איזון כיף, אופנה Tween, ואת תקציב המשפחה

איזון כיף, אופנה Tween, ואת תקציב המשפחה

בית הספר התיכון הוא זמן של שינוי עבור tween שלך. היא כבר לא ילדה קטנה, אבל היא הופכת אט אט למבוגר צעיר. כפי שאולי ניחשתם, אופנה היא חלק גדול מהחוויה בבית הספר התיכון.

Tweens רוצה להיות אופנתי והם לא תמיד יודעים איך להתנתק מן הקהל לפתח את חוש הסגנון שלהם. כמה tweens עשוי לעקוב אחר הקהל דרך כל מגמה כפי שהוא עולה. זה יכול לשים שקע גדול בתקציב המשפחה שלך אם אתה מאפשר לו לצאת מכלל שליטה.

הורים צריכים לעזור tween שלהם למצוא איזון כשמדובר בחירות בגדים שלהם. אתה רוצה את הילדים שלך להרגיש בנוח סביב החברים שלהם, אבל אתה לא יכול להשקיע הון לשמור על כל הרצונות שלהם. זוהי הזדמנות טובה ללמד את האחריות ואת קבלת ההחלטות טוב בזמן נהנה!

הטיפים הבאים יעזרו לך להנחות את tween שלך לקראת חוויית אופנה כיף במהלך שנות בית הספר התיכון.

בית הספר התיכון אופנה טיפים Tweens

תעשה חיים! המפתח לביצוע הצהרת אופנה וליהנות עם בגדים היא להישאר נאמן לעצמך. אם הבת שלך תמיד היה ילד טום, היא לא צריכה לנסות את עצמה מחדש לתוך ילדה גירלי רק בגלל לחץ חברתי.

עודד את tween שלך להתנסות עם ארון בגדים מסורתי שלה קצת בכל פעם. במקביל, לוודא שהיא יודעת כי הבגדים שלה צריך לשקף את אישיותה.

השמע להוראות.בתי הספר התיכון לעתים קרובות יש קוד הלבוש, סגנונות מסוימים עשויים שלא להיות מותר.

הקפד הילד שלך מגלה מה קוד הלבוש הספר הוא מקלות אליו.

אין דבר גרוע יותר מאשר להיות בחרה בבית הספר בגלל אופנה fas pas. מדריך הסטודנטים עשוי להסביר את מדיניות בית הספר בנושא בגדים ואופנה.

אביזרים. אם אתה רוצה לסכם את הסוד כדי לעשות משפט אופנה, אתה יכול לעשות את זה עם מילה אחת: אביזרים.

אביזרים הם דרך מצוינת עבור tween שלך הספורט שלה אישיות ותחושה של כיף, מבלי להחליף את כל המלתחה. ארנקים, צעיפים, חגורות, תרמילים, headbands, גרביים ותכשיטים יכול לעזור tween שלך להוסיף קצת בלינג לארון הבגדים הקיים שלה בלי לבזבז הרבה כסף.

לשים חלק מתקציב הלבוש לקראת אביזרים הוא לא רק ניצחון אופנתי אבל לנצח פיננסי גם כן!

לא מבלה הרבה.מגמות אופנה לבוא וללכת, במיוחד בבית הספר התיכון. זה באמת לא משתלם להוציא הון על בגדים כי מה בעונה אחת יהיה הבא.

חנות עבור מציאות ולא לקנות שום דבר, אלא אם אתה בטוח שלך tween יהיה באמת ללבוש את זה. זה לא יזיק לילד שלך לתרום חלק הצעת החוק שלה לבוש, מן כספי הקצבה כדי שמרטפות הרווחים. כך היא עלולה להתפתות לטפל טוב יותר בבגדיה וללבוש אותם.

לחפש מגמות. התיכון התיכון הם די ידע כשמדובר אופנה והם יודעים מה בסגנון. אבל אתה לא יכול.

  • חפשו את מגזיני העשרה כדי שתוכלו להבין את המראה שהבת שלכם חותרת אליו.
  • בקר חנויות בגדים באינטרנט כדי לקבל תחושה של מה תלמידי התיכון לובשים היום.
  • ג'ינס וחולצות טריקו לעולם לא יוצאים מן הסגנון, והם יכולים להיות בד טוב עבור התאום האופנתי שלך. רק accessorize אותם קצת להוסיף אישיות וסגנון.

טעויות קורות. Tweens לעשות טעויות אופנה היא לא שונה מכל היבט אחר של חייהם.

אתה יכול להתעקש כי הבת שלך לא יכול ללכת בעקב 6 אינץ ', אבל היא מתעקשת שהיא יכולה. זה עד שהיא הולכת לרקוד האביב ומבינה שהיא לא יכולה!

כמה ילדים צריכים ללמוד שיעורים בדרך הקשה וזה יכול להיות קשה לצפות. רק תנסה לוודא שהטעויות שלה לא יקרות מדי ושהיא בעצם לומדת מהם. בפעם הבאה יש ריקוד, היא תבחר את העקב 2-3 אינץ 'במקום.

No Replies to "איזון כיף, אופנה Tween, ואת תקציב המשפחה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 + = 52