5 אופנה טעויות אופנה להימנע עונה זו

5 אופנה טעויות אופנה להימנע עונה זו

עונת החגים יכולה להיות שדה מוקשים כשמדובר ההלבשה. כל הזמנה שאומרת "חגיגי" מזמינה את השאלה, בדיוק מה זה אומר? אתה צריך ללבוש ג'ינס וזה סוודר מצחיק עם שלג על זה? או, אתה צריך ללבוש שמלת הקטיפה האדומה האהובה שלך ואביזרים מתכתי? קו ההגנה הראשון שלך צריך להיות להתקשר או לשלוח דוא"ל המארח לאשר, או לשאול מה הוא או היא תהיה ללבוש.

לאחר מכן, יש לנו אותנו.

עם קצת עזרה והכנה, אתה יכול ללמוד כיצד להימנע טעויות נפוצות חג האופנה ואת נראית כמו שלך הכי יפה (וגם חגיגי) עצמי השנה. לפנינו, תיארנו כמה paw paux חג משותף וכיצד להימנע מהם.

לובש גַם הרבה גליץ

חרוזים, מתכתי, שיזוף הם בסדר עבור החגים. למעשה, רוב הנשים מחכות עד סוף טוב של השנה צד לפרוץ את המועדפים ביותר, נוצץ ביותר, חתיכות נוצץ. אבל יש לזכור, יותר מדי ברק יכול להכריע מישהו - ואתה יכול להופיע דֶרֶך לעשות יותר מאשר המארח. במתינות, צעיפים, מתכתי ובוהק יכול להאיר את הפנים שלך ואת הדגשת החלקים הטובים ביותר בגוף. ואל תשכחו שלפעמים הזוהר הטוב ביותר מופיע רק באביזרים: משאבות כסף, עגילי נברשת, תיק שחור משובץ ... אתם מקבלים את הרעיון

מראה יותר מדי עור

חצאיות מיני גבוהות וחצאיות חתוכות לטבור עשויות להיראות נהדר על המסלול, אבל במציאות הם כמעט בלתי אפשרי לבצע.

בנוסף, עבודה מסיבות חג, מפגשים משפחתיים ואירועי צדקה הם לא הרגע הנכון להתהדר הנכסים שלך באומץ. לא רק זה אפשרי להתלבש סקסית תוך השארת הרבה לדמיון, היא גם הדרך הטובה ביותר להיראות הכי יפה שלך עבור החגים. הסוד כאן הוא להדגיש את התכונות הטובות ביותר שלך עם הַצָעָה: תחתונית קטיפה מרופדת תחרה מתחת למקטורן קטיפה מרמזת על מחשוף גדול, סדק קטן על חצאית מעיף מבט חטוף על רגליים מדהימות, שמלת נרתיק צמודה מדגישה זרועות מתוחות.

  • 5 רעיונות מה ללבוש מעל שמלת המפלגה שלך (כאשר זה מקפיא)

להיתפס עם שום דבר ללבוש

שום דבר לא גרוע יותר מאשר להיות מוזמן למסיבה נפלאה שיש שום דבר ללבוש, נכון? על ידי שמירה על כמה יסודות לבוש בארון שלך אתה תמיד יכול להיות מוכן להזמנות של הרגע האחרון. אתה יכול אפילו ללבוש מחדש את הפריטים ולגרום להם להיראות שונה לחלוטין רק עם אביזרים, נעליים ותכשיטים. יסודות כמו שמלה שחורה גדולה או מכנסיים שחורים לבוש מושלם יכול לקחת אותך דרך ארוכה.

  • מה זה קוקטייל הלבוש?

עושה את זה מסובך מדי

לא פלא נשים מתקרב החגים באימה: מנסה לתאם בגדים, מתנות, נסיעות ומסיבות יכול להעמיס אפילו את האישה המאורגנת ביותר. במקום לנסות להתאים את מפריד לבוש, לנסות שמלה שחורה קטנה העונה. לא רק זה מחמיא אוניברסלית, זה ייקח אותך כמעט כל אירוע בסגנון. רק להוסיף אביזרים ואתה מוגדר. השיער שלך צריך להיראות מסובך גם כן. לבחור אופנתי חצי חצי למעלה / חצי למטה בסגנון או למשוך את השיער שלך בחזרה לתוך קוקו נמוך. שמור על האיפור שלך פשוט, אבל מיוחד: בחר תכונה אחת כדי להדגיש, כמו עיניים או שפתיים.

להיות מתחת או מעל לבוש

אתה מכיר את התרגיל: אתה מופיע בג'ינס כשכולם לובשים קטיפה.

אתה לובש שמלה ארוכה ועמיתים לעבודה הם לבוש העסק שלהם מזדמנים. תשמע, אתה לא לבד אם אתה מתקשה לפענח את קוד הלבוש בהזמנה למסיבה. רוב האנשים להתבלבל על ידי הכינויים כמו מעורפל כמו "לבוש מזדמנים" או "קוקטייל attire" - ואפילו לא מקבלים לנו על "חגיגי,". יש, עם זאת, כמה פריטים לבוש כי להקיף כמה קטגוריות, כגון שמלה שחורה קטנה עבור אותה או חליפה כהה בשבילו - שניהם יכולים להשתתף בכל דבר, החל רשמי למחצה למסיבות קוקטייל.

עודכן על ידי טיילור דייויס

No Replies to "5 אופנה טעויות אופנה להימנע עונה זו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    12 + = 13