צעדים פשוטים לקשור כל דבר למות

איך ל Tie Dye Instructions

כיצד לקשור הוראות צבע.
גשם בלנקן

מרגיש מחוספס? בעניבה לצבוע, אתה לא רק מוגבל חולצות. אתה יכול לקשור- dye גרביים, מכנסיים קצרים ... אפילו תחתונים. צבע עניבה הוא פרויקט מסיבה כיף כי ניתן להשלים בחוץ בקיץ, או בבית. בצע את השלבים הבאים כדי להיכנס על המגמה boho מבלי לבזבז את הכסף.

אתה תצטרך

 • חולצת טריקו לבנה: כותנה סיבים וכל תאית אחרים (צמח) בגד סיבים יעבוד נהדר, וכך יהיה משי. 
 • בקבוקי גמירה: לשימוש אם אתה גוסס צבעים מרובים על כל בגד. בקטשופ בקבוקים נמצא בסעיף המטבח בחנויות כלבו יעבוד. עניבה Dye ערכות קנה בחנות כלי שיט יכלול אלה.
 • סיבים תגובתי צבע: לקשור ערכות צבע יבוא עם זה, או שזה ניתן למצוא בחנויות מלאכה בצבעים רבים. 
 • (אופציונלי) אפר סודה: ידוע גם בשם סודיום פחמתי, זה עוזר לצבוע לדבוק הבד.
 • גומיות או מחרוזות: אנחנו יהיה קשירת את החולצות עם אלה. עבור מגוון רחב של עיצובים, להשתמש מחרוזת או לקבל חבילה של להקות גומי באורכים שונים.
 • כפפות גומי: אתה צריך כפפות גומי כדי להגן על הידיים שלך מן הצבע. כפפות גומי זול ניתן למצוא את החלק של כלים למכולת המכולת המקומית.
 • שקיות זבל: במקרה שאתה לא גוסס בחוץ, אלה יכולים לשמש כדי למנוע בלגן בתוך הבית.
02
של 07

הכנת שטח עבודה הכנה

אֵיך to Tie Dye

לשטוף, אבל להשרות אחרי קשירת.
גשם בלנקן

טרום לשטוף ולייבש את הבגד. פעולה זו תסיר כל זיהומים ולהביא אותו לגודל הנכון.

אם גוסס בתוך הבית, לחתוך פתוח לפרוס כמה שקיות אשפה עבור כתמים פוטנציאליים. העיתון יכול לשמש גם אבל פחות יעיל. ללבוש בגדים ישנים ונעליים שלא אכפת לך לקבל מבולגן.

אם ספוג אפר סודה, זה רעיון טוב לקשור את הבגד שלך מראש. אתה צריך להתמודד עם הבגד עם כפפות לאחר השריית אפר סודה, קשירה עם כפפות על לא משימה קלה!

03
של 07

טכניקות קשירת: 5 דרכים לקשור צבע

5 Ways to Tie Dye

לקשור את החולצה לפי האפקט הרצוי. יש לי 5 דרכים לקשור את הצבע כאן. מה אתה יכול לבוא עם ?.
גשם בלנקן

יש כל כך הרבה דרכים שונות לקשור את החולצה. גם אם תנסה את אותה טכניקה, לעולם לא תקבל את אותו עיצוב פעמיים. התנסה בטכניקות הבאות.

 • פסים: לאסוף את החולצה לתוך צורה דמוית צינור. אתה יכול לסובב אותו עבור הרבה קמטים לבנים, או להשאיר אותו כמו שהוא. רצועת גומי להקות לאורך כל הדרך במורד הצינור. גומיות יותר להוסיף לך, פסים לבנים יותר יהיה לך כאשר סיים!
 • מעגל המרכז: עבור מעגל מרוכז על החלק הקדמי של החולצה, תחילה להניח את החולצה על משטח שטוח. קמצוץ קטע ימין באמצע החולצה ולעצור כלפיך לעשות צורה teepee. משוך יותר את הבד עבור מעגל גדול יותר. לסגור יד אחת סביב הבסיס של פי- tee ולאחר מכן לקשור אותו עם רצועת גומי. טוויסט את הבד יש חתך את ולאחר מכן להוסיף להקות גומי לאורך זה. יותר להקות גומי, יותר מעגלים.
 • מעגלים קטנים רבים: עבור הרבה עיגולים קטנים, קמצוץ בד על 2-3 ", הכנס שיש גדול (או Styrofoam הכדור) ולקשור אותו עם רצועת גומי עבה או מחרוזת כך השיש מאובטח.
 • סאנבורסט: לקשור את השיש כפי שהורה לעיל. השתמש פינקי שלך כדי למדוד בערך חצי אינץ 'מאחורי רצועת גומי האחרון. לקשור שני חלקים נוספים על רוחב ורוד זה מזה. לקשור עוד קטע 1 רוחב אצבע לאחר האחרון, ולנסות את האחרון בשני רוחב אצבע.
 • סְלִילִי: לקבלת עיצוב ספירלי, פשוט לצבוט קטע באמצע החולצה לסובב אותו. המשך להתפתל עד שיש לך ספירלה. הניח את הספירלה על החולצה וסובב את שאר החולצה סביבו כמו קן צמוד. קח שתי להקות גומי גדול לאבטח את הקן כך שהוא נשאר שם.
04
של 07

להתכונן לצבוע ... החולצה שלך

הכן clothing for tie dye

מערבבים את הצבע בקבוקים נפרדים.
גשם בלנקן

ודא שיש לך את הצבע הנכון עבור העבודה. אנו ממליצים על צבע סיבים תגובתי. זה colorfast וקל למצוא בחנות כלי השיט המקומי שלך. כל מטרה צבעים כמו RIT קל למצוא, אבל אתה תהיה מאוכזב עם התוצאות לאחר כמה שטיפות. כאשר אתה קונה ערכת עניבה צבע, זה יכלול צבע סיבים תגובתי.

אם בחרת להשתמש אפר סודה, עכשיו זה הזמן להשרות את הבגד שלך. מערבבים כוס אחת של אפר סודה לכל גלון של מים. משרים את הבגדים למשך 15 דקות עד שעה באפר הסודה. שלב זה מכין את הבד כדי כימית הקשר עם צבע על ידי העלאת רמת ה- pH.

הכן את הצבע שלך בהתאם להוראות שהוא הגיע. אם לא לערבב את צבע ומים כראוי, צבע שלך לא יהיה חי או colorfast.

05
של 07

יישום צבע: כיצד ליישם עניבה צבע

צֶבַע application: how to apply tie dye

להשפריץ את הצבע במקום הרצוי.
גשם בלנקן

זה החלק הכיפי. אתה צריך ללבוש בגדים ישנים בשלב זה. להשפריץ את הצבעים על כל החולצה, לשים לב לאן יש לך קשרו את זה. אתה יכול להשפריץ את הצבע באופן אקראי, או למלא אזורים מסוימים עם צבע. להשרות היטב עם צבע.

עכשיו צבע יצטרך להגדיר. הגיע הזמן לקבל חטיף ולתת את הבגד להשרות.

לפחות, לחכות שמונה שעות לפני השטיפה. לתת לזה לשבת לילה הוא הכי טוב. כדי לשמור על צבע לח, לעטוף את הבגד שלך בעטיפה פלסטיק. אתה לא רוצה לצבוע להתייבש או שזה לא יגיב כראוי עם סיבי הבגד.

06
של 07

כיצד לשטוף עניבה

אֵיך to rinse tie dye

הסר את הגומי ואת לשטוף.
גשם בלנקן

לאחר הצבע שלך יש להגדיר, תצטרך לשטוף את צבע עודף. יש לשטוף ביד במים קרים עד שהמים מתבהרים. ואז לשים את הבגד שלך במכונת הכביסה ולשלוח אותו דרך שתי לשטוף חם מחזורי שטיפה.

צבע העניבה שלך יהיה מוכן ללבוש לאחר הכביסה, אבל אתה צריך לשטוף אותו בפני עצמו עבור הכביסה הבאה כדי למנוע את צבע מן הדימום על הבגדים האחרים שלך.

07
של 07

טיפים הטוב ביותר עבור עניבה צבע

טיפים for Tie Dye

כיף לחפש את כל העונות.
גשם בלנקן

 • אל תשתמש בכל צבעי המטרה, כגון RIT. צבעים לכל מטרה לא עובד טוב אלא אם כן הם משמשים מים חמים מאוד. צבעי סיבים תגובתיים הם גם הרבה יותר colorfast, להבטיח חיים ארוכים עבור היופי שלך צבוע עניבה. אלה ניתן למצוא ערכות עניבה דיי בחנות כלי השיט, או באינטרנט.
 • אפר סודה, הידוע בשם נתרן פחמתי, הוא מרכיב אופציונלי כי יהיה להגביר את ה- pH, ולכן החיוניות של הצבע שלך. אתה יכול למצוא אותו בסעיף הבריכה בחנות חומרה. נסה את המותג 'pH למעלה'. אם אתה משתמש אפר סודה, הבגד שלך לא דוהה במהירות לאחר טיול דרך מכונת הכביסה.

No Replies to "צעדים פשוטים לקשור כל דבר למות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  2 + 7 =