לעשות סדרה מקורית מסע בין כוכבים במדים

לעשות סדרה מקורית מסע בין כוכבים במדים

תלבושות מסע בין כוכבים הם מקוריים בכך שהם כמעט כולם מדים. בעוד המדים מהסדרה המאוחרת והסרטים יכולים להסתבך, סטארפלייט שמרה על עיצובים פשוטים יחסית בסדרת הטלוויזיה המקורית והם קלים לביצוע.

חנון כתב ויתור: זכור כי אלה הם תלבושות פשוטות, והם לא נועדו להיות עותקים משוכפלים. אם אתה מתכנן ללבוש אותו לכנס שבו אנשים יהיו nitpicking, ייתכן שיהיה עליך להקדיש יותר תשומת לב לפרטים.

אבל עבור מסיבת ליל כל הקדושים, הצעות אלה צריך להיות בסדר.

מסע בין כוכבים: סדרה מקורית מדים לגברים

מסכת "מדרגות-גוף" מוקדמות לגברים היתה פשוטה. אתה לא צריך להוסיף הרבה בדרך של קישוט זהב רגיל, כחול, או חולצות ארוכות שרוולים ארוכים.

סִימָנֵי דַרגָה:הצי של כוכב הצי על החלק הקדמי של המדים הוא חיוני. בלי זה, אתה פשוט נראה כמו איזה בחור בפיג'מה שלו. צור סטנסיל לרסס צבע או לתפור את העיצוב על בד זהב, ולאחר מכן להחיל את הבד כתיקון.

החולצה:אתה רוצה למצוא חולצה לבנה ארוכת שרוולים. השתמש RIT זול או צבע דיוילון כדי לקבל את זה זהב הנכון, צבע כחול או אדום, תלוי מי אתה מציג. מתחת לחולצה הזאת, ללבוש חולצה שחורה עם צווארון קטן יותר מאשר החולצה צבוע. אם אתה מרגיש את הצורך לתפור אחד מדויק לסדרה, אתה יכול לקנות דפוס ב Roddenberry.com. אתה יכול גם לעשות ולצרף שרוולים שלך.

צמות: אלה הם goofy מחפש זהב ric-rac בקצות שרוולים אחידה.

אתה יכול לקבל זהב ric-rac בסעיף הסרט של כל חנות כלי השיט. אתה צריך שלושה על כל זרוע אם אתה קפטן, אבל פחות קצינים בדירוג יש שניים או אחד.

המכנסיים והנעליים:מכנסיים שחורים יעבדו בסדר. אתה צריך ללבוש מגפיים שחורים עם סוליות חלקות כדי להיות מדויק, גבוה מספיק כדי לחולצה את המכנסיים.

מסע בין כוכבים: סדרה מקורית מדים לנשים

קשה לדמיין נשים למעשה מקבל עבודה במדים המוקדמים שלהם Starfleet מדים.

השמלה:המדים הנשיים אינם אלא גרסה נמוכה של חולצת הגבר. דפוס המשמש להיות נמכר ב Roddenberry.com אבל הוא כבר לא זמין. אתה עשוי להיות מסוגל לחפש מסע בין כוכבים דפוס השמלה באינטרנט. אתה יכול לחסוך קצת זמן וכסף על ידי המרת שמלה קיימת לתוך מדים.

חותכים את התחתונה של שמלה פשוטה, הולם כי אין שום קישוטים כמו חרוזים או רקמה. לעשות את זה קצר כמו שאתה מעז. השתמש בד נוסף כדי לבצע מכן שרוולים ארוכים תואמים עבור המדים שלך.

הוסף צמות דרגה לפרקי הידיים שלך בדיוק כפי שתואר במדים זכר לעיל.

המגפיים:מגפיים שחורים בגובה הברך הם חובה עבור נשים Starfleet. למה הם פונקציונליים לעבודה של מומחה תקשורת או רופא המשולב, אני לעולם לא אדע.

No Replies to "לעשות סדרה מקורית מסע בין כוכבים במדים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 3 =