הנה כמה תינוקות ללבוש בגדים יילוד

הנה כמה תינוקות ללבוש בגדים יילוד

בשם ביצוע דולר, קמעונאים מוכרים בגדים חמודים שאין לעמוד בפניהם בגדלים הזעירים ביותר, מכניסים אותם לתבניות, חבילות הביתה, ערכות מזל טוב ומגוון רחב של דרכים אחרות, ושווקים אותם כ"חייבים ". הם יודעים שלא הרבה אנשים יכולים לעמוד בפיתוי של בגדי תינוקות שזה עתה נולדו.

העובדה היא, התינוק שלך לא ללבוש גדלים יילודים לאורך זמן; אם התינוק שלך שוקל 8 £ או פחות בלידה, אתה יכול לתכנן עליו ללבוש גדלים יילוד במשך שלושה עד ארבעה שבועות.

אם התינוק שלך גדול מ 8 £, זה יהיה פחות.

מה להשיג במקום

אתה הרבה יותר טוב להחזיר את התינוק התינוק בגדים לרכוש את הגודל הבא עד 0-3 חודשים. תלוי כמה מהר התינוק שלך גדל, אתה יכול לקבל 8 עד 10 שבועות מתוך גודל זה. יתרה מזאת, לקנות כמה בגדים בגודלה הבא לאחר מכן, 3-6 חודשים. רוב הסיכויים כי התינוק שלך יכול ללבוש אותם לפני 3 חודשים אפילו אם הם עדיין קצת גדול. רק להפשיל מכנסיים ארוכים ושרוולים ארוכים אם הם גדולים מדי. תוכל להשתמש בהם יותר כך. 

כמה עצות עבור נותני מתנה: להתרחק לקנות בגדים חדשים עבור אמהות לעתיד. בגדים אלה הם פשוט קטנים מדי עבור רוב התינוקות. גודל גדול לקנות הוא 3-6 חודשים או אפילו גדול יותר, כך אמא לעתיד יכול להיות בגדים עבור אותה קטנה במורד הכביש. עוד מתנה שימושית לאמהות לעתיד היא מחיצות ארון לתינוק שתלויות על ארון הבגדים בארון ומחלקות בגדים לגדלים: יילוד, 0-3 חודשים, 3-6 חודשים, 6 חודשים, 9 חודשים וכן הלאה.

מחיצות אלה מסייעות לארגן את כל הגדלים של הבגדים, כך שההורים יכולים לזהות בקלות את הגודל הדרוש להם ולתפוס אותו וללכת.

לסיום, יש לי כתב ויתור אחד. קמעונאים מסוימים, ה- GAP הוא דוגמה טובה, למכור בגדי תינוקת חדשים הכוללים גילאים מלידה עד 12 חודשים, יחד עם גודל סטנדרטי.

כפי שאתה יודע היטב, זהו פער גדול. מדי פעם, תצטרך לגלגל את התלבושת החדשה כדי להחליט אם זה פועל קצת יותר גדול משאר הבגדים שלך סטאש.

נערך על ידי ג 'ניפר ניקול סאליבן, בייבי בגדים מומחה

No Replies to "הנה כמה תינוקות ללבוש בגדים יילוד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1