כיצד לתקן חורים בסוודר | insightyv.com

כיצד לתקן חורים בסוודר

כיצד לתקן חורים בסוודר

סוודרים יכולים לדורות האחרונים, אבל אלה סוודרים בעבודת יד של פעם (או אפילו רכישת העונה האחרונה) יכול להיראות גרוע ללבוש. אופי החומר לסרוג מקשה פשוט לתפור חור. כדי לתקן knits, אתה צריך ללמוד איך לתקן. דארנינג היא טכניקה ישנה, ​​כי הוא משמש לעתים קרובות כדי לתקן ולחזק חורים בגרביים. ללא שם: עם darning, אתה למעשה אֲרִיגָה חוט מעל החור, יצירת תיקון חדש שמחליף את הבד לסרוג חסר.

הנה תיאור קצר שלב אחר שלב של התהליך.

קבלת החומרים שלך ביחד

לפני תחילת, יש חומרים אלה בהישג יד:

 • חוט מתאים. אם אתה רק מתחיל לתקן, זה רעיון טוב לקחת את האובייקט שאתה הולך לחנות לחנות כדי לוודא את חוט אתה מקבל את ההתאמה הטובה ביותר עבור הסוודר שלך. כמעט מיותר לומר, חוט לתקן שלך צריך להיות באותו צבע וקוטר צריך את אותם מרכיבים כמו הסוודר עצמו. אם אתה לא בטוח מה הסוודר שלך עשוי – כל צמר או תערובת – לקבל ייעוץ של פקיד חנות מנוסה
 • התאמת חוט. בעוד הכוונה שלך היא לתקן את הסוודר על ידי darning אותו, לפעמים סוודרים פגומים גם צריך להיות תפור.
 • פטריית פטריות (המכונה לפעמים “ביצה”), שהיא מוט שאורכה כמה סנטימטרים בלבד (שתחזיקו בו) ומצורפת לעוד חתיכת עץ בצורת פטריות 
 • מחט Darning (המכונה לפעמים “darner”), שהוא פלסטיק מרוכבים גדולים או מחט מתכת עם עין על קצה אחד זה מספיק גדול כדי לעבור חוט דרך.
 • מספריים קטנים לחיתוך חוט וחוט. 
 • ייתכן שתרצה לקבל חישוק רקמה קטנה גם כן (אופציונלי). כמה תיקונים להשתפר עם חישוק להחזיק את האזור שאתה תיקון, אם כי ברוב המקרים darnner פטריות יעבוד בסדר.

איך לעזאזל

דארנינג הוא די פשוט. תסתכל על זה בסיסי darning הדרכה על איך לתקן גרב לפני שתתחיל.

זה תמיד עוזר באמת לראות מה ביצוע ההוראות נראה. 

 1. באמצעות הדרכה כמורה כללי, במקום פטריות darning מתחת לאזור זקוק לתיקון. קבל את חוט משורשר דרך המחט darning שלך. עכשיו לארוג את המחט darning בקו ישר (ובמקביל לאחד הכיוונים של אריג הסוודר) פנימה והחוצה של הסוודר, החל בערך חצי אינץ ‘משמאל החור ומתחיל על חצי אינץ’ מתחת. עם השלמת המעבר הראשון שלך, להפוך את המחט סביב לחזור על התהליך ליד השורה הראשונה של חוט. המעבר השני (וכל העוברים הבאים) צריך להיות בערך באותו מרחק מן המעבר הקודם כדי לספק את ההתאמה הטובה ביותר עבור הסוודר המקורי. במילים אחרות, סוודרים ארוגים דק צריך לתקן בסדר טווה ו גס ארוגים סוודרים צריך תיקון גס טווה להתאים. דפוס in-and-out שאתה לארוג צריך גם להתאים את המאפיינים לארוג של הסוודר. 
 2. עכשיו לחזור על התהליך עם לעבור השני כי הוא בזווית ישרה הראשונה שלך. אם החור הוא בערך סנטימטר בקוטר, התיקון שלך יהיה כנראה קצת מתחת 2 ס”מ קוטר. 
 3. אתה יכול לסיים את הקצוות שלך בכמה דרכים. כמה מעדיפים רק לארוג את השורה האחרונה קצת יותר ולהשאיר את חוט untied. אחרים מעדיפים קשר קטן, אם כי אתה צריך להיות זהיר כי זה על החלק הפנימי של הסוודר ואינו מראה. או שאתה יכול להעדיף להשתמש חוט קטן לתפור את ההתחלות ואת הקצוות של שני אופקית ואנכית טווה החוטים הסוודר של הסמוך.

  עוד על דארנינג

  • מהי מחט דארנינג?
  • איך אתה מעיף גרב?

  No Replies to "כיצד לתקן חורים בסוודר"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   33 − 25 =