5 שלבים פשוטים לאחסון בגדי תינוקות

5 שלבים פשוטים לאחסון בגדי תינוקות

בגדי תינוקות רחבים יכולים להצטבר במהירות, במיוחד באותם חודשים מוקדמים, כאשר התינוק נראה כפול בגודל בין המון כביסה. קבור במפולת של גופים קטנים מדי, וגרביים קטנים לאין שיעור? הגיע הזמן לחפור!

אריזה משם אלה אוצרות זעירים עבור אחות בעתיד יעזור לך להחזיר את משתלה שלך - ואת השפיות שלך. זקוק לעזרה להתארגן? אנחנו מכוסים. למד כיצד לאחסן בגדי תינוקות בדרך הקלה עם אלה חמישה שלבים פשוטים.

1. נקה והכנה

לפני אחסון בגדים לשימוש עתידי, לשטוף הכל במים חמים עם סבון עדין. קח את הזמן כדי לרענן את הלבנים שלך לטפל בכל הכתמים. (כן, יהיה עליך לשטוף את הכל שוב לפני השימוש, אבל את הבגדים ארוכים להישאר דהויים ומוכתמים, קשה יותר להחזיר אותם לתהילה לשעבר שלהם.) לבסוף, ודא כי כל הפריטים יבשים לחלוטין לפני האריזה אותם. אחת לחה "הלו קיטי" חולצה דחוסים לתוך פח פלסטיק יכול לגרום את כל התוכן כדי טחב!

2. לטהר

בגדי תינוקות לקחת מכות, ובעוד זה עשוי להיות מפתה להחזיק על כל פריט יקר, כמה דברים הם פשוט לא שווה להציל. להיות קשוח! אם זה מוכתם לצמיתות או שחוק מדי, תן ​​לזה ללכת. אתה צריך גם להעביר על נעלי תינוק שחוקים, אשר נוטים להיווצר על רגליהם הראשונים של הבעלים, מה שהופך אותם לא נוח עבור אחים צעירים.

3. מיין לפי גודל

מיון לפי גודל נשמע קל מספיק, אבל היזהר תיוג לא עקבי.

תלבושת שכותרתה "12 חודשים" על ידי יצרן אחד עשויה להיות בגודל זהה לתלבושת שכותרתה "9 חודשים" על ידי אחרת, מה שהופך את מה שצריך להיות משימה פשוטה למדי למשחק מייגע של התאמה ומידה. הסתמך על תגים בלבד, ואתה יכול לפתוח את אלה תיבות ארוז בקפידה כדי למצוא את התינוק החדש שלך כבר outgerown שליש היד שלו- downs.

השתמש בשיפוט הטוב ביותר שלך. לעשות ערימות על פי גודל שכותרתו, אבל זכור, כשמדובר בגדי תינוקות, שינוי גודל רחוק המדע. אם משהו נראה במקום, אל תהססו להחביא אותו עם הגודל הבא למעלה או למטה. עוד טקטיקה? בדוק את תג הפריט עבור טווח משקל מסוים, אשר עשוי לתת לך מושג טוב יותר לאן הוא באמת שייך.

4. מיין לפי סוג

לאחר מיון בגדים לפי גודל, נפרד כל ערימה ממוין לתוך עונות השנה. הסר כל פריטים מיוחדים, כגון בגדי ים, בגדי חג, תחפושות תחפושות, או פריטים השמלה רשמית, ולשמור אלה נפרדים. (סביר להניח שאתה הולך לחפש פריטים אלה מאוחר יותר, ואתה לא רוצה לסרוק דרך תיבת בגדים שלמה כדי למצוא אותם.) שמיכות, עטיפות, צעצועים, ואביזרים אחרים, כמו גרביים קשתות שיער, צריך גם להיות מחוץ בנפרד, מה שהופך אותם קל למצוא אם צריך להתעורר.

5. תיק, תווית, חנות

כדי לשמור על ערימות שלך מאורגן, להשקיע באוסף של שקיות פלסטיק resealable. שקיות החלל, אשר יכול להיות ואקום אטום עבור פוטנציאל האחסון המרבי, הן בחירה מצוינת, אבל גדול במיוחד שקיות Ziploc או כל שאר חובה, תיק resealable גם לעבוד.

לארוז כל ערימה של בגדים לתוך התיק האישי שלו ואת התווית בהרחבה לכלול סקס, גודל, העונה המתאימה.

תווית כל התיקים מחזיק פריטים מיוחדים עם רשימה של התוכן הספציפי שלהם, ומאפשר לך למצוא את מה שאתה צריך במבט אחד.

לבסוף, לארוז את השקיות מיון ו שכותרתו לתוך כמה תיבות גדולות. קופסאות קרטון או קרטון לעבוד היטב עבור אחסון פנימי, אבל אם אתה אחסון בגדים בעליית הגג או המוסך, צינורות פלסטיק לספק הגנה טובה יותר מפני לחות - שלא לדבר על אלה פולשים pesky, שש רגליים.

תווית תיבות בודדות היטב, ולאחסן בסביבה קריר, יבש.

No Replies to "5 שלבים פשוטים לאחסון בגדי תינוקות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    24 − = 19