איזה סוג של תחתונים Materinity יעבוד הכי טוב בשבילך?

איזה סוג של תחתונים Materinity יעבוד הכי טוב בשבילך?

בזמן שאתה יודע את הבטן היא בסופו של דבר הולך להתרחב עכשיו כי אתה בהריון, אתה כנראה לא נתנו הרבה מחשבה על סוג של תחתונים הלידה כי אתה הולך צריך. אתה כנראה קשור לסגנון התחתונים שלך, להיות זה תחתונים, ביקיני, או רצועות. אבל מה אתה צריך לזכור כאשר התחתונים שלך לפני ההריון פשוט לא הולך לספק לך את התמיכה שאתה צריך?

כדי למנוע תקלות חצופות או תחתונים כי מתגלגל למטה באי נוחות, אתה צריך לתכנן מראש.

הלבשה תחתונה למעלה סגנונות 

העדפת הסגנון האישי שלך תהיה גורם אחד, בעוד נוחות הולך להיות חשוב יותר כמו הבטן הרה שלך גדל. ייתכן שתרצה לבצע מתג. למד על חמישה סגנונות שונים של תחתונים אשר עשוי להיות מתאים לך:

  1. סגנון ביקיני

  פשוט קונים גודל או שניים את הרגיל ביקיני סגנון הלבשה תחתונה עשוי להיות בסדר גמור עבור כמה נשים, לעומת קניית תחתונים לידה כמו תלבושת אמהות לידה הלבשה תחתונה הלבנה. למרות שכמה נשים יש בעיה עם סגנון זה מתגלגל למטה בצורה לא נוחה, סגנונות ביקיני בדרך כלל לשבת נמוך, אז אתה לא צריך לדאוג זה מציץ מתוך רוב המכנסיים. בהתאם הצורה של הבטן שלך, לחפש סגנון ביקיני כי לא להתיישב בקפל הירך שלך או לחפור לתוך העור שלך.

  2. תמציות לידה

  תמלילי לידה נקראים לעתים קרובות גרבונים גרבונים, כי כן, הם נראים כמו משהו סבתא שלך עלול ללבוש.

  ובעוד הם לא מסוגנן, אמהות רבות להשתולל על כמה הם נוחים למרות המראה בגלל הכיסוי שהם מספקים בחלק האחורי. הם לא נוטים לגלגל או חבורה במקומות לא נוח, אם כי כמה סגנונות הירך לחתוך גבוה יכול להשאיר אותך עם בטן מקורה אבל מעט מדי כיסוי על הלחיים מלא.

  3. מגמה Thong

  בעוד נשים רבות אמרו כי הם לא ללבוש רצועות, בהריון או לא, את הרצועה הוא פופולרי באופן אופנתי עבור תחתונים הריון. נשים רבות למצוא את הסגנון הזה של תחתונים מאוד נוח, אומר אם הם לא מקבלים את הכיסוי מן התחתונים האחרים שלהם הם יכולים גם ללבוש משהו שנועדה "להיות שם". יש גם סגנונות כגון רך חופשת הלידה, אשר מספק כיסוי בטן מלאה בזמן ספורט רזה סגנון רצועות בין הלחיים.

  4. תחתוני הבוקסר

  הסגנון מתאגרף של תחתונים נראה הרבה כמו מכנסיים קצרים של ילד חמוד. אמהות רבות מצפה ליהנות כיסוי מלא בתחתית, בעוד המותניים יושב בנוחות מתחת לבטן. תחתונים בוקסר הלידה באים נוח כותנה / סטרץ תערובות כי למתוח ולעבור איתך, אם כי כמה נשים לא אוהב את זה קצרים נראה לשבת בקפל הירך, המחייב חפירה תכופים החוצה מושך למטה.

  5. הולך קומנדו

  מספר גדל והולך של נשים לומר כי הריון מעוצב הריון פשוט לא עובד בשבילם. הם נהנים מחופש ללבוש תחתונים בכלל. אם הולך קומנדו הוא הדבר שלך, לפני או במהלך ההריון, אין סיבה להאמין שאתה לא יכול לעשות את זה עכשיו.

  No Replies to "איזה סוג של תחתונים Materinity יעבוד הכי טוב בשבילך?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 24 = 30