לתקן את ארית Ripped בתוך דקות עם מדריך זה מהיר | insightyv.com

לתקן את ארית Ripped בתוך דקות עם מדריך זה מהיר

א man's shirt rips at the arm seam.

קטיה צימרמן / גטי

משום מה, ההכרה שיש לי קרע בבית השחי של חולצתי תמיד מתרחשת בציבור. אני מקווה, יש לך קצת יותר מזל מאשר אותי, ואת הבושה hulley שלך בבית השחי קורה בבית. אני אראה לך איך לתקן את בית השחי לקרוע עם איורים שלי קל לעקוב.

מה אתה צריך

  • מספריים
  • בד כדי להתאים את החולצה
  • סרט מדידה
  • מכונת תפירה או מחט וחוט

 

02
של 07

סוגים של Rips Arpsit

לתקן Rip in Armpit with Gussets

לתקן ריפס ב Arpetits עם Gussets.
גשם בלנקן

איזה סוג של לקרוע יש לך בבית השחי של החולצה שלך תקבע את השיטה בה אנו משתמשים כדי לתקן את זה. אם רק צד אחד של התפר שרוול פגום, אז נלך עם תיקון בצורת משולש. אם זה בית השחי הכולל מכה, אנחנו נעשה תיקון בצורת היהלום.

אני אראה לך איך לתקן חור גדול בצורת יהלומים, ומאוחר יותר, יש הוראות מיוחדות עבור חורים קטנים.

03
של 07

לתקן חור גדול Armpit (בצורת יהלום)

לתקן Tear in Armpit

לתקן דמעה ב Armpit.
גשם בלנקן

ראשית, לקצץ את החוטים עודף ליצור צורה יהלום מוצק. ואז, זיגזג תפר כל הדרך סביב היהלום שלך כדי למנוע את הבד מ unraveling אפילו יותר.

04
של 07

איך לעשות גוסט

אֵיך to Make a Gusset

איך לעשות גוסט.
גשם בלנקן

כדי לתקן את בית השחי בחולצה שלך, אנחנו נהיה יצירת ‘gusset’. זהו תיקון מתיחה כי צריך להתאים את הבד של החולצה שלך. Gussets יכול לשמש גם כדי להוסיף למתוח כל שרוול כי הוא חזק. אם יש לך בעיה להעלות את הידיים בגלל שרוולים הדוקים, הוספת gussets צריך לתת לך יותר מקום למתוח. זה כנראה איך החולצה שלך יש חור בבית השחי מלכתחילה.

חתך הוא חתך על הטיה של הבד, כלומר על האלכסון של החוטים כי הם ארוגים כדי ליצור את הבד. ראה את האיור לעיל. את התבואה ישר crossgrain מצטלבים כדי להפוך את החומר. חותך גוסט, כך שורות אלה הם באלכסון. זה עושה את gustet stretchy לכיוון שאתה צריך את זה כדי להיות.

אתה צריך לחתוך גוסט כי הוא לפחות 5/8 “גדול יותר מאשר החור בבית השחי שלך.

05
של 07

לתפור את הגוסט לחולצה

לִתְפוֹר an Armpit Gusset

לתפור גוסט ארביט.
גשם בלנקן

סובב את החולצה פנימה, והניח את הגוש דמוי היהלום על הפתח.

מקם את גוש על החור דמוי היהלום כך בצד הימני של קצוות השוליים וקצוות בד חור ביחד. להצמיד את גוסט וחולצה יחד. תפר את התיקון על הקצוות של החור, עוזב 5/8 “קצבת התפר, כפי שמוצג.

06
של 07

לתקן חור קטן Arampit (בצורת משולש)

משולש Armpit Gusset

משולש גוסט משולש.
גשם בלנקן

תיקון חור קטן בבית השחי הוא הרבה כמו לתקן אחד גדול. חתוך חוט עודף מן החור, ולפתוח את התפרים שרוול לפחות סנטימטר משני הצדדים. אנו יוצרים צורה משולשת ונקייה, כפי שמוצג לעיל.

מקם את החריץ על החור המשולש, כך שהצד הימני של קצוות השוליים וקצוות בד החורים יחדיו. להצמיד את גוסט וחולצה יחד. תפר את התיקון על הקצוות של החור, עוזב 5/8 “קצבת התפר.

07
של 07

למעלה תפר את גוסטס לאבטח

לְתַקֵן Armpit Holes

למעלה תפר כדי לאבטח.
גשם בלנקן

לחץ על התפרים מן האטם, ואז להפוך את החולצה בצד ימין החוצה. למעלה תפר סביב gusset, תפירה על הקצבה התפר בצד השני. זה צריך לחזק את אזור בית השחי, שבו אתה בבירור מחוספס.

נסה להכניס gussets לתוך כל חולצה כי הוא קצת חזק בבית השחי. זה ימנע חורים בעתיד ובדרך כלל לגרום לך להרגיש נוח יותר בבדים נוקשה.

No Replies to "לתקן את ארית Ripped בתוך דקות עם מדריך זה מהיר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 8