לחבק את Baldness עם כיף, מפחיד & מפחיד ליל כל הקדושים תלבושות | insightyv.com

לחבק את Baldness עם כיף, מפחיד & מפחיד ליל כל הקדושים תלבושות

לחבק את Baldness עם כיף, מפחיד & מפחיד ליל כל הקדושים תלבושות

אין צורך להרגיש אי פעם נבוך או חוסר ביטחון על נשירת השיער שלך, ללא קשר הסיבה מאחורי זה. אולי אתם מתמודדים עם התקרחות הקשורה לטיפול, שיכולה להיות גלולה קשה לבלוע. אולי יש לך התקרחות גבר, או אולי גילחת את הראש שלך כדי לתמוך אהוב על מאובחנים עם סרטן. כל זה בצד, baldness הוא משהו שאתה יכול לחבק, ואת ליל כל הקדושים פשוט עשוי להיות הזדמנות מושלמת לעשות זאת.

להפיק את המרב מהמצב שלך עם אחד אלה תחפושות ליל כל הקדושים, כי טווח בין מפחיד ומפחיד פשוט כיף.

תחפושות ליל כל הקדושים כיף

צ’רלי בראון: צ’רלי בראון הוא לא רק דמות הכותרת בסרט הלווין הגדול ביותר אי פעם, זה הדלעת הגדולה, צ’רלי בראון, אלא גם בחור קירח קטן, חביב. זה כל כך כיף, שלא לדבר על תחפושת קלה לקירח – או לקרח- at- הלב. לתפוס חולצת טריקו צהובה, לצייר זיגזג שחור על פני זה עם קצת צבע בד שחור פרסטו! טרנספורמציה צ’רלי בראון שלך הוא שלם.

מר נקי: תלבושת זו עשויה להיות קצת צפוי, אבל זה אחד כל אחד יזהה. זה גם קל להרכיב. ללא שם: בהחלט יש לך חולצת טריקו לבן שוכב איפשהו.

הומר סימפסון: גם קצת צפוי, אבל כיף, בכל זאת. מה דעתך על jazzing תלבושת הומרוס סימפסון שלך עם תווית “רדיואקטיבי” תקוע לגב שלך ואת זוהר ירוק מקל בכיס שלך למעלה זה כבוי?

או לאסור עם סופגנייה טעים. דוה!

ד”ר רשע: ראש קירח וחליפה אפורה יהפכו את התלבושת של ד”ר רשע אוסטין פאוורס סדרה, נראה כמו אחד מִילִיוֹן דולר.

ג’ון שאפט: בפיר המקורי היה שיער, אבל אתה יכול להיות התגלמות של סמואל ל ‘ג’ קסון בשנת 2000 פיר. אין לו שיער ו הוא נראה נהדר.

זה לא זה שֶׁלְךָ המטרה הזו ליל כל הקדושים?

מר מגו: כובע חום, מקל הליכה, משקפיים עבים, גדולים מדי, יהפכו את הדמות הקלאסית הזאת לחיים!

קנת רוצח זומבי: קנת הוא השומר-המבצעים שהפך לרוצח זומבי שחר המתים / מהדורה מחודשת בשנת 2004. תלבושת זו משלבת את הפיתוי של ראש קירח עם מדים. זה חייב להיות להיט עם הנשים.

ג’ון קופי: איש המסתורין הנאהב המייל הירוק יש פוטנציאל נהדר ליל כל הקדושים. האם חולצת טריקו מלוכלכת וסרבלים עם כמה אזיקים נראה קצת “תחת costumed” לך? מה דעתך על ציפוי התלבושת עם דבורים מזויפות זעירות על חוט שנראה כי הוא swarming סביבך? אם אתה חושב שזה תחפושת בשבילך, ייתכן שיהיה עליך להתחיל לעבוד… עַכשָׁיו.

אחד הלוחמים השחורים של פנתר נשים לוחמים: אם אתה אוהד של מארוול קומיקס ושל הסרט פנתר שחור, לשקול ללכת בתור אחד של צוות של Wakandan נשים, דורה מילאג’ה, אשר התאמנו מלידה כדי להיות הלוחמים הטובים ביותר באומנויות לחימה, יד אל פנים לחימה, ואת הנשק שיש לעולם להציע.

SciFi תחפושות ליל כל הקדושים

גולום: השילוב המושלם של מתוק חמוץ, גולום מ שר הטבעות הוא נבל עצוב, אבל איכשהו. גוף בצבע גוף חליפה עם חלציים קטנים (או רַק את loincloth אם אתה מרגיש במיוחד risqué!), כמה איפור וקול מצמרר יביא תלבושת Gollum לחיים.

ואל תשכח את הטבעת, יקר שלי

Mace Windu: תו זה מלחמת הכוכבים Prequels, שיחק על ידי סמואל ל ‘ג’ קסון הגדול, הוא כזה תחפושת ליל כל הקדושים הגדולה. לא רק זה קל מאוד לזרוק יחד (יש גלימה?), אבל זה גם נותן לך תירוץ לשאת סביב lightsaber. אני צריך להגיד יותר?

איבי המונד: השחקנית נטלי פורטמן היתה עדיין מהמם אפילו אחרי השיער שלה מגולח בסצנת העינויים בסרט עבור Vendetta. רק תוסיף חולצה כתומה או העליון לשפשף, ביטוי סתום ואתה עשית!

יודה: אין שום דבר מפחיד על יודה, החכם הנאה מן מלחמת הכוכבים סרטים. דבק על האוזניים שדון מחודד, להחיל איפור ירוק קטן יודה נהדר יהיה לך.

תחפושות ליל כל הקדושים מפחיד

פרדי קרוגר: פרדי קרוגר, הנבל חסר הנשמה של הקלאסי סיוט ברחוב אלם סלאשס תנועות אשר חזר ממוות כדי לנקום על קורבנות שינה, הוא כמעט התגלמות של ליל כל הקדושים.

אם זה לא תחפושת ליל כל הקדושים מפחיד מושלם, אני לא יודע מה זה.

לקס לות’ור: ה סוּפֶּרמֶן המראה של הנבל השתנה עם השנים, אבל לקס Luthor המקורי הוא קירח.

No Replies to "לחבק את Baldness עם כיף, מפחיד & מפחיד ליל כל הקדושים תלבושות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 3 =