הנה איך לשים חור במטבע לחוץ | insightyv.com

הנה איך לשים חור במטבע לחוץ

הנה איך לשים חור במטבע לחוץ

הצמיד שלי לחוץ צמיד הדרכה, הראיתי לקוראים כיצד ליצור צמיד מקושר באמצעות מטבעות לחוץ. החלקים הראשונים של המדריך הם כל מהנה ומשחקים … במיוחד את החלק שבו אתה מקבל לבקר יעדים תיירותיים לבוא פנים אל פנים עם פצצה אגורה.

לאחר מכן, אנו מודדים ומתכננים את הצמיד שלנו, בוחרים את הטוב ביותר בפרוטות שלנו או יוצרים נושא.

עכשיו הגיע הזמן לקדוח פטיש המטבעות שלך.

אולי ראית כמה הדרכות באינטרנט לייעץ קידוח דרך פרוטות שלך כדי ליצור חורים קטנים, נחמד ומסודר.

תעצור בדיוק שם.

הייה מומלץ, הקוראים היקרים, כי פרוטות הקידוח עבור תכשיטים פרוטה לחוץ יפיק חוליות הרשע הקטן כי הם בהחלט כפוף לעזאזל על מציאת דרכם בתוך הרגל שלך. או הרגל של הכלב שלך. או כל רגל שהם יכולים לקבל על כפפות מטונפות שלהם, קרוב לוודאי מקפצים סביב כמו אלף לשונות תנין מ ג ‘יימס ואת אפרסק ענק.

אלה זעירים ספירלות יהיה צורך בחריצות הרים ו להיפטר, מיד לאחר כל תרגיל. בנוסף, ישנם כתמים קטנים של מתכת מתמהמה, גם, מה אני אוהב לקרוא דודן הרשע של נצנצים. אם יש לך סדנה שבה אתה עושה את כל הקידוח שלך; מקום שבו רסיסים של טטנוס מוזמנים להשתהות, ולאחר מכן בכל האמצעים, לקבל את התרגיל על.

אבל עבור כולנו, אשר נמצאים בסלון שלהם או על המרפסת הקדמית רק מנסה לשנות את הפרסטו- o צמיד מתוך פרוטות, בואו נפנה אל הצמד דינמי פשוט; פטיש ומסמר.

ב החדש שלי לחוץ צמיד פרוטה הדרכה, אני אראה לך איך להשתמש בפטיש פשוט מסמר כדי ליצור את החורים הדרושים כדי לקשר את המטבעות שטוח.

קידוח יש את המקום בתכשיטים עושה, אבל אני חושב, במקרה של מטבעות הקידוח לחוץ, אנחנו צריכים לעזוב את התרגיל החוצה ולא לעשות דברים יותר מסובך ממה שהם צריכים להיות.

פטיש ומסמר עבודה בדיוק כמו כן, ולא תיצור תולעים מתכת זעירים להשתוקק בשר אדם.

כדי לשים חור במטבע לחוץ, אתה לא צריך הרבה סלסולים חשמלי מקדחות. המתכת כבר רזה עד כדי כך שמסמר יעבור דרכה.

שלב 1: קבל לוח. פיסת 2×4 יעבוד בסדר, או אפילו פשוט לעבוד על שולחן כי אתה לא חושש לנהוג מסמר.

שלב 2: לתפוס מהדק. בעלי הוציא מהדק של המוסך וחבר את הלוח שלי אל שולחן הגינון שלנו. זה עבד נהדר. אם אין לך מהדק, אני מבטיח שכן עושה. חלק זה אולי לא נשמע חשוב, אבל שמירה על מטבע לחוץ עדיין קרוב למשטח מסמור הוא הכרחי ביעילות להכות אותו.

שלב 3: סמן איפה אתה רוצה את החור פרוטה שלך להיות, תוך התחשבות בקוטר המסמר יגרום החור שלך גדול יותר, קרוב יותר לקצה. להיות נדיב, המאפשר לפחות 1/8 “עבור מסמר קטן של נגר.

שלב 4: מַהֲלוּמָה. טוב, לא בהתחלה. לעשות כמה ברזים מסוכן להגיע טוב שקע הולך המתכת, כך קצה הציפורן שלך נחמד מעוגן שם. משם, פטיש עד קוטר מלא של הציפורן היא דרך.

שלב 5: הסר את הציפורן, ולאחר מכן להעיף את פני מעל.

האם יש תלתלים של מתכת במקום שהמסמר יצא מהמטבע? בעדינות פטיש אותם בחזרה על פני. אם הם מכסים את החור, רק לשים את הציפורן ופטיש אותו דרך אחרת. פעם צריך לעשות את זה.

כמובן, קידוח יכול לבוא שימושי אם אתה עושה חורים גדולים מאוד מטבעות לחוץ עבור פרויקטים מיוחדים. בדרך כלל, עבור קישור מטבעות לחוץ, אלה חורים קטנים יעשה את הטריק.

No Replies to "הנה איך לשים חור במטבע לחוץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    74 + = 83