7 טיפים לשימוש משאבת השד ביעילות – insightyv.com

7 טיפים לשימוש משאבת השד ביעילות

שימוש במשאבת השד יוצר רגשות אהבה-שנאה בהרבה אמהות. יד אחת, משאבות השד מאפשרות לך להמשיך להאכיל את חלב אם התינוק שלך גם אחרי שאתה חוזר לעבודה או אם אתה לא יכול להניק ישירות. מצד שני, משדלת את עצמך עד מכונה במשך כמה דקות מספר פעמים ביום זה לא כל כך כיף, והוא יכול להיות מתסכל. זה אולי נראה בלתי אפשרי לעשות את הזמן שלך עם משאבת השד יותר מהנה ויעילה, אבל עצות אלה הם ניסו ונכונים של סיעוד ותיקות שאיבה moms.

השתמש משאבה טובה

אם אתה תהיה שאיבת חלב באופן קבוע, להשקיע באיכות טובה כפולה משאבת השד החשמלית. משאבה עם מנוע עמיד, חזק יעזור לך לאסוף את כמות מקסימלית של חלב. משאבות באיכות טובה יותר יש מהירות מיוחדת דפוסי יניקה לחקות את התינוק מוצץ כדי לעורר חלב לתת למטה, והם יכולים להיות מותאמים כדי לקבל את המהירות ואת היניקה מושלם עבור הנוחות שלך.

לסנן את קרן השד

השתמש כמות קטנה מאוד של שמנת לנולין או שמן צמחי כדי להרטיב את הפנים של המשאבה קרניים השד. זה ממזער את החיכוך של השד נגד הקרניים פלסטיק, צמצום chafing, וגם מסייע למשוך את המשאבה יותר של השד, בדיוק כמו הפה של התינוק עושה.

משאבה שני השדיים בבת אחת

אולי שמתם לב שכאשר שואבים או מניקים בצד אחד, השד השני מרפה מעט חלב. מנצלים את החלב הזה על ידי שאיבת שני השדיים בבת אחת, מה שמגדיל את ההורמונים לייצור החלב בגופכם, מה שמאפשר לכם לשאוב יותר חלב ממה שהייתם עושים בעת שאיבת כל שד בנפרד.

לשמור על הראייה של התינוק ולהריח

אם אתה מחוץ התינוק תוך שימוש במשאבת השד שלך, לשמור על תמונה של התינוק שלך עם משאבת השד שלך, ולקחת לאורך שמיכה או פריט לבוש כי התינוק שלך השתמש. המראה והריח של התינוק יסייעו בהפעלת ההורמונים האחראים על אכילת חלב.

רזה קדימה בעת שימוש משאבת השד

תנו לכוח הכבידה לסייע לכם בזמן שאתם שואבים את חלב השד שלכם. להישען קדימה, כך חלב שלך זורם בקלות לתוך משאבת השד קרניים ובקבוקים. זה יהיה למזער את כמות החלב כי מגבה סביב הקרניים מבוזבז.

לְהִרָגַע

בטח, זה לפעמים קשה להירגע משאבת השד, עם הרעשים שלה חלקי פלסטיק, אבל לוקח את הזמן כדי ליצור סביבה שאיבה רגועה יעזור לך לייצר יותר חלב אם. מנמיכים את האורות במידת האפשר, יושבים בכיסא נוח, מדליקים נר ומנגנים מוזיקה מרגיעה כדי לדמות את הרפיה שאתם מרגישים כאשר אתם מתקרבים קרוב לתינוקכם.

השתמש חזייה שאיבה

ישנן מספר חברות שהופכות הידיים ללא שאיבה חזיות או bustiers. כמה ניתן ללבוש כמו חזייה סיעוד רגיל, ואחרים מתאימים מעל החלק העליון של החזייה שלך כאשר אתה מוכן לשאוב. כאשר אתה משתמש חזייה ללא ידיים, אתה יכול לעשות משימות אחרות בזמן שאיבה. אתה יכול לעבוד ליד המחשב שלך, לקרוא מגזין, או כל פעילות אחרת נמוכה המפתח יושב. שימוש אחד בראס אלה עשויים אפילו לעזור לך להירגע, שכן אתה יכול לקחת את דעתך את שאיבה על ידי עובד על משהו אחר.

שמור על לוח הזמנים של משאבת השד

אם אתה משתמש משאבת השד בעבודה או שאיבה בלעדי, מקל על לוח זמנים כדי לעזור לגוף שלך לזהות מתי זה הזמן לעשות ולאכזב חלב.

ככל שאתה רגיל יותר על לוח הזמנים שלך משאבת החזה, יותר חלב תוכל לתת את המשאבה השד.

No Replies to "7 טיפים לשימוש משאבת השד ביעילות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.