מעונות יד: קל לא תפירה פליס כריות

מעונות יד: קל לא תפירה פליס כריות

אלה קל לא תפירה כריות פליס נעים במעלה המיטה מיד. (ואתה יכול לעשות שלוש בשעה, כמה קל זה?).
צילום: ג'קי בורל

בחרתם את המצעים הנעימים, קיבלתם את הסדינים הידידותיים והארוכים של חדר המעונות. אולי אתה אפילו עשה זריקה נעימה לזרוק על המיטה. עכשיו הגיע הזמן לזרוק כריות - כי אפילו הספה הספרטנית ביותר או מזרון יכול להיות מורכב עם תוספת של רכות קטנה, בהתאם לדפוס בד תבחר, אלה רך לא תפירה כריות פליס יכול להיראות גברי, preppy או girly . ואלה הם כנראה הכריות המהירות והקלות ביותר שתעשה אי פעם!

הנה מה שתצטרך כדי להתחיל:

 • כרית רכה, כרית רכה, זמין בכל בד או חנות כלי שיט בגדלים הנעים בין 14 אינץ 'מרובע ל 24 אינץ' או יותר. טווח בינוני - 16-18 אינץ '- הוא הטוב ביותר עבור מיטה או ספה. עבור כרית הרצפה רך, לתפוס להוסיף זה 24 אינץ 'או יותר.
 • שני ריבועי פליס כי הם 6 ס"מ יותר מאשר להכניס את הכרית. אם טופס הכרית שלך הוא 16 אינץ 'מרובע, לחתוך שני ריבועים 22 אינץ'. עבור כרית 18 אינץ ', לחתוך 24 אינץ' ריבועים.
 • מספריים או חותך סיבובית.

הַבָּא...

02
של 04

שלב 1 - חיתוך פרינג 'עבור כריות פליס

מעונות יד: קל לא תפירה פליס כריות

צילום: ג'קי בורל

עושה כרית צמר למיטה במעונות? אתה יכול להשתמש בשתי חתיכות של בד זהה, או שתי הדפסים שונים - מתואמים plaids, למשל, או שני צבעים מוצקים כיף. אתה יכול גם לקנות גיזת להדפיס קולג 'emblazoned עם הקמע USC, למשל, או לוגו של אוניברסיטת מישיגן.

הצעד הראשון הוא לחתוך את הפרינג '- ואת חותך סיבובית מחצלת חיתוך עם מודפס מדידות עושה את הפרויקט להצמיד. כך:

 1. פליס הוא מתיחה משמעותית בכיוון אחד מאשר השני. אז במקום שני ריבועים של צמר על גבי אחד את השני, כדי לוודא שהם מתיחה באותו כיוון. קו את הקצוות ומרובע אותם עם הרשת על מחצלת חיתוך, אם אתה משתמש אחד.
 2. חותכים 3 אינץ 'מרובע חריץ מכל פינה, כמו בתמונה.
 3. דילוג על חריצים, לחתוך פרינג 'עמוק 3 אינץ' לכל אורך הדרך, חותך את שתי שכבות של בד באותו זמן כל כך הכל בשורה. רצועות כי הם 1 אינץ 'רחב התוצאה בשוליים נחמד, chunky - כמו אלה על כריות משובץ וצהוב על שקופית 1. רצועות מצומצמות בסדר גם, וכתוצאה מכך פרינג עדין יותר. (כל דבר רחב יותר מאשר סנטימטר קשה לקשור, וכל דבר צר יותר מחצי אינץ 'עלול לקרוע כאשר אתה לקשור אותו בחוזקה.)

לאחר מכן...

03
של 04

שלב 2 - הרכבת כרית פליס

מעונות יד: קל לא תפירה פליס כריות

צילום: ג'קי בורל

פרינג 'שלך הוא לחתוך - עכשיו אתה מוכן לקשור אותו להרכיב את הכרית מקרה:

 • משוך בעדינות על אחד הרצועות כדי לראות אם זה סופר מתיחה, או בקושי נמתח בכלל. להתחיל לקשור את שתי שכבות של צמר יחד לאורך אחד משני הצדדים לא במיוחד נמתח, על ידי תופס כל זוג רצועות שוליים וקשר אותם בקשר פשוטה פשוטה. לצבוט אותו חזק, ולעבור אל הצמד הבא.

  עֵצָה: קל יותר לשמור על רצועות מלהסתבך או לא מסונכרנות אם אתה קושר שניים או שלושה רצועות רצופות בצד שמאל. לאחר מכן, לספור את האמצע, לוודא כי הצמד שאתה בוחר באמת הוא 10, למשל, הן על העליונה והתחתונה. לקשור אותו חזק. ואז לקשור כמה רצופים אלה בצד ימין. להחליק את פליס ולרווח אותו שוב. עכשיו לקשור את כל הזוגות בין לבין.

 • להעיף את הכיכר פליס סביב ולהתחיל לקשור את רצועות שוליים בצד ההפוך גם לא מאוד-מתיחה. פליס הוא נמתח, דברים squashy; זה קל כי ריבוע להפוך מעוין או טרפז, כך מרובע זה שוב.
 • על הצד השלישי ... זה יהיה מתיחה וקל מאוד לקשור. כיכר אותו שוב.

לאחר מכן...

04
של 04

שלב 3 - גימור הכרית פליס

מעונות יד: קל לא תפירה פליס כריות

צילום: ג'קי בורל

כמעט סיימתי! הנה איך לסיים את הכרית פליס נוח, ולהפוך את המיטה המעונות או הספה הספרטנית דירה כי הרבה יותר נוח.

 • בעדינות דברים בצורת כרית לתוך המקרה, ולוודא את פינות התחתונה שמנמנה מעלה יפה. אם חלק מהקשרים שלך שולחים איומים, אל תדברי כמה אסטרטגיות, כדי להקל את הלחץ על הקשרים הסובבים. (אתה יכול להכפיל
 • לקשור את הקצוות הנותרים, לחשוב כל הזמן כמה שאתה שמח שאתה השאיר צד למתוח למטרה זו!

אתה סיימת! לעשות סט - הם יותר קל בכל פעם שאתה עושה את זה מקסים בקבוצות. ואז לזרוק אותם על המיטה (על השמיכה היפה תוצרת בית, אולי?) וליהנות.

Psst, יש שאריות שאריות? השתמש בהם כדי להפוך את השטיח פליס DIY.

No Replies to "מעונות יד: קל לא תפירה פליס כריות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  38 − = 36