הדרך הנכונה לטפל עור וינטאג ‘- הנה מה לעשות

הדרך הנכונה לטפל עור וינטאג '- הנה מה לעשות

עור יכול להיות כמעט בלתי ניתנת להריסה אם מטופלים כראוי. עם קצת תשומת לב ותשומת לב, העור החדש שלך יימשך היטב לתוך גיל וינטאג ואת עור וינטג שלך ימשיכו להיות חיים מאושרים ארוכים.

הדברים החשובים ביותר לזכור על העור היא לא לקבל את זה מלוכלך, ספוג, או לתת לו להתייבש. למרות העובדה כי כל הדברים האלה ניתן לתקן במידה מסוימת, זה מועיל לא לתת עור להיכנס למצב כזה מלכתחילה.

אחסון נאות, ניקיון ומיזוג ישמור על עור נראה טוב כמו חדש לא משנה בן כמה הוא.

אחסון עור

אחסון עור כראוי כאשר הוא לא בשימוש הוא הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי לשמור אותו במצב הטוב ביותר שלה. כאשר העור מאוחסן זה לא צריך להיות חם או קר קיצוניים, או יובש יתר או לחות.

 • כיצד לאחסן עור כראוי

נקי / מצב עור

שמירה על עור נקי מותנה לוקח רק כמה דקות, אבל זה יעשה הבדל גדול איך זה נראה טוב. אם פריט עור נמשך 30 שנים של התעללות לפני שהגיע אליך, מעט מים וסבון לא יפגע בו.

 • כיצד לנקות את העור
 • כיצד תנאי עור

כתמים על עור

גם עור אינו שלילי כתמים, במיוחד אם זה וינטאג וחיו חיים קודמים לפני מציאת דרכה לתוך הארון שלך. עם זאת, אתה לא נדרש לחיות עם כתמי העבר שלה; רוב כתמי העור יוצאים בקלות עם מעט מים וסבון.

זה אפשרי אפילו להסיר דם, שמן, שעווה במקרים מסוימים.

 • כיצד להסיר כתמי עור
 • כיצד להפוך פתיתי סבון בבית

עור עור עור

עור יכול להיות עקשן על החזקת על ריחות. ייתכן שתוכל לאתר מומחה עור או ניקוי יבש באזור שלך שיכולים להסיר את הריח, אבל זה לא יגיע זול.

במקום זאת, נסה להסיר ריחות לא רצויים בבית. ישנן שיטות רבות ועדינות של הסרת ריחות כמו שימוש בסודה לשתיה.

 • כיצד להסיר ריח עור בבית

מה להימנע

למרות עור עמיד מאוד, זה לא ניתן להריסה. טיפול לא נכון או ניקוי יכול לפצח ויבש עור עור, להסיר גימורים וצבעים, או לעשות את זה קשה מדי ללבוש. שמירה על העור מפני כימיקלים, חום ולחות הם המפתח. אם העור הוא כמו עור, לחשוב על הטיפול שלה אנטי אייג'ינג; אם לא היית שם את זה על העור שלך, זה כנראה לא טוב מאוד עבור העור או.

 • עור וינטג 'Don'ts

No Replies to "הדרך הנכונה לטפל עור וינטאג '- הנה מה לעשות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  28 + = 37