ארבעת העקרונות הבסיסיים של עיצוב אופנה

למרות כל העיצובים לשלב את הרכיבים או אלמנטים של עיצוב אופנה, עקרונות עיצוב אופנה, הכללים המנחים שלה או יסודות, לקבוע אם עיצוב מסוים הוא מוצלח אסתטי. כמובן, כי פסק הדין יכול להיות אחד סובייקטיבי אחד כמו כל מי שצפה להראות עיצוב אופנה כגון פרויקט מסלול יכול להעיד על כך ששמע את השופטים, שבדרך כלל הם מומחים בתחום עיצוב האופנה, חולקים לפעמים על עיצוב של מתחרה מסוים.

אופנה designers working at computer in fashion design studio

מונטי רקוסן / גטי

ישנן מספר טכניקות כי מעצב אופנה עשוי להשתמש כדי לשים דגש על תכונה של בגד או אביזר אופנה. טכניקות כאלה עשויות לכלול תוספת של קישוט, חתכים- outs, ruffles, peplums, וכן הלאה. השימוש בצבע ומיקומו הוא דרך נוספת ליצור דגש, מה שהופך חלק מהתחומים בולטים יותר מאחרים.

עיצובים מוגזמים או יוצאי דופן, כגון שרוולי הרגליים, אשר היו פופולריים על שמלות כלה 1980, גם ליצור דגש, הדגשת אזור מסוים. לדעת על הדגש, אשר יכול להיות חלק העיצוב עצמו או דגש על הגוף בגלל האופן שבו הבגד מעוצב, יכול לעזור לכל אישה כאשר היא בוחרת בגד או אביזר אופנה. לדוגמה, אם אישה רוצה להציג את כתפיה, היא עשויה לבחור העליון סטרפלס או שמלה. אם היא רוצה להדגיש את המחשוף שלה, היא יכולה לבחור שמלה עם צוואר V עמוק.

02
של 04

איזון

איזון בעיצוב אופנה יכול להיות מושגת עם השימוש בתכונות, כגון תפרים, hemlines, ו necklines. יישומים סימטריים של איזון (לדוגמה, hemline ישר) הם הנורמה, אבל איזון סימטרי יכול להיות יעיל מדי. בשנים האחרונות, הצוואר הסימטרי השיגו פופולריות. איזון סימטרי מורכב ומורכב יותר מאשר איזון סימטרי. לדוגמה, שמלת כתף אחת עשויה להיראות מעניין עם הצוואר הסימטרי שלה, אבל ז 'קט עם דש אחד גדול יותר מאשר אחרים היה פשוט נראה רע.

03
של 04

פּרוֹפּוֹרצִיָה

שיעור עיצוב האופנה הוא העיקרון שקובע כי גודלם של מרכיבים שונים של בגד או אביזר אופנה חייב להיראות טוב ביחד. הפרופורציה היא אחד העקרונות החשובים ביותר לעיצוב האופנה של האישה הקטנה, משום שכאשר היא בוחרת בגדים, חלקם (או גודל / קנה המידה של הבגד או מרכיבים שונים של בגד או אביזר אופנה) צריך להיות יחסית למעמדה הקטן. לדוגמה, אורך תה, חצאית מלאה היה כל כך הרבה נפח שזה יהיה מכריע על אישה קטנה.

04
של 04

אַחְדוּת

כאשר העיקרון של אחדות בעיצוב אופנה מוחל היטב, בגד או אביזר אופנה צריך להיראות טוב הכולל. זה צריך להיראות כאילו זה הולך יחד, וזה צריך להיראות כאילו כל האלמנטים עיצוב תורמים ליצירת שלם הרמוני. ביישום יעיל של עקרון האחדות, כל אלמנט משפר את האחרים, במקום להסיח את הדעת מן העיצוב.

No Replies to "ארבעת העקרונות הבסיסיים של עיצוב אופנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    16 + = 23