5 הגדול חגורות שלאחר הלידה

עבור אלה נשים נזקקות או רוצה תמיכה מוצקה לאחר התינוק נולד, חגורה טובה יכולה לעשות פלאים. בדרך כלל, מחוך לאחר לידה נקרא כאשר אמא חדשה יש גם חתך, או רוצה דחיסה לא רק באזור הבטן, אבל את הישבן ואת הירכיים, מדי.

זה באמת רק עניין של העדפה עבור חלק; אחרים זקוקים לכל התמיכה שהם יכולים להשיג. מפתה למרות שהם עשויים להיות - התוצאות, אחרי הכל, הם מיידית ודרמטית - זכור כי סוגים אלה של קלסרים בטן הם עסק רציני, והוא יכול להיות יקר למדי. ממיר את הסגנון המלא של חגורת התמיכה שלאחר לידה לומר את המחיר הוא שווה את זה, וכי בגדים אלה הם בהחלט הבחירה הטובה ביותר אם אתה מחפש דחיסה איתנה, מתפשרת המגובה על ידי המדע, ולא רק עבור סגנון. לקבלת תמיכה קטנה פחות עם תוצאות מעולות, נסה חגורת תמיכה לאחר לידה.

למרבה ההפתעה, אלה מחוכים אינם לגמרי לא נוח, בזכות פלאי בדים מודרניים ועיצוב. הם מועילים לגב כואב ולשרירי הבטן המופרדים - במיוחד אם ה- C-section שלך עשה מספר על אמצע הסעיף שלך, וכבונוס נחמד, חברים ואהובים ישתוממו על האמצע המתכווץ המדהים שלך! (אל תדאג, זה יהיה הסוד הקטן שלנו ...)

יש כמה דגמים אהובים של חגורות לאחר לידה בשוק. אם אתה מרגיש כאילו אתה מוכן לקחת את הצעד, הנה ארבעה לשקול:

אמה של חגורות לידה לאחר לידה, Bellefit הוא קידם בדרך כלל כמו "כיתה רפואי התאוששות הלידה." משוך, צד רוכסן או מחוך מודלים מציעים רמות שונות של דחיסה והטבות; אלה שיש להם חלקים ירצו לבחור את המודל מחוך מאז סגירת חזייה סגירת בסגנון לרוץ בחלק הקדמי של הבגד.

למרות שאתה כנראה לא רואה אף אחד מהם הולך לאורך המסלול של ויקטוריה 'ס סיקרט, החדשות הטובות עם Bellefit היא כי הם חתיכות לא מושך לחלוטין - הבד הוא גוון עירום פשוט, ואת העיצוב הוא עכשווי כפי שהוא יכול להיות. Bellefit גם עושה סבירים שלאחר הלידה תחתונים, shapewear, וחזיות שינה.

אחת הטענות המפתות ביותר של Bellefit בנוגע לחגורות שלה היא שהן עוזרות להפחית את אי הנוחות ולהאיץ את זמן ההתאוששות של אלו הסובלים מ - diastasis recti - ההפרדה המפרידה בין שרירי הבטן, שאחדות מהאימהות חוו כתוצאה מהיריון ו / או הלידה.

No Replies to "5 הגדול חגורות שלאחר הלידה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    54 − = 45