איך לעשות צועני פורץ

איך לעשות צועני פורץ

תלבושת צוענית קל לעשות. אתה רק צריך כמה אלמנטים בסיסיים כדי למשוך את כל העניין. כל ניצבים ניתן להוסיף את המראה כל עוד יש לך את החלקים האלה מפתח.

למעלהYou
ללבוש חולצה נפוחה, משהו עשוי מחומר קל, רצוי בצבע שמנת (אבל אתה יכול ללכת עם כל צבע ועדיין למשוך את זה). השתמש בחולצה בכתף, או משהו עם צווארון רופף.

תוספות מובילותYou
הוסף אפוד פשוט, מחוך תלבושת, או פשוט cinch המותניים עם חגורת עור עבה, כפי שמוצג.

זה מרכיב נוסף על הדף משאיל עוד שכבה של עניין, אבל אין צורך.

חצאיות /You
(תמונה באורך מלא) חצאיות זרימה, שכבות הם מרכיב נוסף של התלבושת הזאת. אל תלבש משהו יותר מדי מסובך או טופס מתאים. שמור אותו רופף, ואת השכבה אורכים שונים של חצאיות. אם אין לך חצאית קצרה יותר, רק חבורה בצד אחד של החצאית עד המותניים ואת הסיכה בטיחות זה, כמו שעשינו עם החצאית החומה על תלבושת הצועני המוצג כאן.

הוסיפו צעיף ארוך ורחב שיכסה את החצאית עוד, כמו הצעיף הירוק הבהיר שהשתמשנו בו, כאן. לקשור אותו באותו צד כי אתה הצמיד את החצאית העליונה שלך.

את headscarfYou
יחד עם חולצה נפוחה חצאיות מרובד, headscarf הוא מרכיב מפתח זה תחפושת. השתמש צעיף ארוך, רחב עבור זה. לקשור אותו סביב הראש שלך ולהשאיר את הקצוות של הצעיף להשתלשל על הגב או הצד של הראש. אתה יכול אפילו לקשור בנדנה מרובעת על מראה הכיפה.

התכשיטYou
עגילי חישוק גדולים וצמידים מתכתיים רבים על הזרועות. הוסף כמה שרשראות נוטפות אם אתה רוצה, אבל זה לא נדרש כדי להשיג את המראה.

נעליים או מגפיים?You
בתמונה שלנו, אתה יכול לראות את המודל הוא לובש זוג סנדלים עור רך משובץ אבנים. אתה יכול ללכת עם סנדלים, נעלי עור או אפילו המגפיים גבוה הברך.

כל עוד החומר הוא עור טבעי להסתכל, אתה צריך להיות טוב.

אביזריםYou
הנה כמה אביזרים צוענים נהדר לנסות עם התלבושת שלך:

 • תוף מרים
 • כדור בדולח
 • קלפי טארוט (לעשות שקית כרטיס טארוט)
 • חגורת כיס (לעשות אחד)
 • חתול שחור (אם אחד יהיה שימושי!)

עוד תלבושות לעשות

No Replies to "איך לעשות צועני פורץ"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  43 − = 42