3 כללים קניית פיג ‘מות התינוק

3 כללים קניית פיג 'מות התינוק

פיג'מה של התינוק הם פריט עיקרי, במיוחד עם תינוקות שזה עתה נולדו. יש דברים מסוימים לשקול אם כי כאשר אתה קונה את זה לא כל הפריטים לתינוק בגדים שנראים כמו sleepwear מסווגים למעשה ככזה.

הימנע Sleepwear מופרזת

אל תרכוש בגדי שינה גדולים מדי, לא משנה כמה נוח אתה חושב שזה עשוי להיראות. בין אם זה מעכב להבה או לא, sleepwear הוא תינוק אחד בגדים פריטים שצריך להתאים snugly.

זה פעם אחת אתה צריך להתעלם כלל של "קונים גדול".

התינוק שלך צריך רק לישון פיג 'מות פיזית בפועל

ללא שם: נראה כמו לא brainer, לא? אבל אתה תהיה מופתע כמה פעמים ההורים יהיה לשים את התינוקות שלהם לישון בחולצות טריקו, חולצות, או בגדים אחרים כי הם נרדמו במכונית וזה עלול להיות מטרד כדי לגרום להם לשנות.

הבעיה עם זה טמונה איך רופף מתאים בגדים אלה לעתים קרובות; אם יש יותר מדי מקום אוויר בין הבגדים של התינוק לבין העור שלהם, זה מגביר דליקות ואת הסיכון של מחנק. למרות שזה מפתה לעתים קרובות לשים את התינוק למיטה בכל מה שהוא מנמנם, זה פשוט לא בטוח בשל סיכון מוגבר של חנק ואת הסיכון המוגבר של התלקחות להבה.

חפש את התווית הצהובה

אם התינוק sleepwear הוא לֹא מעכב להבה או עמיד, הוא יישא תג צהוב לתלות שאומר, "לבטיחות של הילד, הבגד צריך להתאים בנוחות.

בגד זה אינו עמיד בלהבות. לבוש הולם רופף סביר יותר לתפוס אש. "

יש מחלוקת רבה על בטיחות של פיג'מה התינוק מטופלים עם כימיקלים להבה או להבה בעירה, כך זה בפרט verbage נמצא לעתים קרובות על פיג 'מה צמודים פיג' מה. אלה בטוחים לחלוטין לתת לתינוק לישון.

אם התינוק sleepwear IS מעכב להבה או עמיד, תג לתלות יציין כי זה נבדק וזה עמיד בפני אש.

זכור, אם כי התינוק sleepwear נראה די נחמדה - למעשה, זה יהיה מתאים באופן דומה זוג תחתונים ארוכים - זה נועד למתוח לנוחות. אם התינוק שלך הוא כמובן לא נוח או מחזור הדם שלהם הוא ללא ספק מנותקים, אז אתה יודע ללא ספק כי sleepwear הוא הדוק מדי. מחוץ לשתי הנסיבות האלה, התינוק שלך sleepwear צריך תמיד מתאים snugly.

כדי ללמוד עוד על הכללים והתקנות של הממשלה לגבי בגדי שינה של ילדים וילדים, בקר באתר האינטרנט של CPSC ובדוק את תקנות הלבשת הילדים, 16 CF.R. חלקים 1615 & 1616.

כדי לקרוא על נוהלי שינה בטוחים התינוק, ללמוד כיצד להפחית את הסיכון של מוות בעריסה.

נערך על ידי ג 'ניפר ניקול סאליבן, בייבי בגדים מומחה

תמשיכו עם האחרונה של בגדי תינוקות על צפצוף @trendyjenny, פייסבוק ב בייבי בגדים ב About.com, פינטרסטGoogle+ ו אינסטגרם.

No Replies to "3 כללים קניית פיג 'מות התינוק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 5 =