יותר מקאסי? בגדי הריון לאמהות מכפילים

יותר מקאסי? בגדי הריון לאמהות מכפילים

כאשר אתה בהריון עם תאומים, שלישיות או יותר, למצוא בגדים שמתאימים יכול להיות די אתגר. לא רק אתה צריך גדלים לידה וסגנונות מוקדם יותר בהריון שלך, אבל תוכל להתגבר על האפשרויות שלך פעמיים זמן. הנה כמה טיפים למציאת אופנות פונקציונלי מקבל ביותר עבור הכסף שלך כאשר קניות עבור בגדי הריון כאשר אתה נתקל תאומים או יותר.

התחלה מוקדמת: אפשרויות טרימסטר ראשון

נשים רבות מתפשטות בבגדיהן בתחילת השליש הראשון, סימן בטוח שיש יותר מילד אחד!

בעוד עלייה במשקל מוקדם הוא למעשה מועיל הריון מרובים זה יכול להיות מתסכל כאשר אף אחד הבגדים שלך לא בכושר. כדי לעשות את זה דרך השליש הראשון, ללבוש גודל מעט גדול יותר של בגדים כי יהיה להתאים את המותניים פורח. ללוות מחברה גדולה יותר, לפשוט על הארון של הבעל שלך, או להשקיע כמה נפלים חדשים זולים. ייתכן שתוכל להשתמש בהם שוב לאחר הלידה.

 • בגדי הריון: שמלות (חנות ב Amazon.com)

הרחבת האפשרויות שלך: השליש השני

באמצע ההריון, בגדי הריון סביר להניח בכושר טוב. חנות אחת בגודל גדול יותר מאשר שלך לפני ההריון גודל כדי לקבל ללבוש יותר הבגדים שלך. Waistbands שיושבים מתחת הבטן שלך במקום למתוח על פני זה עשוי להיות אפשרות טובה. הימנע חצאיות או שמלות עם hemlines מעל הברך; הם ירכבו כפי שאתה לגדול ואתה עלול להסתכן overexposing הירכיים שלך.

 • בגדי הריון: חצאיות (חנות ב Amazon.com)

הכל הולך: השליש השלישי /

כאשר אתה מגיע לשליש האחרון של ההריון, הכל הולך.

אם זה מכסה אותך ושומר על נוחות, ללבוש אותו. אם אתה outgrown סטנדרטי הלידה בגדלים, לבדוק את גודל פלוס מחלקת חנות הנחה עבור אפשרויות גדול. מקל עם בדים רכים, גמישים לנוחות.

 • בגדי הריון: חולצות (חנות ב Amazon.com)
 • פלוס גודל חולצות (עצור ב Amazon.com)
 • מכנסיים גודל Plus (חנות ב Amazon.com)

  להתחנן, ללוות או לקנות משמש

  גזור את העלויות שלך על ידי ניצול של כל ההצעות ללוות בגדים. מועדוני מכפילים רבים יש ארונות הלידה יהיה הלוואה או להחליף בגדים בשימוש. חנויות המשלוח הם גם הימור טוב עבור מציאות.

  • מצא מועדון כפולות מקומי

  אם הנעל מתאים...

  גם אם שכחתם איך הרגליים שלך נראה כמו הבטן שלך בדרך, אתה עדיין צריך לחשוב על הנעליים שלך. אל תתפלאו אם נעלי טרום ההריון שלך לא מתאים. הורמוני הריון משחררים את הרצועות והעצמות של הרגליים יכולות למעשה להשתנות מעט. קנה נעליים נוחות בגודל גדול יותר. להחליק- ons הם הטובים ביותר; להתכופף כדי לקשור את הנעליים שלך הופך להיות מאתגר למדי!

  • סליפ און נעליים (קנה ב Amazon.com)

  קנה יסודות

  בגלל ללבוש הריון יש חיי מדף מוגבלים למדי (תשעה חודשים מקסימום!), אתה לא רוצה להגזים. קנה כמה חתיכות בסיסיות להתמכר כמה אביזרים כיף להלביש אותם למעלה או למטה. תחתונים בצבעים סטנדרטיים כמו חאקי, שחור וחיל הים יראו אותך בכל עונה או אירוע. מערבבים ומתאימים עם מגוון רחב של חולצות וחולצות. ספייס דברים עם צבעים בהירים או דפוסי מפואר אז אתה לא משתעמם.

  • בגדי הריון: ג'ינס (חנות ב Amazon.com)
  • בגדי הריון: מכנסיים (חנות ב Amazon.com)

   תמיכה: מתחת לכל זה

   קו המותניים שלך הוא לא הדבר היחיד שמתרחב במהלך ההריון עם תאומים או יותר. אתה כנראה תמצא כי השדיים שלך הם גדולים יותר, תצטרך להגדיל את החזייה שלך. חזיית הלידה מספקת תמיכה ונוחות וזה אף פעם לא מוקדם מדי להשקיע אחד. להתייעץ עם איש מכירות מנוסה עבור ייעוץ מתאים, ולהשאיר את עצמך מקום לגדול. בנוסף, חגורת הריון יכול להקל על אי נוחות בחזרה ולתמוך הבטן שלך.

   • חנות אימהות החזייה ב Amazon.com
   • חנות הלבשה תחתונה ב Amazon.com
   • אתר החזייה

   מה שאתה באמת צריך

   לפני שאתה לגמרי restock הארון שלך, להיות מעשי לגבי מה שאתה באמת צריך. זכור כי אחוז טוב של הריונות מרובים בסוף מוקדם יותר מאשר בודדים; אתה לא יכול להיות בהריון כל עוד אתה חושב. גם אם אתה להימלט לידה מוקדמת, מנוחה במיטה ממושכת או אשפוז, סביר להניח, שאתה תהיה קיצוץ על העבודה שלך או לוח הזמנים החברתי עד סוף השליש השני.

   מה שאתה באמת צריך כדי לקיים אותך דרך ההריון שלך הוא כמה בגדים בסיסיים, ונוח.

   • חולצת טריקו (חנות ב Amazon.com)
   • אמהות הלבשה (חנות ב Amazon.com)

   No Replies to "יותר מקאסי? בגדי הריון לאמהות מכפילים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    14 − = 4