומים היא לתת להם פריטים דומים, אבל ייחודי. הפריטים יכולים להיות אותו דבר סוגים שונים, למשל, משאית כחולה משאית ירוקה או שני משחקי וידאו שונים. זה נראה כמו פתרון הוגן, אבל משפחות עם תאומים יודעים טכניקה זו יכולה backfire. עם תאומים, הדשא תמיד ירוק יותר בצד התאום ... לא משנה מה יש, והשני רוצה. תאום אחד עשוי מאוד לחמוד את מה התאום השני. התחרות ואת הלחימה על מתנות יכול להיות אינטנסיבי ... ועלוב. 

נחמד כפליים 

אז, אתה יכול להסיק כי אתה לא יכול להשתבש עם שתי מתנות זהות עבור תאומים. זה מבטל את האפשרות של קנאה או לחימה, ושומר על שוויון. עם זאת, זה לא תמיד יעיל, אלא אם כן מתנה את הפריט המתאים לשני אנשים. ברור, אתה רוצה להיות יותר סלקטיבי בהתאם הגילאים של התאומים והמגדרים. נותני מתנה תמיד צריך לקחת בחשבון את האינטרסים של הטעם ואת הטעם, וזה בהחלט חל על תאומים. אל תיתן שתי בובות ברבי לבנות תאומות אם אתה יודע שאחד התאומים שונא בובות ומעדיף לשחק עם חיות פרווה.

אל תוותרי

זה יכול להיות קשה לבוא עם רעיונות מתנה כי בבקשה שני תאומים.

הורים של מכפילים סובלים בתהליך בכל פעם שחג או יום הולדת עובר על ידי לוח השנה. לא רק לקנות מתנות עבור תאומים יקר פוטנציאלי, אבל הניסיון "לקבל את זה נכון" עבור כולם יכול להיות תרגיל בתסכול. 

לעתים קרובות אני מוצא את עצמי נלכד במעגל קסמים של ניסיון לשמור על דברים "הוגנים ושווים". עבור כל מתנה שאני קונה עבור טווין A, אני תיגר על מציאת משהו שווה ערך עבור התאומים B. בסופו של דבר, זה יכול לגרום לבזבז כסף מיותר פַּזְרָנוּת. אני מוכרח לזוז לאחור ולהזכיר לעצמי שהכול לא צריך להיות שווה בדיוק לתאומים זהים שלי. אני לא צריך לבזבז את אותה כמות של אגורה המדויק; בסופו של דבר, כל זה יתרות. אם אני מבלה קצת יותר על אחד ב Christmastime, עודף יחולו על התאום השני במתנת יום הולדת כמה חודשים מאוחר יותר.

 

אל תוותרי. קניית מתנות לתאומים עשויה לדרוש מאמץ רב יותר, אבל התוצאות כפליים נחמד!

אסטרטגיות להצלחה

 • אל תדאג יותר מדי על התינוק ועל תאומים פעוטות. הם די מרוצים עם המתנות שלהם הם לא רגישים נתפס החסרונות. שמור את הלחץ על תאומים מבוגרים. 
 • עודד תאומים מבוגרים לעשות רשימות להבטיח שהם מקבלים את מה שהם רוצים. הפיצו את הרשימות למשפחה ולחברים לאירועים במתנה. 
 • להכיר באינדיווידואליות של תאומים בבחירת מתנות. אמנם יש מקרים שבהם מתנות כפולות הם מתאימים, בהתחשב כל העדפות אישיות של התאום יפיק התאמות מתנה מוצלח יותר.
 • אם קנאה על מתנות הופך לבעיה, להשאיר קצת מקום בתקציב המתנה שלך למשא ומתן. לאחר החג או יום ההולדת, לאפשר הזדמנות לסחור או להחליף מתנות לא רצויות, או להשתמש בכרטיס מתנה לקנות משהו שווה ערך. 
 • עבור תאומים מבוגרים יותר, השתמש חוויות מתנה כגון חגים וימי הולדת הזדמנות לחנך את הילדים על התנהגות נימוס ושמחת הנתינה. למד אותם להיות אדיב למתנהגים ולהעריך את מה שהם קיבלו. עודד אותם לחוות את הנאה של מתן מתנה כמו גם קבלת, אבל נותן להם את ההזדמנות לעשות או לרכוש מתנות עבור התאום שלהם, או אהובים אחרים.
 • עבור תאומים צעירים, זה תמיד מתאים לבדוק עם ההורים על העדפות הילדים שלהם; הם יודעים את התאומים שלהם הכי טוב, והוא יכול לתת עצות לגבי מה יהיה מקובל.

No Replies to "לפני שאתם קונים מתנות לתאומים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 1 = 2