לנגב את אלה boogies בקלות עם מגבונים

לנגב את אלה boogies בקלות עם מגבונים

מגבונים בוגי הם תוספת נהדרת ערכת הישרדות החורף שלך אם המשפחה שלך נוטה הצטננות. אם אתם סובלים מאלרגיות, אתם עשויים גם לאהוב את בוגי מגבונים בקיץ.

אלה מלח מיובש מגבונים ניתן להשתמש כדי לנקות את התינוק או האף של פעוט, והם עובדים די טוב כדי להסיר את הבלגן קרום כי לעתים קרובות התוצאות כאשר אלה מקבלים אפים נוזל. יש להם קמומיל מרגיע, ויטמין E ו אלוורה בהם, יחד עם מלוחים, והם באים ריח טרי, ריח ענבים, ו unscented.

אתה עדיין עשוי להזדקק רקמות רגילות במצבים מסוימים, אבל באמצעות מגבונים בוגי כאשר אתה יכול צריך אומר כי האף הקטן שלך הוא פחות מגורה, ואתה מבלה פחות זמן נאבקים כדי לנגב את האף של הילד wiggly.

מקצוענים

 • אין אלכוהול ולכן מגבונים אלה לא יבשים או עור עוקץ.
 • לא פתלטים או פרבנים.
 • תוספת מלח מסייע להסיר מיובש "boogies" סביב האף של התינוק.
 • קמומיל מרגיע, ויטמין E, ו אלוורה לחות עדין העור בעדינות.
 • ניתן להשתמש גם עבור התינוק או ניקוי פעוט אחרים, כמו גם, כגון פרצופים מבולבלים במסעדות או ידיים מלוכלכות בפארק.
 • זמין בחבילות של 10 ספירות, 30 ספירות ו -90 יחידות או עטוף בנפרד.
 • זמין ריח טרי, ריח ענבים, ו unscented.
 • מיוצר בארה"ב.

חסרונות

 • ריח עשוי להיות קצת חזק עבור חלק.
 • המגבונים הם לא סופגים באמת, אז עבור ממש נזלת אפים, ייתכן גם צריך רקמה.

מגבונים Boogie סקירה

כאשר התינוק או הפעוט שלך יש נזלת, אתה סובל כמעט כמו שלך הקטן בכל פעם שאתה מנסה לנגב את האף הזעיר.

התוצאה הרגילה היא אפי התינוק עם לפחות קצת בלגן יבשים סביב זה. לא משנה איך אתה קורא לזה, זה עדיין ברוטו! מגבונים בוגי נעשים כדי לענות על הבלגן הזה. אלה מלחיים מלוחים משמשים כמו רקמה, אבל מלוחים עוזר לשחרר את החומר יבשים כך האף של התינוק שלך יכול להיות נקי שוב.

זה כמו תינוק לנגב, אבל תוכנן במיוחד עבור אפים זעירים זעירים! מאחר שאין אלכוהול במנגבים (שלא כמו במגבונים לתינוקות או מגבונים לחים אחרים), הם לא יעקצו את העור העדין סביב אפו של התינוק, גם אם הוא נרגז מבוגי או מנגב קבוע. אם אתה צריך עזרה נוספת ניקוי האף של התינוק, החברה גם עושה בוגי ערפל מלח ריסוס (קנה על אמזון).

מגבונים אלה אינם עבים מאוד. הם כמו רקמה רגילה בעובי, וקל לקפל או לגרד אותם לתוך כל צורה שאתה צריך לנגב אפים זעירים. הם רטובים מספיק כדי לעבוד אבל לא מטפטפים. אמא אחת שניסתה אותם אמרה "הריח לא נעים, אבל זה די חזק". ריח ענבים עשוי להיות קצת מרתיע עבור מבוגרים, אבל נראה שהילדים ליהנות ממנו הכוללת. אם אין צורך לרדוף אחרי ילד כדי לנגב את האף, קצת ריח של ענבים הוא כנראה שווה את המסחר! ריח טרי הוא נעים, ואם אתה לא רוצה להתמודד עם כל הריחות בכלל, את הגירסה unscented הוא פשוט יעיל כמו ללא פוטנציאל עבור ניחוחות לא אוהב.

בוגי מגבונים לא סופגים שום דבר. אם אתה פשוט מסיר את הבלגן מיובש או מנגב אפים מחניק, זה בסדר. אם לילד יש נזלת גדולה, ייתכן שתצטרך רקמות רגילות, כמו גם, לפחות כדי לקבל את ניגוב התחיל.

אז אתה יכול לסיים עם Boogie לנגב כדי לקבל את כל goo ניקה. מגבונים בוגי הם בהחלט פחות מעצבן מאשר רקמות רגילות, אם כי, אז כדאי להחליף אותם כאשר אתה יכול.

מגבונים Boogie הם זולים למדי, והם יכולים לשמש כדי לנגב כמעט כל בלגן קמצוץ. אמא שניסתה אותם ציינה "הם לא נראים מתייבשים אם אתה משאיר אחד בחוץ לפני השימוש בו, וזה מוזר, אבל זה עובד." אם אתה לוקח סביב חבילה של מגבונים המשמשים לעתים רחוקות עבור פעוטות מבוגרים, תכונות ייבוש איטי של מגבונים בוגי לעשות להם בחירה טובה יותר מאשר מגבונים לתינוק רגיל, אשר נוטים להתייבש די מהר.

אפילו ילדים גדולים יותר, בני נוער, ומבוגרים עשויים למצוא את עצמם להגיע עבור מגבונים בוגי כאשר הצטננות או אלרגיות לתקוף. תכונות לחות ו-בוגי busting אינם מוגבלים על ידי גיל!

בסך הכל, Boogie Wipes הם תוספת זולה, שימושית לשקית החיתולים שלך. הם עובדים טוב מאוד לנגב את האף מותק התינוק, ואתה עשוי למצוא שימושים רבים אחרים, כמו גם. הם מושלמים כדי להיות על היד במקרה התינוק מקבל הצטננות או אלרגיות, והם גם עושים תוספת פנטסטית על מנת להתקלח התינוק מתנה.

קנה על אמזון

גילוי: דגימות סקירה סופקו על ידי היצרן. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "לנגב את אלה boogies בקלות עם מגבונים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  9 + 1 =