10 בגדי חמוד בייבי מתנות לתת בחזרה | insightyv.com

10 בגדי חמוד בייבי מתנות לתת בחזרה

10 בגדי חמוד בייבי מתנות לתת בחזרה

בייבי תרזה 100% כותנה אורגנית ארוך רומפרס בייבי רובי (משמאל) וג ‘ימי (מימין).
התינוק

קניית מתנות לתינוקות או בגדי תינוקות לילד שלך היא תמיד תענוג כיף. אבל אם אתה יכול לעזור סיבה טובה ותינוקות אחרים ברחבי העולם בעת ובעונה אחת, הרכישה היא אפילו מתוק יותר. 

ישנן מספר חברות אשר עושים את זה המשימה שלהם כדי לעזור לאחרים הזקוקים דרך פריטים מותק התינוק שהם מוכרים. אז אם אתה קניות עבור התינוק להתקלח, יום הולדת או אחד קטן שלך, לבדוק את הרשימה של מתנות בגדים לתינוק שנותנים בחזרה.

הראשונה ברשימה היא בייבי תרזה, הנקראת על שם אמא תרזה ושתוויתה היא “קנה פעם אחת, תן פעמיים”. עבור כל רומנט שנרכש, בייבי תרזה תורמת עוד אחד לתינוק הזקוקים איפשהו ברחבי העולם. עבור מוצרי התינוק האחרים שלהם, כמו סינרים, כובעים ושמיכות, בייבי תרזה תורמת 25 אחוז מהרווחים ל”צדקה שמעצימה נשים במהלך הריון, לידה והורות “ברחבי העולם. החברה נוסדה על ידי שתי אמהות באוסטרליה בשנת 2009; ומאז הם תרמו פריטים לתינוק וכסף ליותר מ -20 מדינות.

כל התינוק בייבי תרזה ללבוש עשוי 100 אחוז סחר הוגן כותנה אורגנית, שהוא סופר רך cuddly. שלושה עיצובים רומנטי זמין (ב שניהם bodysuit סגנונות סגנונות) נקראים על שם הילדים כי החברה פגש ברחבי העולם: נקודות פולקה ורוד נקרא על שם רובי באוגנדה (רומאה לראות כאן), פסים בז ‘נקרא על ג’ ימי באינדונזיה ( רומפר כאן) ונקודות פולקה כחולות נקראות על שם הבן בווייטנאם.

100% כותנה אורגנית בייבי רומפר ארוך רובי (משמאל) וג ‘ימי (מימין), babyteresa.com.au, בסביבות $ 30 כל

02
מתוך 10

חצץ על ידי Kahiniwalla כובעים לסרוג

10 בגדי חמוד בייבי מתנות לתת בחזרה

חצץ על ידי Kahiniwalla קשת Stripey כובע.
kahiniwalla.com

חצץ על ידי Kahiniwalla תוכנן על ידי Samantha Morphed, יזם חברתי בבנגלדש, שיצר מקומות עבודה באזורים כפריים של ארצה שבו נשים יכלו לעבוד קרוב לבית ולא צריך לעזוב את המשפחות שלהם כדי למצוא עבודה בערים שבו הם יהיו חשופים לא בטוחים מצבים. נשים אלה להפוך את אוסף חלוקים של תינוקות ופעוטות פעוטות הכוללות כובעים מקושטים ביד וסרוגות ביד, רעשנים, בובות, חיות פרווה, קישוטי חג המולד ומכוניות.

קשת Stripey כובע, kahiniwalla.com, $ 21.95

03
מתוך 10

היי אחד קטן אישית חולצות

10 בגדי חמוד בייבי מתנות לתת בחזרה

היי ליטל אחד “ליאו האריה” אישית אונזי גדול למעלה.
hilittleone.com

היי ליטל וואן מתמחה בחולצות טריקו מותאמות אישית לתינוקות ופעוטות, ותורמת 10% מהרווחים שלה לתמיכה בארגוני צדקה לילדים. המותג הושק בשנת 2015 על ידי שתי אחיות בדנוור שאחיו היכו שלב 1 Hodgkins מחלות כנער צעיר. החולצות הן סופר חמוד ורך תכונה עיצובים רבים אפשרויות התאמה אישית, כולל אוסף ביג למעלה שמציעות בעלי קרקס ואת חמוד מספיק כדי לאכול אוסף שמציעות מזון ומסרים, כגון “פאי קאט” ו “בוטנים קטנים”.

“Leo האריה” אישית אונזי גדול למעלה, hilittleone.com, מ $ 29

04
מתוך 10

חולצות טריקו

10 בגדי חמוד בייבי מתנות לתת בחזרה

מתוך הדפסה בייבי קורדרוי Bodysuit.
החוצה

אוהבי הספר יעריצו חולצות טריקו מסוג “מחוץ לדפוס” לתינוקות ולפעוטות שמכילים את עטיפתם של קלאסיקות ספרותיות כמו “לילה טוב”, “מדליין”, “זחל רעב מאוד” ו”קורדרוי “. כל רכישה מסייעת לממן תוכניות ספרותיות וספר תרומות לקהילות נזקקות.

בייבי קורדרוי Bodysuit, outofprintclothing.com, $ 17

05
מתוך 10

חיות הבר עובד חולצות

10 בגדי חמוד בייבי מתנות לתת בחזרה

חיות פרא עובד יוניסקס בייבי Tsavo אריות חולצת טריקו.
פרודוקטיביות

תוצרת קניה, חיות הבר עובד חולצות לא רק לקדם שימור של חיות בר, אבל החברה מסייעת לתמוך עתודות חיות בר בסכנת הכחדה בקניה וברחבי העולם. כל דולר בילה “הולך ישירות ליצירת מקומות עבודה ופיתוח קהילתי כפרי”, קהילות חיות בר ברחבי העולם.

יוניסקס בייבי Tsavo האריות חולצת טריקו, wildlifeworks.com, 24 $

06
מתוך 10

רומא Rainboots

10 בגדי חמוד בייבי מתנות לתת בחזרה

רומה בוטס אילונה.
romaboots.com

במהלך עבודתו בניימן מרקוס בדאלאס ב -2009, היה לסמואל ביסטריאן מפגש גורלי עם בלייק מיקוסקי, מייסד חברת TOMS Shoes – חברה שתורמת זוג נעליים אחת לנזקקים לכל זוג נעליים שנרכשו. ביסטריאן, רומני מלידה שמעולם לא שכח את שורשיו העניים, קיבל השראה להשתמש בחוויית האופנה הקמעונאית שלו כדי ליצור את נעלי רומא בדאלאס – חברה שגם תורמת זוג נעליים חדש לילד הזקוק לכל זוג נעליים שנרכשו. זה זוג צבעוני של מגפי גשם נקראים על שם אחת הבנות של ביסטריאן, אילונה.

Ilona פעוט אמנות 5, romaboots.com, $ 24.50

07
מתוך 10

כובעי ילדים של קרוצ’יט

10 בגדי חמוד בייבי מתנות לתת בחזרה

ילדים קרוצ’יט.
krochetkids.com

שלושה גברים חובבי שלג למדתי לסרוג כובעים לסרוג בתיכון ו היו dubbed הילדים Krochet לאחר שהם התחילו למכור כובעים מותאמים אישית בעיר הולדתם של Spokane, WA. שנים רבות לאחר שנסעו בעולם, הם הקימו עסק ללא כוונת רווח, שם לימדו מספר רב של אוגנים ופרואים עניים לסרוג. הם מעסיקים כיום יותר מ -150 עובדים המשתכרים שכר הוגן על-ידי יצירת מוצרים וכובעי כובעים מקסימים, כמו כובע ינשוף זה שסרוגה באוגנדה וחתום ביד על ידי האשה שעשתה את זה.

נקלע Hoots, krochetkids.com, $ 28

08
מתוך 10

נעמי רשת חולצות

10 בגדי חמוד בייבי מתנות לתת בחזרה

נעמי רשת פילים טי לבן.
לקנות

כאשר אתה קונה חולצת פיל חמוד מ Nomi רשת, אתה עוזר לספק מקומות עבודה לניצולים של סחר בבני אדם ולעזור לסיים את העבדות המודרנית.

ילדים פילים טי ב לבן, buyherbagnotherbody.com, $ 14.99

09
מתוך 10

חתולי לוטוס קטנים ושקי שינה

10 בגדי חמוד בייבי מתנות לתת בחזרה

תינוק קטן לוטוס חתול ו שק שינה.
bitlotusbaby.com

עם כל רכישה של מוצרי לוטוס הקטנה, כמו שידה או שק שינה, החברה תורמת לחיבוק תינוקות לתינוק, שהם ניידים, הניתנים לשימוש חוזר ואינם דורשים חשמל קבוע, לתינוקות מוקדמים ותת-תזונה במדינות מתפתחות.

Swedle ו שינה שקית Combo, littlelotusbaby.com, 130 $

10
מתוך 10

טום נעליים

10 בגדי חמוד בייבי מתנות לתת בחזרה

פרוסט גריי צ’מבריי.
toms

רוב האנשים מכירים את נעלי TOMS ואת המודל העסקי מעורר ההשראה של “אחד לאחד”; עבור כל זוג נעליים שנרכש, TOMS תורמת זוג אחד של נעליים חדשות לילד נזקק. מאז הקמתה בשנת 2006, TOMS נתן עצום של 60 מיליון זוגות של נעליים חדשות לילדים נזקקים ברחבי העולם. לא רק שזה גורם גדול, אבל TOMS נעליים, במיוחד התינוק שלה ופעוט פעוטות, הם סופר חמוד ומסוגנן. אז זה win-win לכולם.

פרוסט גריי צ’מבריי

תמשיכו עם האחרונה של בגדי תינוקות על צפצוף @trendyjenny, פייסבוק ב בייבי בגדים ב About.com, פינטרסטGoogle+ ו אינסטגרם.

No Replies to "10 בגדי חמוד בייבי מתנות לתת בחזרה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    75 + = 78