אני צריך לקנות אנלוגי או צג בייבי דיגיטלי? מה ההבדל?

אני צריך לקנות אנלוגי או צג בייבי דיגיטלי? מה ההבדל?

לפני קניות עבור צג התינוק, חשוב לדעת כי ישנם שני סוגים שונים של צגים התינוק אודיו, אנלוגי ודיגיטלי, ולכל אחד יש יתרונות וחסרונות משלהם. איזה מהם תבחר יכול לסמוך על התקציב שלך, את הגודל ואת המיקום של הבית שלך, ומה סוגים אחרים של האלקטרוניקה אתה משתמש בבית בקביעות.

אנלוגי בייבי מוניטורים

צגים אנלוגיים לתינוק הם בדרך כלל זולים, והם זמינים באופן נרחב, כך שאתה עשוי להיות מסוגל למצוא אחד שעונה על כל צג התינוק ייחודי צריך המשפחה שלך יש.

אנלוגי צגים התינוק בדרך כלל להשתמש בתדר 49 mHZ או 900 מגהרץ, וזה קצת כמו ערוץ רדיו, כי אתה עלול לקבל הרבה סטטיים הפרעה דברים אחרים בקרבת מקום המנסים להשתמש באותו ערוץ. זה קלאסי לפקח על התינוק השמע קול הוא אופייני מ אנלוגי צגים, במיוחד דגמים הזול ביותר.

יש הרבה גאדג 'טים אלקטרוניים אשר חולקים את התדרים אנלוגי סטנדרטי, כך צגים אנלוגי התינוק מגיעים לעתים קרובות עם מספר אפשרויות הערוץ שאתה יכול לשנות באופן ידני כדי למצוא אחד זה ברור, או הצג יכול להיות סורק ערוץ אוטומטי המנסה למזער הפרעות אלקטרוניות . כמה צגים אנלוגיים לתינוקות משתמשים בתדר 2.4 GHz, אשר עשוי להציע פחות הפרעות.

בעיה שנייה עם צגים אנלוגי התינוק מגיע אם אתה גר בקרבת אנשים אחרים. כאשר צג התינוק שלך מתחרה על שטח תדר עם טלפונים אלחוטיים או צגים אחרים התינוק, אותות אלה הולכים לחצות נתיבים.

התוצאה יכולה להיות שמישהו אחר שומע את התינוק בוכה באמצע הלילה, או שאתה שומע לשמוע את הקרבות המגושמים של השכנים. אם אתה מודאג לגבי האבטחה של האות, להיות מודע לכך שזה אפשרי, ואפילו קל לפעמים, עבור אחרים כדי לשמוע מה קורה בתוך הבית שלך עם צג אנלוגי.

אנלוגי צגים התינוק, באופן כללי, יש אות חלש ולא ניתן להשתמש בהם למרחקים ארוכים כמו כמה צגים דיגיטליים התינוק יכול. רוב יכול להתמודד עם הליכה סביב הבית הממוצע, אם כי, אלא אם כן הבית שלך הוא גדול מאוד, זה לא יכול להיות בעיה.

דיגיטלי בייבי מוניטורים

צגים דיגיטליים התינוק נוטים לעלות יותר צגים אנלוגי התינוק, לפעמים על ידי די הרבה. צגי תינוקות דיגיטליים עדיין פועלים בתדר, לרוב 2.4 GHz (אם כי לעיתים קרובות לא תראו את התדירות הרשומה בחבילה, באופן מוזר), אך האות מוצפן כך שאחרים לא יוכלו לשמוע מה קורה בבית שלכם כאשר אלה אותות חוצה נתיבים. למרות החיבור הוא בטוח כי אף אחד לא יכול לצותת בכוונה או בטעות, זה לא אומר שאתה לא תהיה שום בעיה עם הפרעה. הורים רבים מדווחים כי צגי התינוקות הדיגיטליים שלהם מערערים נתבים אלחוטיים, למרות שהדיווחים הללו התמעטו בשנים האחרונות. לאחרים יש בעיה עם טלפונים אלחוטיים גורם רעשים על צגים דיגיטליים שלהם. רוב צגים וידאו היום יש אודיו דיגיטלי.

DECT דיגיטלי בייבי מוניטורים

הדרך היחידה לקבל חיבור מאובטח בתוספת ערבות כמעט ללא הפרעה היא לרכוש צג דיגיטלי דיגיטלי DECT.

אלה צגים התינוק להשתמש בתדר חדש יותר, פחות נפוץ 1.9 GHz זה לא נראה נוטה הפרעה. זה מוצפן עבור אבטחה בדרך כלל נשאר שקט לגמרי עד התינוק עושה צליל. צגי הדיגיטל הדיגיטליים של DECT כיום מכילים לעיתים קרובות מיקרופונים בעלי רגישות גבוהה עם מסנני רעש בסביבה, כך שתוכל לשמוע את נשימת התינוק אך לא שומעים מאוורר או מזגן פועל.

שיקולי בטיחות

השיקול הסופי עם צגי תינוקות דיגיטליים הוא האם האותות הפועמים מזיקים. סוג האות שמקורו בצג התינוק הדיגיטלי הוא קצת יותר חזק, ושונה מזה של צג התינוק האנלוגי. זו לא סיבה מוצקה להתרחק צגים התינוק הדיגיטלי, אם כי, בשל היעדר ראיות של נזק בתוספת המיקום הרגיל של צג רחוק מספיק מהתינוק כי זה לא בעיה.

לדברי מדענים שדיברו עם פורבס בשנת 2015, אין שום דרך סבירה לגלי רדיו (RF) לגרום לסרטן "מבלי לכתוב מחדש את חוקי הפיסיקה והביולוגיה".

אתה לא צריך לשים את התינוק לפקח ליד התינוק שלך, בכל מקרה, ללא קשר לסוג האות הוא פולט, כפי שהוא לא נועד להיות נגע או ללעוס על ידי אחד קטן. כמו כן, כל צגים עם מיתרי חייב להיות ממוקם היטב מחוץ להישג ידם של התינוק כדי למנוע את סכנת חנק. הורים מודאגים לגבי ההשפעות של קרינה לפקח על התינוק צריך גם לוודא שאין טלפונים סלולריים, טלפונים אלחוטיים, או התקני WiFi נמצאים בביתם.

דיגיטלי, אנלוגי או DECT?

אלא אם כן אתה חי בבית כי הוא לגמרי ללא מכשירים אלקטרוניים אחרים, זה אפשרי כי תקבל איזו הפרעה עם צגים דיגיטליות אנלוגי התינוק. ייתכן שיהיה עליך לנסות כמה סוגים כדי למצוא את אחד שעובד הכי טוב בשבילך. אם אתה לא עד המשפט ואת השגיאה, דבר אחד בטוח צגים התינוק הוא DECT הטכנולוגיה הדיגיטלית, אבל להיות מוכן לשלם על זה. רק כמה DECT דיגיטליות צגים התינוק זמינים כעת, ורוב להתחיל סביב $ 100.

No Replies to "אני צריך לקנות אנלוגי או צג בייבי דיגיטלי? מה ההבדל?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    90 − = 84