10 שאלות לשקול כאשר אתה יחיד בהריון

האם את בהריון ורווקה? אתה לא לבד. מתוך 6,000,000 הריונות המתרחשים בארה"ב מדי שנה, נשים בודדות העומדות בפני הריון לא מתוכנן מהווים כשליש*. אם זה משקף את המצב שלך, ואתה רוצה לשמור על התינוק שלך, אתה עלול להרגיש מוצף שאלות. החדשות הטובות הן שאתה לא צריך לעשות כל החלטה היום. קח קצת זמן לחשוב על השאלות הבאות כפי שאתה להתכונן לגדל את הילד כאם חד הורית.

בְּהֵרָיוֹן woman texting on phone

לילי אבני דרך / חזון דיגיטלי / Getty תמונות

ודא שאינך עונה על שאלה זו ל אבא של הילד שלך. תן לו להחליט אם הוא רוצה להיות בעל תפקיד פעיל בחייו של ילדך. אם יש לך חששות לגבי איך זה עשוי להיראות, שקול לקחת בכיתה הורות ביחד (או בנפרד) במרכז קהילתי מקומי.

משאבים קשורים: מה הם זכויות האב?

02
מתוך 10

אם הוא רוצה להיות מעורב, איך נראית תוכנית ההורות שלנו?

עכשיו זה הזמן להתחיל לחשוב על משמורת ועל הביקור. ברוב המדינות, אם אתה לא נשוי בזמן הלידה של הילד שלך, יהיה לך מה שמכונה "משמורת לכאורה". עם זאת, אם אבא של הילד שלך הוא להיות כלול באמת, אתה גם צריך לחשוב על הגדרת לוח זמנים קבוע ביקור. הכנת תוכנית הורות רשמית תעזור לך לטפל בבעיות אלה לפני הזמן.

משאבים קשורים: דוגמאות להורות גליונות עבודה

03
מתוך 10

איזה שם משפחה אני אתן לילדי?

ברוב המדינות, תוכל לתת לילדך את שם המשפחה שלך אוֹ שם האב של התינוק. כמה אמהות מעדיפות את העקביות של מתן לילדיהם את שם המשפחה שלהם. אחרים מעדיפים שיטה מסורתית יותר לתת לילד את שם משפחתו של האב. זכור כי שם המשפחה שאתה בוחר אינו גורם לבתי המשפט בקביעת משמורת, האם יש אי פעם מחלוקת.

04
מתוך 10

האם יירשם שמו של אבי התינוק בתעודת הלידה?

שקול אם אתה תעשה את הצעדים הדרושים כדי לקבל את שם האב רשום על תעודת הלידה של התינוק שלך. ברוב המדינות, התהליך להכללת שמו נעשה קל יותר אם הוא יכול להיות נוכח לידתו של התינוק לחתום על הכרה של טופס אבהות ממש שם בבית החולים. אם זה לא אפשרי, הוא יכול לחתום על הטופס מאוחר יותר תעודת לידה חדשה עם שמו על זה ניתן להנפיק במועד מאוחר יותר.

נושאים קשורים:

  • מי מקבל משמורת כאשר רק שם אחד ההורה הוא על תעודת הלידה?
  • כיצד ומדוע להקים אבהות
05
מתוך 10

האם אני יכולה לפרנס את התינוק בכוחות עצמי?

בתור אישה אחת, בהריון, אתה צריך להסתכל טוב על הכספים שלך. גידול תינוק הוא יקר. זה בהחלט לא אומר שזה לא אפשרי, אבל אתה רוצה להיות רושם מציאותי של המצב הכספי שלך מההתחלה. לדעת כמה אתה צריך להרוויח בכל חודש יעזור לך לקבוע אם אתה צריך לשנות מקומות עבודה, למקם מחדש, או להפחית את ההוצאות החודשיות שלך.

משאבים קשורים: תקציב מחשבון עבור הורים יחיד

06
מתוך 10

האם אבקש תמיכה לילדים?

זוהי החלטה אישית מאוד. הבינו שלמרות שאתה עשוי לחשוב על בעיה זו כבר מההתחלה, תוכל להגיש בקשה לתמיכה בילדים בכל עת. אם אתה עושה קובץ, המדינה ינקוט צעדים כדי לאשר אבהות לקבוע שיעור של תמיכה הילד המתאים עם ההכנסה של האב. דע גם שהמדינה תדרוש ממך להגיש תמיכה לילדים לפני שתאפשר לך להגיש בקשה לסיוע ממשלתי.

נושאים קשורים:

  • כיצד קובץ עבור הילד תמיכה
  • השפעת הילד על תמיכה ציבורית
07
מתוך 10

אילו שינויים אני צריך לעשות בחיי כשאני מתכוננת ללידה של התינוק שלי?

סביר להניח, זה יכלול פרינג למטה כלכלית כדי להתאים את העלות של טיפול עבור הילד שלך. בנוסף, ייתכן גם לחשוב על המעבר לשכונה זול יותר או רצוי. יחד עם זאת, יש החלטות בריאותיות לשקול, כגון ויתור על עישון או עושה מאמץ לאכול טוב יותר במהלך ההריון.

משאבים קשורים: שיטות התמודדות עם מתח מתמשך

08
מתוך 10

מי נמצא ברשת התמיכה האישית שלי?

במיוחד אם אין לך בני משפחה בקרבת מקום כדי לעזור לך, אתה רוצה להיות בכוונה על בניית רשת של תמיכה כדי לקבל אותך דרך פעמים מאתגרות קדימה. לזהות את האנשים בחיים שלך, כי אתה יכול לסמוך על.

משאבים קשורים: יצירת רשת תמיכה

09
מתוך 10

איך אני יכול לטפל בעצמי הכי טוב עכשיו כשאני להתכונן לבואו של התינוק שלי?

טיפול בתינוק הוא מאוד taxing ו stressful. שים לב לעשות את מה שאתה יכול עכשיו, לפני שהתינוק נולד, כדי להכין את עצמך מבחינה רגשית ופיזית עבור הדרישות הבאות. זה עשוי לכלול מקבל קצת שינה נוספת, נקיטת צעדים כדי להפחית את רמת הלחץ שלך, וסובבים את עצמך עם אנשים תומכים, אכפתיות.

משאבים קשורים: 30 דברים יכולים לעשות כדי לטפל בעצמך בתור הורה יחיד

10
מתוך 10

לאן אסתובב כאשר יש לי שאלות או לא בטוח מה אני עושה?

ככל שתפתחו את מערכת התמיכה הנחוצה הזאת, אתם בטח תזהו כמה אמהות ואבות שמרשים אתכם בדרך שבה הם מתייחסים לתינוקות שלהם או להורים מנוסים, שנראים כאילו הם יודעים בדיוק את הדבר הנכון. שקול איך אתה יכול לטפח יחסים עם אנשים אלה, אשר יכולים לשמש מדריכים אישיים שלך למסע קדימה.

No Replies to "10 שאלות לשקול כאשר אתה יחיד בהריון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 1 =