איך לעשות ולהשתמש שעווה Batik

איך לעשות ולהשתמש שעווה Batik

Batik היא שיטה יפה של גוסס שיכול לייצר עיצובים מופשטים גדולים או תמונות מסובכות לספר סיפור. למרבה המזל, זוהי טכניקה כי הוא לא קשה מדי עבור רוב האנשים לעשות בבית.

כיצד להפוך שעווה Batik תוצרת בית

למד כיצד לערבב את שעווה batik שלך, כך תקבל את המראה batik אתה רוצה.

ישנם שני סוגים של שעווה בשימוש מסורתי: שעוות דבורים שעווה פרפין. בעת בחירת השעווה שלך, לשקול איזה סוג של מראה שאתה רוצה עבור batik שלך.

שעווה פרפין היא פחות גמישה, ולכן זה מצוין עבור אפקט פיצוח כי הוא חתימה של העבודה batik. שעוות דבורים שעווה microcrystalline הם גמישים מאוד, ולכן הם לא מאפשרים כל פיצוח בעיצוב.

רוב האמנים הבטיקאים המקצועיים יסכימו שתמהיל של שעוות דבורים ופרפין הוא הטוב ביותר לקבל פיצוח קל בעיצוב מבלי לאבד את התמונה חלקה שעוות הדבורים מספקת.

 • עוד פרפין: אם אתה נהנה קווי פיצוח של batik, שקול להוסיף יותר פרפין מאשר שעוות דבורים לתערובת שלך. נסה 2 חלקים פרפין כדי 1 חלק דבורים. בעת שימוש בתערובת זו, ודא כי דונג חודר כל הדרך דרך הבד.
 • חלקים שווים: שלב חלקים שווים של פרפין ושעוות דבורים כדי לקבל קליטה טובה לתוך הבד שלך מבלי לאבד את הקווים הספונטניים של פרפין פצפוץ. זה נהדר עבור החתמת בד עם שעווה batik.
 • עוד דבורים: אם אתה עושה לתוך צורות להגדרה גדול עם שעווה שלך, לערבב 2 חלקים דבורים 1 חלק פרפין.
 • שעוות דבורים בלבד: השתמש בדבור עצמו אם אתה מתכוון לעשות קווים מדויקים מאוד, אותיות, וצורות. זכור כי אתה הולך לאבד חלק הקסם של batik ללא קווי פיצוח. זה שימושי ביותר אם אתה מתכוון לצבוע את הבד מספר פעמים ולהוסיף פיצוץ מאוחר יותר.

  אנשים רבים יש הצלחה באמצעות microavable סויה שעווה, אשר זמין ברוב חנויות מלאכה במחלקת ביצוע הנר. שעווה סויה מתחמם בטמפרטורה נמוכה יותר מאשר תערובת דונג / פרפין, והוא הרבה יותר קל לשטוף החוצה. זה נהדר עבור שני עיצובים מפוצלים וחלקים ללא האדים המיוצרים. 

  No Replies to "איך לעשות ולהשתמש שעווה Batik"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   60 − 57 =