שקית DIY שקית מדריך

עשה a Capri Sun Bag

קבל סוכר, ואז לקבל craftin 'על התיק שלך יום ראשון Capri.
גשם בלנקן

מה אתה צריך:

 • 21 קאפרי שמש לשתות שקיות. קאפרי שקיות יום ראשון לבוא במקרים של 12, כך תצטרך לרכוש 2 מקרים.
 • מערוך
 • מגבת קטנה
 • מכונת תפירה
 • מחט ג 'ינס גדול (אם תפירה ביד או מכונה)
 • אשכול (אני אוהב להשתמש בצבע מנוגד)

הסר את המיץא
התשובה הברורה כאן היא לשתות אותו. איסוף שקיות לאורך זמן, או לנקז אותם לתוך קנקן. עידו לֹא ממליצים לשתות 21 קאפרי Suns בבת אחת. חברים יכולים להתחיל להימנע ממך עקב hyperactivity מטריף שלך.

לאחר חלק הארי של מיץ הוא בחוץ, תצטרך להיפטר המיץ הנוסף שנותר pouches. הניחו מגבת על הדלפק והניחו את ה- Capri Sun עם הפנים כלפי מעלה. החל מלמטה, להשתמש סיכה כדי לסחוט כל טיפה של טוב ממתקים outta שם.

השלב הבא: אנחנו נעשה את התחתונה ואת הצדדים ...

02
של 08

הפוך את התחתונה ואת הצדדים

קאפרי Sun Bag Instructions

כתמים תפר כדי תחתית כדי להפוך את הצדדים ואת החלק התחתון של התיק.
גשם בלנקן

נשתמש 6 שקיות קאפרי יום ראשון כדי להפוך את התחתונה ואת הצדדים של התיק. חפיפה את החלק העליון של שקית אחת קפרי יום ראשון 1/4 "מעל החלק התחתון של אחר, סטיץ 'יחד עם תפר ישר.על כוח נוסף ועיצוב, תפר ישר, ואז זיגזג תפר על גבי. חזור על זה עד שיש לך רצועה של קפרי שקיות שמש, כפי שמוצג.

השלב הבא: אנו ניצור את הגוף של התיק ...

03
של 08

הפוך את הגוף של התיק

קאפרי Sun Purse

Stitch הצדדים כדי להתחיל לוח הגוף עבור התיק.
גשם בלנקן

חפיפה בצד ימין של כיס קאפרי השמש בצד שמאל של אחר. חפיפה לפחות 1/4 ", ישר תפר, ואז זיגזג תפר.הכינו ארבע קבוצות של שלושה שקיות תפור.

השלב הבא: ללא שם: בואו לסיים את הגוף...

04
של 08

סיים את הגוף של השק

קאפרי Sun Bag

לתפור שורות של שקיות יחד כדי לסיים כל לוח הגוף.
גשם בלנקן

תפר את החלק התחתון של שורה אחת 3 שקיק לראש שורה אחרת. שוב, חופפים לפחות 1/4 "של החומר.לעשות שני לוחות 6 כיס כמו זה שמוצג כאן.

 

השלב הבא: זמן לתפור את החלק התחתון של התיק ...

05
של 08

לתפור את החלק התחתון של השק

קאפרי Sun Bag

לתפור את שני שקיות מרכז על רצועת לחלק התחתון של לוחות הגוף.
גשם בלנקן

הניח את לוחות הגוף כלפי מטה, יחד עם רצועת שקיות שעשינו בשלב 2. חפיפה הקצה התחתון של לוח הגוף על שני שקיות קאפרי יום ראשון כי הם להכות dab באמצע רצועת.

חפיפה של לפחות 1/2 "ו ישר תפר, ואז זיגזג תפר.חזור עם לוח הגוף השני, לתפור אותו לצד השני של שני שקיות Capri Sun על הרצועה.

השלב הבא: בואו לתפור את הצדדים של התיק ...

06
של 08

לתפור את הצד של השק

קאפרי Sun Drink Pouch Bag

מקפלים את הצדדים של התיק ותפר.
גשם בלנקן

מקפלים את רצועה ארוכה של שקיות קאפרי יום ראשון. תפר כל קצה של רצועת על לוחות הגוף. חזור עם הצד השני של התיק. אתה יכול להתנסות עם חופפים את הצד הפאנל על הגוף ולהיפך. איך אתה חופף ו תפר תקבע מה את התפרים של התיק שלך נראה. אתה יכול גם לתפור את הגב של pouches יחד כדי ליצור התפר כי puckers החוצה.

השלב הבא: התיק נעשה כמעט כל מה שהוא צריך הוא מטפל כמה ...

07
של 08

הפוך את ידיות

קאפרי Sun Bag

השתמש בשקיות המשקה כדי ליצור ידית תואמת.
גשם בלנקן

ידיות שלך יכול להיות שנוצר מתוך סרט או בד תפור, אבל אני מעדיף לעשות אפילו את הידיות מתוך שקיות קאפרי יום ראשון.

חותכים שקיק קאפרי יום ראשון לתוך ארבע רצועות שוות. תפר אותם מלמעלה למטה. אתה צריך 6 רצועות עבור כל ידית. כמה עבה אתה רוצה את הרצועות שלך תלוי בך, אם אתה רוצה פשוט לחתוך את שקיות לחצי רצועות עבות סופר, זה נשמע לי בסדר!

זיגזג תפר לאורך כל צד של הידית. זה יוסיף כוח נוסף על ידיות ולהפוך אותו להתאים את שאר התיק. זה יוסיף כוח נוסף על ידיות ולהפוך אותו להתאים את שאר התיק.

השלב הבא: כמעט סיימנו. בואו לצרף את הידיות לשקית...

08
של 08

תפר את הידיות לתיק

קאפרי Sun Bag

היזהר backstitch ו זיגזג לתפור את ידיות כך שהם לא יירדו.
גשם בלנקן

איפה אתה תפר את הידיות תלוי בך. הם יכולים להיות מחוברים בחלק הפנימי של התיק שלנו, ממש בחלק העליון או כמה סנטימטרים למטה.

החלק החשוב ביותר של תפירה על ידיות הוא לתפור אותם בצורה מאובטחת. ישר תפר מלבן בסוף הרצועה. ואז, לתפור 'X' באמצע המלבן. Backstitch או זיגזג לאבטח.

בשלב זה, אתה יכול לחתוך חתיכת קרטון כדי להתאים את החלק התחתון של התיק, או להשתמש כפי שהוא. זה עושה שקית פנטסטי לשימוש חוזר. קח את זה לחנות לקנות עוד שקיות pouches ... רק כדי לראות מה הקופאית אומר.

התיק הסתיים: ראה את שקית סאפרי שקית תיק. לאחר שתסיים עם הפרויקט הזה, נשמח לראות אותו. להעלות תמונה. אתה יכול להיות מובלט על בלוג אופנה DIY, על הידיעון שלנו ואת כל המדיה החברתית בין. אני אוהב לקבל את המילה על עבודה גדולה בעבודת יד.

(זקוק לעזרה? שאל את הגשם בפייסבוק).

מהיר DIY תכשיטים:
צמיד טבליות חלב. צמיד צמיד פופ. הפוך תכשיטי נייר. צמיד מברשת שיניים. עגילי שבבים. שרשרת קנבוס. צמיד פני

שקיות קלות, כובעים, צעיפים ועוד:
4 דרכים לקשור עניבה. לעשות עקבים נוצצים. 5 ארנבות. קלטת ארנק קלטת. ארנק סרט דביק. כיצד לבצע שקיות. אצבע לסרוג צעיף. כפפות ורצועות. קל Zippered שינוי ארנק

בגדים אתה יכול לעשות:
10 הדרכות חולצות טי. לעשות מכנסיים. חצאית הדרכות. צבע את הבגדים שלך. למחזר את הבגדים. 10 הלבשה תיקונים אתה צריך לדעת. פרויקטים לתכנון תפירה

שים לב: תמונות, דפוסים ואיורים הכלולים במאמר זה מוגנים בזכויות יוצרים © Rain Blanken ו- Getty Images, ומורשים ל- About.com, Inc. אל תפצה מחדש את התמונות או האיורים הללו בכל צורה שהיא.

No Replies to "שקית DIY שקית מדריך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  2 + 4 =