פרויקט DIY קל: כיצד ברזל על תיקון | insightyv.com

פרויקט DIY קל: כיצד ברזל על תיקון

ברזל על Tote Bag

תיק על הברזל.

כמובן, זה לא לוקח מדען טילים כדי ברזל על כתם. עם זאת, יש פעמים, כאשר הברזל שלך לא ממש מתברר כמו שציפית. בואו ניקח את זה צעד אחר צעד כדי לוודא את התיקונים להחזיק חזק.

מה אתה צריך

 • הברזל או על תיקונים או העברות
 • ברזל & קרש גיהוץ
 • מגבת או דף נייר ריק
 • ביגוד או בד טוט אתה רוצה להחיל תיקונים (למצוא טוטס ריק ריק).

ישנם סוגים שונים של תיקונים בהם ניתן להשתמש. בואו נסתכל איזה תיקונים וחומרים לעבוד הכי טוב.

(זקוק לעזרה? שאל בפורום.)

02
של 04

עוד על תיקונים וחומרים

מוּכָן Made Tote Kit

ערכת מוכן.

תסתכל מקרוב על מה אתה רוצה ברזל.

 • אם יש לך חנות קנה תיקונים שנועדו להיות מגוהץ, אז אתה במצב טוב עבור פרוייקט קל. אלה בדרך כלל דורשים ממך להגדיר את הברזל שלך על הגדרה גבוהה “כותנה” קיטור, כי אלה תיקונים עבים.
 • העברות להדפסה לקחת קצת יותר עדינות. נייר ההעברה צריך לקחת מספיק חום כדי להמיס את הדבק על הבגדים שלך. אם אתה משתמש מעט מדי או יותר מדי חום, אז זה לא מקל. חותכים החוצה “1/2 x1 / 2” ריבוע של נייר מודפס שלך ברזל תיקון תיקון שבו זה לא יהיה מורגש. התחתונה בתוך התחתית היא מקום טוב על חולצה או מכנסיים, וכן לאורך התחתונה היא טובה עבור שקית.
 • אתה יכול גם לעשות טלאים משלך עם בד כותנה אינטרנט fusible. אינטרנט fusible הוא כמו גיליון דק של דבק שנמס כאשר אתה מברזל. יש לי כמה תבניות חינם עבור תיקונים, כולל גולגלות, לבבות, חצים ועוד כי אתה יכול להשתמש כדי לחתוך פיסות בד. השתמש בכל בד כיתה quilting, שהוא בעיקר כותנה. יש כל כך הרבה בדים בדוגמת חמוד שם בחוץ.
 • על מה כדאי לגהץ אותו?
  בדים כותנה העבודה הטובה ביותר, כמו גם ג ‘ינס. אם אתה הולך על בד שיש בו פלסטיק, אתה תסתכן שריפת המסה אותו עם ברזל. תמיד לבדוק חלק קטן של הבגדים שלך הראשון עם ברזל לפני החלת תיקון.

עבור הדרכה זו, אנו משתמשים פשוט ערכת מוכן ערכת, שהגיע עם תיק התיק ואת תיקוני מכתבים.

עכשיו, מיקום התיקונים שלך לפני הברזל.

(זקוק לעזרה? שאל בפורום.)

03
של 04

תיקון מיקום ועיצוב

ברזל על Patch

מיקום תיקון הברזל.

אתה יודע איך אתה רוצה את זה, נכון? ובכן, כל מה שאני מבקש הוא שאתה לוקח כמה דקות כדי לנסות כמה מיקומים שונים. השתמשתי במכתבים מתוך ערכת המוכן שלנו ושחקנו בהם עד שהמוצר הסופי שלי היה שונה מאוד מהרעיון המקורי.

אם אתה מוסיף תיקון לג’ינס, לקבל סיכת ביטחון לצרף אותו במקומות שונים, ולאחר מכן strut סביב מול המראה.

להתעסק עם התיקונים שלך יכול לתת לך רעיונות חדשים עבור פרויקטים עתידיים, יותר מדי.

ברגע שאתה מרוצה, להגיע גיהוץ.

(זקוק לעזרה? שאל בפורום.)

04
של 04

גיהוץ תיקונים שלך

בַּרזֶל On Your Patches

הברזל על המדבקות שלך.

אם היית מטומטם קטן, היית מחובר למגהץ שלך בזמן שהסדרת את הטלאים שלך. אם לא, לחבר את הברזל שלך ולתת לו להתחמם במשך כמה דקות. הגדר אותו להגדרה גבוהה “כותנה”. אין להוסיף מים למגהץ שלך.

הניח את הבגד שלך על קרש גיהוץ ולוודא בפעם האחרונה כי תיקון או תיקונים נמצאים במקום. הניח בעדינות מגבת או גיליון נייר על המדבקות. המגבת שם כדי להגן על התיקון שלך ואת הבגד שלך מן הברזל. לפעמים, מגהצים יכול להיות שאריות מלוכלך עליהם. כמו כן, כמה תיקונים או בדים יכול להיות רגיש לחום יהיה להמיס אם נגע ישירות על ידי ברזל.

בדרך כלל, תלחץ על תיקון לכל מקום בין 10 ל -15 שניות. הדפסות הניתנות להדפסה וחגורה ניתנת לשינוי. בדוק את ההוראות או באתר האינטרנט של היצרנים.

לאחר תיקון התיקון שלך, תן לו להתקרר, ולאחר מכן נסה לבחור בעדינות בקצוות. אם זה peels למעלה, אז אתה צריך ברזל זה רק קצת יותר. היזהר לא ברזל יתר!

אם אתה אוהב את הפרויקט הזה, נסה לעשות סמל סמל גלגל המזלות.

(זקוק לעזרה? שאל בפורום.)

בגדים קל לעשות:
כיצד לבצע מכנסיים. כיצד לבצע חצאיות. כיצד לבצע שמלות. למחזר את הבגדים. 10 הלבשה תיקונים אתה צריך לדעת. פרויקטים לתכנון תפירה. חולצת טריקו. ספריית סטנסילים. למעלה 10 בגדי היפים. בגדים לפנק לעשות

צמידים, עגילים, שרשראות ועוד:
תכשיט מגירה תכשיטים. תכשיטים מגזרות. הפוך צמידים. הכנת תכשיטים . תכשיטי קנבוס

תיקים, כובעים, ועוד accessors:
דפוסי כובע חינם. כיצד לבצע שקיות. הפוך צעיפים. קולג ‘אביזרים. אינדקס של פרויקטים אביזר. כפפות ורצועות

No Replies to "פרויקט DIY קל: כיצד ברזל על תיקון"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  37 − 35 =