למה אני צריך לשטוף בגדי תינוקות יילוד מראש?

למה אני צריך לשטוף בגדי תינוקות יילוד מראש?

ש: בין מתנות לתינוקות ומכנסיים, קיבלתי סלים מלאים בגדי תינוקות שזה עתה נולדו. אני תוהה, האם אני באמת צריך לשטוף את כולם לפני התינוק שלי לובש אותם? המחשבה היא מוחצת לחלוטין בהתחשב בכל מה שאני עדיין צריך לעשות לפני שהתינוק מגיע לכאן.

ת: כן, אתה צריך לשטוף בגדים לתינוקות לפני שתלבש את התינוק שלך בהם.

עם יד- downs, זה יכול להיות מפתה לדלג על לשטוף, אבל אתה לא יודע כמה זמן הבגדים כבר אחסון אחסון אבק או טחב אולי, ולכן עדיף לשטוף אותם בכל מקרה.

ומי יודע, אולי הידיים האלה לא נשטפו לפני שהגיעו לידיים שלך? מחשבה מחורבנת, כמובן. אם יש כתמים שיוריים, אתה רוצה להיות בטוח לנסות להסיר אותם, אם אפשר.

עם בגדי תינוקות חדשים, כביסה היא חובה גדולה. לפני הבגדים מגיעים לחנות, הם מאוחסנים לעתים קרובות במחסנים גדולים והוא יכול להיחשף באגים רבים ומכרסמים שונים. מזיקים אלה יכולים להיכנס בתיבות על בגדי תינוקות.

בגדי תינוקות הם גם ריססו לעתים קרובות עם פורמלדהיד לפני שנשלחו; זה נעשה כדי לשמר את המראה "טרי" של הבגדים. כימיקלים הם לא משהו שאתה רוצה על עור רגיש של התינוק שלך. כביסה חדשה בגדים גם לרכך אותם ולגרום להם להרגיש טוב יותר על העור העדין של התינוק שלך.

כל התינוקות צריכים ללבוש בגדים שזה עתה ניקו, שמריחים אולטרה טרי, נכון? חומרי ניקוי לתינוקות כמו Dreft עדינים על עור תינוקות, בתוספת Dreft יש ריח נעים, עדין נקי.

 עכשיו, על הרגשות שלך להיות overwhelmed עם כמות של התינוק כביסה. יש לי חדשות טובות; אתה באמת יכול לעשות את כל הכביסה התינוק עם הבגדים המלוכלכים הקיימים של המשפחה שלך. הטריק הוא להשתמש אבקת כביסה unscented לכלול מחזור שטיפה נוספת. כאשר אתה זורק את הבגדים במייבש, לבחור כדורי מייבש במקום סדינים מרכך בד.

 

כביסה של הבגדים של התינוק שלך הוא בהחלט משהו שאתה רוצה לעשות לפני הגעתו של התינוק שלך, כי יהיה מעט זמן לעשות את זה בשבועות הראשונים. לשטוף כמה קבוצות של בגדי תינוקות כל שבוע וזה יהיה כל טרי ונקי ומוכן כאשר התינוק שלך מגיע. אם אתה זקוק לעזרה, שאל חבר לבוא ולשתף בגדים לתינוקות. זה יהיה כיף להסתכל דרך כל הבגדים ואת הכביסה יהיה לעשות הרבה יותר מהר עם יד נוספת.

נערך על ידי ג 'ניפר ניקול סאליבן, בייבי בגדים מומחה

תמשיכו עם האחרונה של בגדי תינוקות על צפצוף @trendyjenny, פייסבוק ב בייבי בגדים ב About.com, פינטרסטGoogle+ ו אינסטגרם.

No Replies to "למה אני צריך לשטוף בגדי תינוקות יילוד מראש?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 60 = 68