4 חגורות כדי לעזור לך לאלף את הבטן שלאחר הלידה

אם אתה מחפש פשוט יותר, עדין לקחת על הנוהג שנבדק זמן של girtling לאחר לידה, חגורת הלהקה שלאחר חגורת התמיכה יכול להיות בדיוק מה שהרופא (או סגנונית) הורה. אם הרעיון עדיין גורם לך קצת מודעות עצמית, פחד לא - יותר נשים ממה שאתה מבין לובשים אותם, כפי שמעידים מבחר רחב של מוצרים אלה זמינים בכל מקום מחנויות ליולדות מיוחדים חנויות גדולות בכל פינה של המדינה.

 

 

למרות התמיכה המוצעת על ידי הלהקה תמיכה שלאחר לידה הוא בדרך כלל פחות מזה של כיסוי רפואי מלא בכיתה, חגורות אלה בהחלט לשטח את הבטן שלך קצת לקדם יציבה טובה בעת סיעוד.

חגורות הבאות נועדו לקשור את הבטן שלאחר התינוק עם נוחות, אם המטרה שלך היא להיראות טוב, להרגיש טוב יותר, או שניהם.

"תגיד שלום לבטן לאחר ההריון ... תגיד שלום ל F.F.F החדש שלך!"

זו טענה נועזת לחגורה, אבל אמהות חדשות רבות לא יעזבו את הבית בלי הבנדיט הבטן שלהן. במקרה זה, B.F.F. מייצג את "Body Formulated Fit" - ההתגלמות האחרונה של חגורת התמיכה המפורסמת של המותג לאחר הלידה - אבל זה עשוי בסופו של דבר להיות החבר הכי טוב שלך לנצח ... או לפחות את שישה עד שמונה שבועות לאחר הלידה . בטן הבנדיטים המקורי זמינים מבחר של צבעים עם בדים מעוצבים בהשראת על פנים, ויש אפילו גירסת במבוק ידידותית לסביבה. עם כל התכונות האלה ועוד, בטן Bandit הוא גם בדרכו פינה את השוק חגורות לאחר הלידה חגורות מסוגנן.

האתר הוא מקום מהנה כדי לגלוש במשך זמן מה ... המותג מציע מספר חידושים אחרים בסגנון היולדות, ויש הרבה תמונות משכנעות לפני ואחרי הסלבריטאים זוהר זוהר לקרוא. והאם הזכרנו כי יש עכשיו קורטני Kardtian מתוכנן מהדורה מוגבלת Belit Bandit זמין תחרה שחורה? זה אחד על כ קרוב סקסי כמו בגד היסוד אי פעם לקבל, בהתחשב בכך שהוא עשוי להיות משוחק על בחוץ!

אולי ביותר "רפואי" של חגורות התמיכה לאחר לידה בשוק, חגורת התמיכה AbdoMend ו רצועה נועד במיוחד כדי לסייע לאמהות חדשות להתאושש סעיפים c שלהם. על ידי שמירה על אזור המכרז משותק ואת הצלקת מוגן היטב תוך מתן תמיכה לגב התחתון ושרירי הבטן חלש, AbdoMend עשוי להיות באמת מתנה משמים לנזקקים.

שני החלקים תמיכה בגד מורכב הראשון של חגורה רחבה של 100% רך כותנה אלסטית והוא מתכוונן בקלות כדי להתאים את גודל משתנה. צר "רצועת ביקיני" הוא מכן velcroed על גבי החגורה הראשונה, ישירות על אזור הצלקת לקבלת תמיכה נוספת דחיסה. עבור אלה המעוניינים, את החגורה נכללת גם כחלק C- סעיף התאוששות Kit, יחד עם קידום DVD חינוכי עיסוי זה אמור לעזור להפחית את הסיכוי של הידבקות צלקת, וכן מברשת לשפשף למניעת שערות צומח באזור.

AbdoMend גם עושה את החגורה- It- חגורה: שישה אינץ 'קלסר גמיש התומך בטן לאחר הלידה הנרתיק או החל שבועיים עד שלושה שבועות לכתוב c-section ... סוג של גרסה עדינה יותר עדין של חגורת התמיכה AbdoMend ו רצועה.

No Replies to "4 חגורות כדי לעזור לך לאלף את הבטן שלאחר הלידה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + = 7