10 דרכים קלות כדי לחסוך כסף על בגדים

אם תקציב הבגדים שלך לקח להיט לאחרונה, ללמוד כיצד לחסוך כסף על הבגדים תוך עדיין מחפשים כל מיני fab.

אני לא מאמין שאני מציע את זה, בהתחשב רומן האהבה לשעבר שלי עם אשראי בחנות, אבל הדרך הקלה ביותר לחסוך כסף על בגדים היא רק לקנות את מה שאתה יכול להרשות לעצמך, פשוט ופשוט. אם אין לך כסף בחשבון הבדיקה שלך עבור אלה 500 $ חייב להיות מגפיים, אז תצטרך לשמור כדי לקבל אותם. סוז אורמן תהיה גאה!

02
מתוך 10

פגע ברשתות דיסקונט

יש סופר אופנתי bargains להיות בחנויות כמו T.J. Maxx ו- Target. ראש לשעבר עבור עסקאות נהדר על נעליים ותיקים, חנות Target.com עבור האחרונה של השותפים המעצב שלהם (תוכלו למצוא פריטים גדולים באינטרנט שעשויים להיות זמין בחנות המקומית שלך).

הערה: רק בגלל החנות הוא זול לא אומר לך לחסוך כסף - יש נטייה "לטעון" את העגלה שלך עם כל העסקאות, רק כדי לגלות שיש לך הצטברו מאות דולרים על אי- יסודות.

03
מתוך 10

מחוץ לעונה -

קונים מתובלים מעולם לא פגעו בקניון כאשר בגדים חדשים פגעו במעמדים. חנות עבור פריטים באביב ובקיץ בסתיו, ולקנות בסתיו שלך בחורף נראה כאשר באביב מתגלגל סביב.

אם אתה שם לב לתצוגות שבוע האופנה, אתה יכול אפילו לקנות את המגמות על מציאה, בתנאי שאתה בוחר נראה כי יהיה סביב יותר מעונה אחת.

04
מתוך 10

חפש Online מבצעים

הרשם לקבלת עלונים בדוא"ל של קמעונאים, והם ישלחו לך קופונים לשמור אותך מעודכן המכירות האחרונה שלהם. ישנם אתרי אינטרנט כולו מוקדש הכרייה נטו עבור קופונים, אבל חיפוש דרך אותם יכול להיות waster זמן גדול. עדיף להתחבר עם קמעונאים המועדפים שלך במקום.

05
מתוך 10

לא להיות פיתה על ידי מכירה

ראוי להזכיר כי כל אלה "מכירה" התראות וקופונים יכול לגרום overspending (אני בטוח דוא"ל ספורה לבד עלו לי מאות), אז לחשוב על עסקאות בגדים כמו קופונים חנות מכולת ולא לקנות שום דבר רק בגלל זה על מכירה.

06
מתוך 10

חנות מגמות בזהירות

מה לקנות תלוי את התקציב שלך ואת העונה, אבל כמה מגמות נראה מיועד לעבור במהירות (מכנסיים הרמון, מישהו?) ויש להימנע על ידי תקציב מודע. לבזבז את רוב התקציב שלך מלתחה על איכות חתיכות אתה יכול לעדכן סביב, ולחפש עסקאות על נראית טרנדי.

07
מתוך 10

תחשוב על צבע Palattes

בניית ארון בגדים סביב אחת או שתי משפחות צבע יכול לעזור לך להבין מה לקנות (ולהימנע). אם כל הארון שלך שחור ואפור, למשל, לא לקנות הרבה חיל הים, גם אם זה מגמה חם. שמור את המלתחה הנוכחית שלך בראש כאשר אתה קונה ולא לקנות שום דבר שלא ילך עם לפחות שניים או שלושה פריטים אחרים שיש לך.

אם חלק האריזה שלך הוא שחור או חום (או שניהם, אם יש לך מזל), אתה יכול להוסיף מגמות צבע עם נעליים, תיקים, צעיפים, ואביזרים תוך כדי להמשיך לבנות על יסודות.

08
מתוך 10

חנות וינטג ושגור

עם כל כך הרבה מגמות מן העבר חיתוך שוב, זה שווה להכות חנות החסכון המקומי שלך לקנות מגפיים וינטאג או שקיות שוליים. אתה יכול להרוויח כסף על בגדים שאתה לא רוצה בעת קניות חדש נראה בחנויות המשלוח או אפילו לקחת חלק להחליף בגדים עם חברים. זה עלול לקחת זמן רב יותר כדי למצוא בדיוק מה שאתה מחפש בחנות בגדים משומשים מאשר בחנות המסורתית, אז להיות סבלני!

09
מתוך 10

למד כיצד לתפור

ללמוד איך לעשות כמה, שינויים פשוטים יכול לחסוך לך הרבה כסף, אבל לא לכל אחד יש את הכישרון או היחס ללמוד כיצד להתאים את ג 'ינס או חצאית. התחל על ידי מאסטרינג יסודות כמו החלפת לחצנים מכנסיים hemming ואתה עלול למצוא את עצמך השראה לנסות פרויקטים משוכללים יותר.

10
מתוך 10

טיפול הלבוש שלך

זה שווה תזכורת כי טיפול בבגדים שלך יעזור להם עוד יותר (כן, אמא, היית צודק!). השתמש בדים עדין, למנוע את המייבש במידת האפשר (תמיד כשמדובר אלה מעצבים ג 'ינס) ולתלות ולקפל בגדים כראוי. הם קל להתעלם, אבל אלה תגים טיפול בגדים יש סיבה - לקרוא אותם!

No Replies to "10 דרכים קלות כדי לחסוך כסף על בגדים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 8 =