5 בייבי כביסה טיפים להורים חדשים

בייבי כביסה אחסון בגדים יכול להיות משימה מייגעת זמן רב. חמשת הטיפים הבאים יסייעו לך להשיג את שגרת הכביסה שלך לפני שהתינוק שלך מגיע אפילו הביתה, והוא ייקח אותך עד הסוף באמצעות הכנת הבגדים של התינוק שלך כדי לעבור אחות הבאה.

בְּהֵרָיוֹן woman holding laundry basketJamie Grill

ג 'יימי גריל / Getty תמונות

כביסה בגדי התינוק לפני שהם שחוקים היא הכרח מוחלט. בגדי תינוקות רבים מרוססים פורמלדהיד לפני שהם נשלחים כדי להבטיח שהם נראים חדשים unwrinkled כאשר הם מגיעים. מאז עור התינוק החדש הוא כל כך רגיש ספוג כל כך הרבה מה נוגע בו, אתה לא רוצה לקחת את כל הסיכויים.

השתמשו בחומר ניקוי "נקי וברור" לשטיפת הבגדים ולדלג על מרכך הבדים, הן נוזליים והן סדינים. מרכך כביסה יכול להפחית את היעילות של retardancy להבה על פיג'מה התינוק יכול גם לגרות את העור של התינוק.

זכור, בנוסף לשטיפת הבגדים של התינוק שלך, אתה צריך גם לשטוף כל דבר כי יגע העור של התינוק כולל שמיכות לבישת, מצעים, ואת החולצות של אמא ואבא.

בדוק כמה דטרגנטים כביסה התינוק האהובים עלי:

  • כל ניקוי חינם & נקי כביסה זמין ב Amazon.com
  • שיטה בייבי כביסה כביסה זמין ב Amazon.com
02
של 05

הסרת כתמים פעם התינוק הוא הבית

ברגע שהתינוק שלך בבית, הכיף מתחיל באמת. כל דבר מן הנוסחה ואת לירוק עד ירקות טריים ופירות יבוא במגע עם הבגדים של התינוק שלך, שלא לדבר על אבקות שונות, קרמים ושמנים. ובעוד אלה כתמים לפעמים יכול להיות קשה להסיר, הם לא צריכים להיות בלתי אפשרי.

מיד שטיפה בגדים מוכתמים במים קרים יסייע למנוע את הכתם מן ההגדרה. לאחר מכן אתה יכול להשרות את הבגדים של התינוק שלך טרום כביסה מראש כגון OxiClean בייבי כתם. קנה על Amazon.com.

אתה יכול אפילו ליצור כביסה pre-treater עצמך על ידי מילוי מכונת כביסה שלך על חצי מלא עם מים ושחרר כמה כפות של חומר ניקוי; להשרות במשך כ 30 דקות ולאחר מכן לסיים את מילוי מים עם מים חמים ולהוסיף כמה בגדים נוספים כדי להפעיל מחזור כביסה מלא. הערה: נוזל נוזלי נוטה לעבוד טוב יותר מאשר אבקת כתמי מזון.

אם אתה מתמודד עם כתם שאינו מזון, לפנות אבקה כפי שהוא נראה לשבור כתמים שמנוני הרבה יותר טוב. הדרך הטובה ביותר לטפל בסוגי כתמים הנובעים קרמים או שמנים התינוק היא פשוט להפוך להדביק מן אבקה קצת מים ולהחיל אותו ישירות על הכתם. תן לזה לשבת במשך 30 דקות להלבין כרגיל.

זכור, לא לייבש את הבגד עד שאתה יודע בוודאות כי הכתם הוסר.

לקבלת מבט מפורט יותר על הסרת כתמי התינוק הקפד לבדוק מדריך להסרת כתמי תינוקות.

03
של 05

לנקות את התינוק

אין כאן שום סחרור סביב השיחים. יהיו לך חיתולים מתפוצצים. וגם חרא התינוק הוא לא כיף להתמודד עם - במיוחד כאשר הוא מכור לתוך בגדים.

שוב, אני מאוד ממליץ כביסה pre-treater ומצאתי כי OxiClean בייבי עובד טוב במיוחד עבור סוג זה של כתם. קנה על Amazon.com.

אם אין לך מראש treater, למלא את מכונת הכביסה או דלי גדול חצי מלא במים ולאחר מכן להוסיף כמה כפות של אבקת הכביסה שלך 1 / 4-1 / 2 כוס אקונומיקה בצבע בטוח פִּתָרוֹן.

משרים במשך 30 דקות ולאחר מכן סיים למלא את מכונת הכביסה עם המים החמים ביותר שההגדרות יאפשרו לכם להוסיף חומר ניקוי נוסף.

חזור על תהליך הכביסה פעמים רבות ככל הצורך ולא לשים את הבגדים במייבש עד שאתה מרוצה להסרת הכתם.

04
של 05

טיפול בכתמים בזמן שאתה יוצא עם התינוק שלך

שיווק טקטיקות היית מאמין שאתה חייב להשקיע עטים ניידים הסרת עטים (חושב גאות ושפל מיידיות מסיר כתם או Dreft Portable Pretreater עט) או מעט שימוש אחד מגבונים ספוג מראש treater (כמו Shout Wipes). בעוד אלה בהחלט נוח יש, אתה יכול למעשה לעשות בעצמך ב- the-treater מראש רק עם אבקת הכביסה שלך בקבוק תרסיס קטן אתה יכול להרים את גודל הנסיעה קטע של החנות המקומית שלך תיבת גדול.

רק להחליט כמה בקבוקים בודדים אתה רוצה לעשות שילוב של 3: 1 עבור כל בקבוק; 3 חלקים למים 1 חומר ניקוי. לזרוק את הבקבוקים בארנק שלך, תיק חיתולים, תיבת כפפות, ואפילו ליד השולחן המשתנה.

לרסס לפי הצורך ולזרוק את הכביסה ברגע שאתה מגיע הביתה.

אם אתה מעדיף מסיר כתמים מסורתיים יותר, ייתכן שתרצה לבדוק למעלה 10 מסיר כתמים עבור כביסה על ידי שרה Aguirre, About.com מדריך משק בית.

05
של 05

הכנת בגדי בייבי Outgrown לאחסון

ללא שם: באופן בלתי נמנע, התינוק שלך יגדל כל הבגדים האלה חמוד. וכאשר זה קורה, אתה יכול לבחור לארח בגדים להחליף בגדים, לקחת אותם לחנות המשלוח, או אפילו יש מכירת מוסך להיפטר ממנו.

או שאתה יכול להחליט לארוז את כל זה בשביל התינוק הבא.

אם תבחר לעשות את האחרון, יש כמה צעדים אתה צריך לקחת כדי להכין את בגדי התינוק לאחסון. חלק מהתלבושות האלה עשויות להיות מיוחדות (כמו הטבלה או בא הביתה תלבושות) ו ידרוש טיפול מיוחד. בגדי תינוקות אחרים יכולים להיות ארוזים יותר בפשטות. לא משנה מה אתה שם משם אבל, כל זה צריך להיות שטף - מפתיע - באותה שיטה בדיוק כמו כאשר שטפת אותו בפעם הראשונה; חומר ניקוי "נקי וברור" וללא מרכך בד.

נערך על ידי ג 'ניפר ניקול סאליבן, בייבי בגדים מומחה

No Replies to "5 בייבי כביסה טיפים להורים חדשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 2