כיצד להשתמש Bleach ללבוש בגדים לבן – –

כיצד להשתמש Bleach ללבוש בגדים לבן - -

זה קל להלבין בגדים לבנים, אבל לפני שאתה מתחיל, יש כמה דברים שאתה צריך לדעת. שימוש אקונומיקה כדי להבהיר או להסיר צבע בד הוא דרך אידיאלית לצבוע מים קרים או לקשור לצבוע חומרים מסוימים. אבל לא לשכוח כי כלור אקונומיקה הוא כימי חזק מאוד, ואתה צריך להיות זהיר בעת השימוש בו, גם בכמויות קטנות. 

מילה של אזהרה: יתר הלבנה יחליש משמעותית כל בד.

כאשר אתה משתמש אקונומיקה, לחשוב יותר על הבהרה בגדים כהים, לא לגמרי הלבנה. צבעים רבים למעשה הופכים לחלק של מרקם בד, ולכן זה עשוי להיות בלתי אפשרי להסיר את כל הצבע מפריטים מסוימים של בגדים לגמרי.

לנקוט אמצעי זהירות כאשר הלבנה הלבנה לבן

כלור אקונומיקה הוא כימי חזק מאוד עם אדי רעילים אשר יכול כתם רצפות עץ ושטיחים, כך לעבוד בחוץ אם בכלל אפשרי. אם סביבת עבודה חיצונית אינה זמינה, לפחות לעבוד באזור מאוורר היטב. ללבוש כפפות גומי וסינר; מגע עם העור עם אקונומיקה עלול לגרום לכוויות כימיות. 

נסה לצבוע צביעה ראשון

ייתכן שיהיה עליך להתנסות עם כוח של אקונומיקה המתאימה ביותר למטרות שלך. נסה להשתמש בחלק אחד אקונומיקה ארבעה או חמישה חלקים מים. תמיד לדלל את אקונומיקה כמו אקונומיקה ישר יכול להזיק לבגדים, לגרות את העור שלך, להרוס את הבגדים האחרים שלך מחזורי כביסה הבא שלך. 

השאירו את הבגדים שלך שקוע הפתרון אקונומיקה לפחות חמש דקות.

בדוק את זה כל דקה כדי לראות אם הוא הבהיר לטעמך. זכור כי הצבע יהיה צל או שני מצית כאשר הוא יבש.

Bleach צביעה באמצעות ריסוס

הלבנה כדי להסיר את הצבע נעשה הטוב ביותר באזורים קטנים של הבגד שבו אתה רוצה את האזור מואר כדי להתבלט. עבור מכנסי ג 'ינס, להשתמש בקבוק תרסיס כדי לקבל מבט מרופט כי לא להרוס את הג' ינס.

נסה לקשור בגדים עבור לקשור אקונומיקה לצבוע, או הצבת אובייקטים כמו עלים או סטנסילים על הבד עבור אפקט אקונומיקה התנגדות.

נסה ליצור עיצוב על הבגדים שלך באמצעות עט אקונומיקה. הקפד למקם חתיכת קרטון בין שכבות בגדים, ולשטוף את אקונומיקה עודף במהירות ו לחלוטין.

נטרול Bleach לאחר צביעה

לאחר שתסיים צביעה, אתה צריך להפסיק את התהליך הכימי של הכלור. שוטפים את הבד במים. ניתן להשתמש סטופרים מקצועי בכיתה אקונומיקה, אבל הפתרון הנפוץ ביותר הוא מי חמצן. משרים את הפרוייקט בשני חלקים מי חמצן ל 10 חלקים מים במשך 10 דקות לפחות.

לעולם אל תשתמש בחומץ או באמוניה כדי לנטרל אקונומיקה, משום שערבוב אחד מהכימיקלים האלה עם אקונומיקה יכול ליצור גז רעיל.

טיפים נוספים להלבנה מוצלחת

 • Bleach עובד הכי טוב על כותנה, rayon, ו פשתן. זה יהיה גם לעבוד על חומרים סינתטיים כמו פוליאסטר.
 • השתמש בטמפרטורת החדר, אקונומיקה טרי (מבקבוק שנפתח לאחרונה) לקבלת התוצאות הטובות ביותר. אקונומיקה משמש וקרים הם הרבה פחות יעיל.
 • לא כל בדים נוצרו שווים, ולא כולם מתאימים את האגרוף כי אקונומיקה מספק. גם כמות קטנה של אקונומיקה יגרום צמר סיבי משי להתפורר.

  No Replies to "כיצד להשתמש Bleach ללבוש בגדים לבן - -"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   8 + 1 =