10 דרכים להיראות רזה מיד

10 דרכים להיראות רזה מיד

לפעמים כל מה שנדרש הוא שינוי קטן באופן שבו אנו לובשים חתיכות היומיום כדי להיראות מיד רזה. לדוגמה, לפני כמה שנים התחלתי לקנות ג'ינס ארוכים יותר כדי שאוכל ללבוש אותם. שינוי קטן, הבדל עצום. אני לא רק נראה דק יותר רגליים, אני גם נראה יותר לבוש בעקבים וג 'ינס. לנצח, לנצח!

בצע את 10 עצות על דרכים להיראות מדלל בבגדים שלך, באופן מיידי!
 

 1. השתמש בעיצוב חדש. אם המחשבה על חישוק חגורות משנים עברו מנעה ממך לנסות את הצורה החדשה, אתה תופתע לגלות כמה רחוק הגוף הגיע. אני אוהב את מעילי camisole ללבוש תחת knits ו Spanx עבור קו מלוטש סופר תחת שמלות ומכנסיים.
 1. קנה את החזייה הנכונה. אם הכל לא בדיוק, אום, איפה שהוא היה פעם, הדרך המהירה ביותר להשיג את הגוף האחורי הוא להחזיר את הכל בחזרה למקום. הדרך הנכונה לעשות זאת היא על ידי בחירת החזייה המושלמת עבור הגוף שלך. אם מעולם לא היה מצויד עבור החזייה לפני, זה יכול להיות קצת מביך אבל שווה את זה כדי לקבל את החזייה הנכונה. אתה צריך מלתחה החזייה - פעילות גופנית, מזדמנים, חולצת טריקו, סטרפלס, וכו '- כך שאתה יכול לקבל משהו עבור כל התלבושת.
 2. השמלה בצבעים מונוכרומיים מכף רגל ועד ראש. אתה אולי יודע כי שחור עד ראש שחור הוא הרזיה, אבל האם ידעת כי כל דבר אל ראש ברגל ייתן לך מראה רזה יותר לחתוך אותו בבלוקים של צבע? אפילו ראש אל ראש הבוהן יכול להיות הרזיה.
 3. בחר חתיכות שנבנו במקום סורגים רופפים. אני לא יודע איפה המיתוס התחיל כי שכבות ארוכות וסרוגות רופפות החמיאו, אבל הם מחמיאים מאוד לנשים שמנות. במקום זאת, לבחור מכנסיים תלויים ישר מן הירך (לא מלא, לא רזה), מעילים עם כמה בנייה וחולצות עם כמה חייטות. האפקט הכללי צריך להיות לרפרף את הגוף שלך - אף פעם לא חזק - אבל עדיין הרבה יותר מחמיא מאשר סורגים דקיקים.
 1. ללבוש צבעים כהים על האזורים הגדולים ביותר שלך. תחתית גדולה? ללבוש מכנסיים שחורים או ג'ינס כהים עם הדף להדפיס. כבד כבד? ללבוש ז'קט שחור עם מכנסיים קלים. קלטת את הרעיון. להסוות את החלק הכבד ביותר שלך עם פריט כהה כדי לגרום לו לסגת, ולהביא את החלק הדקיק שלך לתוך המוקד על ידי לובש בהיר או להדפיס.
 1. תלבש עקבים. ככל שאתה גבוה יותר, הרזה שתיראה. אז להוסיף כמה סנטימטרים לרגליים עם העקבים. אם יש לך רגליים כבדות, הקפד לבחור בעקב ניכר למראה. אני אוהב טריזים כי הם יותר נוח, אופנתי ואפילו לעבוד עבור נשים עם עגלים מפותלת.
 2. לבחור עבור הכיסים בחזרה על המכנסיים שלך, בסגנון ג 'ינס. הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות עבור הישבן הרחב הוא ללכת ללא כיס. כיסים אחוריים - שטוח, בסגנון ג 'ין אלה תיקון - לשבור את שטח התחתון לגרום לך להיראות קטן יותר.
 3. תלבש תכשיטים קרוב לפנים שלך. תביא את כל תשומת הלב אל הפנים שלך עם עגילים ו / או שרשרת. אני אוהב שרשראות ארוכות ורבבות כדי לתת לגוף כולו קו ארוך יותר, רזה יותר.
 4. בחר את ההדפסים הנכונים. הדפוס הלא נכון הוא כל דבר שגורם לך להיראות רחב יותר: נקודות פולקה, קווים אופקיים עבים או פלורסלים רחבים. הדפסים הנכונים מעניקים לך גובה ויזואלי - כמו קווי סיכה - או מספקים הסוואה (כמו פלורלים בגודל בינוני עד גדול, והם מרווחים היטב יחד כדי להראות רקע קטן מאוד).
 5. השתמש איפור כדי להפוך את הפנים שלך להיראות דק. שני הסנטרנים בולטים במיוחד ככל שאנו מתבגרים. החבר הכי טוב שלי משתמשת הטריק: למצוא אבקה צל אחד או כה כהה יותר את צבע העור שלך. השתמש למעלה גורף strokes כדי להחיל את זה מתחת לסנטר כדי לעזור לאזור זה לסגת. אני משתמש באבקת ברונזינג (מוחלת ביד קלה מאוד, ורק עם נגיעה בקצוות - לא צחצוח) לאורך עצמות הלחיים וברקות.

  No Replies to "10 דרכים להיראות רזה מיד"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   1 + 2 =