איך לעשות רעל אייבי תלבושות

איך לעשות רעל אייבי תלבושות

Poison Ivy הוא אחד הנבלים הסקסי ביותר באטמן של כל הזמנים. זוהי תחפושת מושלמת עבור ג'ינג'ים או אלה השואפים שריפת מנעולים נשיקות קטלניות. זה באמת תלבושת קל להרכיב מתוך מה שיש לך בבית וכמה פריטים קנה.

 • השיער - Poison Ivy מפורסם השיער האדום שלה מזעזע. הלכתי לחנות ולקחתי קופסה של צבע אדום זמני שנמשך חודשיים. אם אתה לא מעלה את המחויבות, ספריי צבע שיער זמין עבור כ $ 2.00 כי יהיה לשטוף בקלות. תלבש את השיער שלך והשתמש ברזל גדול חבית מסתלסל לעשות גלים חושניים בכל רחבי.
 • הפנים - בדוק את כל Puison Ivy איפור הדרכה עם תמונות ו-צעד אחר צעד הוראות קל דרך לקבל את המראה של מיין מענג. אתה יכול לקנות ריסים מזויפים אם אתה רוצה, אבל מסקרה יעבוד בסדר. ודא שיש לך מקל של שפתון אדום מזעזע איתך בכל עת בעת לובש את התלבושת. זאת נשיקה של אייבי שהיא הנשק הכי קטלני שלה.
 • התלבושת - קבל בגד ירוק או שמלה קצרה. בחנות מלאכה, לקנות כמה עלים מזויפים המשמשים בדרך כלל סידורי פרחים. אתה יכול גם ראש לחנות יד שנייה המקומית שלך כדי לראות אם אתה יכול למצוא הזוי houseplant הישן כדי קצב. אתה צריך על 30 דף. עם מחט חוט ירוק, רופף לצרף את עלים עם אחד או שניים תפרים בכמה מקומות על השמלה שלך או בגד גוף. יצירתי כדי לגרום להם לסרוק את הצד שלך סביב הגוף שלך.
 • הכפפות - קבל את הידיים על כל זוג כפפות ארוכות כי לפחות להגיע המרפקים שלך. אתה יכול לצבוע את אלה ירוק. עבור עור או כפפות ויניל, להשתמש בצבע תרסיס ירוק.
 • הרגליים - לרכוש זוג זול של צינור דייגים ירוק, או להשתמש זוג גרבונים תחתונים קבועים. שים את הצינור על ותפר בזהירות עלים פה ושם לאורך הצינור, בכל מקום שאתה חושב שהם ייראו הכי טוב. הימנע הברכיים וקרסוליים. אני אוהב לעשות את שלי לזחול על הצדדים של הרגליים כאילו היו על גפן. אתה יכול גם לקבל זוג ברך- highs ו תפר משאיר סביב החלק העליון של גרביים.
 • הנעליים - ב קומיקס, Poison Ivy לובש עגבניות אדומות עגבניות. אם אתה הולך להסתכל על הסרט, למצוא זוג מגפיים גבוהים בחנות יד שנייה ולרסס אותם בצבע ירוק כהה. השתמשתי ירוק בהיר כהה כדי להפוך צבע של צבע מלמעלה למטה.

אם אתה חושב ההוראות האלה קל, אתה צריך לבדוק את התלבושות האלה עבור נשים.

האם אתה חנון DIY?
TARDIS טלפון מקרה הדרכה. זומבי איפור טיפים וטריקים. לעשות זוג נעלי רובי. להתלבש כמו ג 'ואן מ Mad Men. להמיס מגש אלבום הקלטה

לא יאומן DIY Makeovers אופנה:
10 T-Shirt חולצות הדרכות. קלטת ארנק קלטת .10 הלבשה תיקונים אתה צריך לדעת. 5 דרכים לעשות ארנקים פלזמה

קל DIY תכשיטים:
7 נייר תכשיטים פרוייקטים - תכשיטים מגירת זבל. דיסני וורלד פני צמיד. צמיד פין בטיחות. צמיד צמיד פופ. כרטיס אשראי עגילים

No Replies to "איך לעשות רעל אייבי תלבושות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  71 + = 74