איך למחות התפר מקולע

לתקן a Ripped Seam

למד כיצד לתקן תפר קרע עם הדרכה מהירה זו.
צילום: בקי שטרן

תיקון התפר הוא כל כך מהיר וקל כי זה אף פעם לא צריך להיות סיבה לזרוק את הבגדים שלך. התפר יהיה לקרוע תחת מתח, אבל זה לא אומר כי הבד פגום. כל שעליך לעשות הוא להחליף את החוט. בצע את השלבים הבאים פשוט תפר את הסגנון שלך.

מה שאתה תצטרךYou

 • מספריים
 • מכונת תפירה או ערכת תפירה.
 • פְּתִיל
 • ברזל וקרש גיהוץ
 • (אופציונלי) פיוז 'ן - לקבלת תיקון מהיר, ללא תפירה
 • (אופציונלי) אוטם התפר נוזלי
 • (אופציונלי) ריפר התפר

לאסוף את החומרים שלך, ואתה מוכן לבדוק את התפר פגום.

02
של 06

הערכת הנזק

לְתַקֵן a Seam

סובב את הבגדים מבפנים החוצה, למצוא את התפר קרוע.

ראשית, תצטרך להעריך את הנזק ולראות מה צריך להיות מחדש תפירה. הפוך את הבגד שלך פנימה החוצה ולמצוא את האזור על התפר כי הפך חור.

אם הבגד שלך הוא זינק, אז יהיה לך הרבה חוט זה חופף את הקצוות של התפרים בדגם זיגזג או לולאה. תפירה זו מונעת התפר שלך מתפורר במהלך ללבוש כביסה. ניתן להסיר אשכולות אלה אם הם פגומים. אם הם לא ניזוקו, להשאיר אותם לבד. אנחנו מעוניינים רק להחליף את תפר התפר בשלב זה.

עכשיו אתה מוכן לקשור את החוטים רופפים.

03
של 06

לקשור את החוטים

לְתַקֵן a Seam

לקשור את החוטים רופף כדי למנוע פריקה.

אתה צריך לקשור את החוטים כדי למנוע unraveling נוספת. בכל קצה של הפתיחה, אתה צריך להיות שני הנושאים, ארבעה בסך הכל.

בקצה אחד של התפר לקרוע, לקשור את שני החוטים יחד בחדות על קצה התפר. קשר אותו פעמיים. חזור עם החוטים בצד השני של התפר קרוע. התפר שלך צריך להיות עכשיו כבוי משם צריך להיות רק חור באמצע.

כעת אתה מוכן לתפור את התפר.

04
של 06

מתחילים לתפור את התפר

לְתַקֵן a Seam

לתפור באלכסון למטה, ואז על פני.

התחל על ידי הוספת המחט שלך שם התפר עדיין סגור, על ½ אינץ 'מ שם התפר התחיל לפתוח. התחל לתפור תפר ישר מעל התפר הקיים כי הוא עדיין במקום. מתחילים לתפור לכיוון התפר הפתוח.

לתפור כמה תפרים באלכסון למטה, כך שאתה עובד בדרך שלך בדיוק מתחת לתפר התפר המקורי. כאשר אתה מגיע אל החלק הפתוח של התפר, להניח את שני הצדדים של התפר התפר ולתפור בקו ישר מתחת חורים התפר הישן.

זה עשוי לעזור להשתמש סיכות ישר להחזיק את התפר פתוח יחד תוך כדי לתפור. אם סיכות לגרום לך עצבני, מיסוך קלטת ניתן להחליף על ידי קיפול זה מעל החלק העליון של התפר.

לתפור מתחת לחורים מן חוט תפר הישן כדי להבטיח את החורים האלה לא מופיעים בזמן שאתה לובש את הבגד. חורים אלה צריכים להיות חלק התפר, לא את החלק הגלוי של הבגד שלך. ממשיכים לתפור בתפרים קטנים לאורך כל הדרך עד הצד השני של התפר הפתוח, תוך שימוש בחורים הישנים כמדריך לקו ישר.

עכשיו בואו לסיים את התפירה.

05
של 06

סיים לתפור את התפר

לְתַקֵן a Seam

לסיים את ולקשור את.

לקשור את החוט בצד השני. חיתוך חוט על 1/8 אינץ 'מן הקשר. בצד השני של התפר, לתפור כמה תפרים באלכסון כלפי מעלה כדי לעבוד את הדרך חזרה מעל התפרים התפר המקורי. זה צריך להיראות בדיוק כמו הצד שבו התחלת. באמצעות קווים אלכסוניים אלה יסייעו התפר החדש שלך להיראות טבעי.

לקשור את החוט לחתוך אותו 1/8 "מן הקשר. סובב את הבגד מבפנים החוצה כדי לראות כמה טוב יש לך תיקון התפר שלך.

הנה כמה טיפים להצלחה.

06
של 06

טיפים

לְתַקֵן a Seam

לחיצה עושה את כל ההבדל.

 • לחיצה על התפר שלך יכול לעזור לה להיראות בדיוק כמו אחד חדש, והוא יכול אפילו להסתיר טעויות זעירות בתפרים. זה לוקח רק כמה שניות ומייצרת תוצאות מקצועיות. לפני שתלחץ, ודא כי הבד הוא ידידותי לחום.
 • כמה בדים רגישים לחום. קרא את התווית על הבד שלך עבור רמזים מסוימים. אם אתה מודאג כי הוא עלול להמיס, להניח מגבת על הבד בזמן שאתה ברזל חלק התפר כדי לבדוק. אין לבדוק על חלק הבגד כי יהיה גלוי בזמן שאתה לובש את זה.
 • זוכר את התפרים המזויפים או המפותלים שעליהם דיברנו? אלה התפרים שמונעים מהבד להתפורר. אם אלה פגומים, התפר שלך הולך להתפרק לאורך זמן ותמצא את עצמך מול תיקון נוסף. כדי להחליף, להסיר תחילה את כל התפרים שנפגעו, ולאחר מכן להחליף את הרושם הטוב ביותר של תפר זיגזג. כל עוד אתה חופף את הקצה של הבד עם זיגזג שלך, זה יסייע במניעת את הבד מ unraveling.

No Replies to "איך למחות התפר מקולע"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  78 + = 84