סקירה של Dreft בייבי כביסה כביסה

סקירה של Dreft בייבי כביסה כביסה

מה שהופך את הרשימה שלנו כאחד הטוב ביותר כביסה הכביסה כביסה, Dreft דטרגנט כבר בסביבה עבור מה שנראה כמו לנצח. ועל בסיס אריזות ושיווק שלה, אתה הוביל להאמין שזה בהחלט את חומר הכביסה הטוב ביותר שאתה יכול להשתמש על הבגדים של התינוק שלך.

אבל האם זה נכון? בואו נסתכל על דטרגנט Dreft ולראות אם זה באמת חי עד טענותיה.

מה Dreft מפרסם

החברה מציינת כי Dreft הוא "ניסח במיוחד להיות עדין על עור תינוקות קשה על כתמים." לאחר יותר מ -70 שנה, פרוקטור אנד גמבל טוענת כי חומר הניקוי פועל היטב על נוסחה, מיץ, מזון לתינוקות וירוק.

מדינות נסחפות כי הנוסחה שלה שטפה ביסודיות משאיר כמעט שום שאריות על הבגדים של התינוק.

מצבים של דאגה

בעוד שרוב המרכיבים ב Dreft הם סטנדרטיים עבור חומרי כביסה, ישנם ארבעה כימיקלים שנמצאו Dreft כי עשוי להיות מודאג.

 • פרופילן גליקול משמש אלפי פריטים יומיומיים. עם זאת, היה דיון משמעותי על האם או לא מרכיב זה הוא בטוח. פרופילן גליקול חשוד בגרימת אימונוטוקסיטיזם, רעילות בדרכי הנשימה, ורעילות בעור או בחוש. אתה יכול ללמוד עוד על פרופילן גליקול כאן.
 • אתיל אלכוהול הוא מוכר יותר כמו אתנול ולעתים קרובות הקשורים דלק ביולוגי והסביבה. מרכיב זה חשוד בגרימת סרטן, רעילות התפתחותית, רעילות במערכת העיכול וכבד, נוירוטוקסיטי ועור או רעילות באיברים. כפי שקורה עם פרופילן גליקול, אלכוהול אתילי משמש אלפי מוצרים יומיומיים מ לק ציפורניים קוסמטיקה.
 • נתרן הידרוקסידי הוא ידוע יותר בשם "lye", וכן מרכיב נפוץ בסבון, הידרוקסיד נתרן הוא חשוד בגרימת נשימה ועור או תחושת איברים רעלן. זה מרכיב מסוים נמצא בשימוש נרחב והוא נמצא כמעט כל חומרי ניקוי הכביסה.
 • סידן פורמטים הוא מרכיב נוסף אשר עשוי להיות בעייתי, בעיקר משום בדיקה מלאה עדיין לא נעשה על הכימיקל, עם זאת, הוא משמש בדרך כלל כתוסף מזון.

  מה ההורים צריכים לומר על Dreft

  יתרונות you הורים מכריע אוהב את הריח של Dreft, אשר מתואר להיות אור אבל לא מכריע. גם קבלת סימני גבוה הם זמינות רחב של חומר ניקוי, כמו גם את קלות השימוש את כל כביסה משפחתית - הודות לריח הקליל שאינו מריח כמו תינוקות.

  חס you נראה שיש שלוש תלונות עיקריות בקרב ההורים כשזה מגיע לדרפט: המחיר (זה הרבה יותר יקר מאשר המותגים המתחרים כמעט בכל השווקים), חוסר היכולת שלה להסיר כתמים מסוימים, והעובדה שהוא עדיין מבושם. הורים רבים מצביעים על כך, כדי באמת לקבל כתמים החוצה, pre-treater ואת הגדרת מים חמים על מכונת כביסה יש להשתמש. וגם עבור הורים עם תינוקות הסובלים אקזמה או רגישויות עור אחרות, אבקת כביסה מבושל הוא גדול לא.

  דאגה נוספת הממשיכה לזחול היא כי Procter & גמבל אינו מספיק לחשוף את המרכיבים של Dreft.

  חלופות ל Dreft

  Dreft הוא אבקת כביסה לתינוק ידועה, אשר יכול בקלות לשמש כביסה של המשפחה כולה. נקודת המחיר שלה היא לא הכי פחות ולא הכי יקר, אבל אם אתה מחפש אבקת כביסה כי יעשה עבודה נהדרת הסרת כתמים, יש אפשרויות רבות אחרות "חינם וברור", כמו גם אורגני ללא כימיקלים דטרגנטים לנקות את הבגדים של התינוק.

  No Replies to "סקירה של Dreft בייבי כביסה כביסה"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   7 + 3 =