4 סוגים של בגדי תינוקות כי הם בזבוז של כסף

4 סוגים של בגדי תינוקות כי הם בזבוז של כסף

כאשר אתה קניות עבור התינוק התינוק הבגדים, קל לקבל overwhelmed על ידי הבחירות. כאשר אתה הורה בפעם הראשונה, קשה לדעת מה נחוץ ומה זה בזבוז כסף עבור אותם שבועות ראשונים בבית. להלן הפריטים שאתה יכול לדלג בעת רכישת בגדים לתינוק שזה עתה נולד.

בייבי כפפות

אלה כפפות קטנות, הידוע גם בשם מכסה יד, נועדו לכסות את הידיים שזה עתה נולדו כדי למנוע את הציפורניים שלהם מגרד את העור הרגיש שלהם.

עם זאת, ישנן מספר סיבות כדי לדלג על רכישת אלה כפפות זעירות.

 • הם לא נשארים במצב טוב: אם כי יש להם פרקי הידיים אלסטי, כפפות אלה לא הולכים רחוק מספיק את הזרוע כדי להישאר על.
 • התינוק משתמש בידיו כדי להרגיע את עצמו: בתוך הרחם, התינוק שלך השתמש בידיו כדי להרגיע את עצמו. עכשיו, בעולם חדש ואמיץ, הוא ירצה את הידיים האלה יותר מתמיד. עם הידיים שלו מכוסה, הם יהיו בלתי אפשרי לגשת יגרום תסכול עבור התינוק שלך.
 • כיסויים ידניים חוסמים את תחושת המגע של התינוק: תינוקות רבים אוהבים לחקור את תחושת המגע שלהם מיד עם הלידה, לתפוס את הידיים של אמא ואבא, למשל. תגלו שהם ימשיכו לגעת כל מה שהם יכולים לקבל את ידיהם.
 • אתה יכול בקלות למנוע גירוד ללא כפפות: עם תחזוקה מסמר רגיל, כגון הגשת או גזיר, אתה יכול לשמור על תינוקות נייר דק מסמרים קצר מספיק כדי למנוע גירוד.

  חלופות טובות יותר: חולצות טריקו בעלות שרוולים ארוכים ובגדי גוף עם כיסוי יד מובנה.

  גרבי ילדים

  בתיאוריה, גרביים התינוק הגיוני. הם שומרים על הרגליים של התינוק חם ומסייעים במניעת אובדן חום עבור הקטן שלך שיש לו זמן קשה המסדיר את טמפרטורת הגוף שלו. אבל כמו כפפות, יש סיבות שאתה יכול לדלג על רכישת גרביים עבור תינוקות.

  • גודל אחד אינו מתאים לכל: נראה כי לא משנה את הגודל של התינוק שלך, גרביים תוכנן במיוחד עבור אותו לא מתאים. אם הוא תינוק גדול יותר עם קצת בשר על הרגליים, גרביים שזה עתה נולד יהיה חזק ולא נוח. לעומת זאת, אם הוא סופר רזה, גרביים יילוד יהיה מגושם להחליק את קרסוליו. לעלות לגודל ולפני שאתה יודע את זה, גרביים שלו יתחילו להיראות כמו חותלות במקום גרביים כי הם כל כך גבוה כאשר אתה מושך אותם.
  • הם כל כך קטנים, הם בלתי אפשרי לעקוב אחר: זה אולי נשמע טיפשי, אבל האמת היא, אלא אם כן אתה הולך לקחת את הזמן כדי להצמיד את כל הגרביים החדשים שלך יחד לפני שאתה לשטוף אותם, אתה לעולם לא תמצא את כולם כאשר הם יוצאים הכביסה. וגם לשכוח לחפור שני גרביים תואמים מתוך המגירה שידה כאשר אתה זקוק להם ביותר.

  חלופות טובות יותרYou נעליים רכות או נעליים כמו רוביז, קבוגי או דפיקות של דבורים או סרבלים עם רגליים.

  בגדים עם לחצנים או לחצנים במעלה הגב או כי הם משכו מעל הראש

  ההלבשה של תינוקת קשה די הצורך מבלי להניע אותם להצמיד או לכפתר את בגדיהם במעלה הגב. ללא שליטה בצוואר, זה קשה גם למשוך חולצות מעל הראש שלהם בלי להרגיש כאילו נתת להם צליפת השוט.

  תוכלו למצוא שפע של בגדים ותלבושות כי יש snaps או רוכסנים מלפנים.

  חלופות טובות יותר: בגדים חד פעמי כי מיקוד או להצמיד את החזית או קימונו בסגנון חולצות טריקו bodysuits.

  מִכְנָסַיִים

  אני יודע מה אתה חושב. איך אני יכול למנוע לשים את המכנסיים על התינוק שלי? וטוב יותר, למה אני? כאשר אתה בבית הראשון מבית החולים, רוב היום שלך יהיה בילה לעשות שני דברים: האכלה התינוק שלך וחיתולים שינוי. מכנסיים משמשים רק כדי לסבך שינויים חיתולים. בנוסף על הצורך למשוך אותם למטה או לרדת כדי להגיע חיתול מלוכלך, אתה גם צריך לשנות חיתולים מבולגן בלי לקבל חרא התינוק על כל המכנסיים כי הם סביב הקרסוליים של התינוק. לדלג על המכנסיים לתינוקות.

  חלופות טובות יותר: בייג 'ין חותלות הם גדולים ולעשות חיתולים שינויים רוח.

  סביר להניח שתמצא כי רבים מהדברים שהצעתי לך להימנע הם דברים שאתה תקבל כמו יד לי למטה, או כמו פריטים layette.

  ההמלצה שלי היא להשאיר את התגים עליהם ולהחזיר אותם עבור גדלים גדולים יותר, כי אתה יכול להשתמש מאוחר יותר כאשר התינוק שלך הוא קצת יותר גדול.

  לחלופין, השתמש בכסף כדי להצטייד בפריטים שיהיו שימושיים מאוד בשבועות הראשונים לחיי התינוק של תינוקך.

  נערך על ידי ג 'ניפר ניקול סאליבן, בייבי בגדים מומחה

  No Replies to "4 סוגים של בגדי תינוקות כי הם בזבוז של כסף"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   14 + = 23