כיצד לתכנן Prom – Ultimate Checklist

כיצד לתכנן Prom - Ultimate Checklist

תכנון הנשף הוא בסופו של דבר נותר למועדון בית הספר: ועדת הנשף. אם אתה רוצה לומר את הנושא של הנשף שלך, מיקום, DJ ועוד, ואז להסתכל להצטרף. ארגון הלילה המיוחד של בית הספר שלך עשוי להיראות מפחיד בהתחלה, אבל זה לא בלתי אפשרי. תכנון Prom הוא הרבה יותר פשוט אם לשבור כל משימה למטה אחד אחד.

בחר מיקום

בעוד כמה בתי ספר מחזיקים proms בחדר הכושר או באודיטוריום, אחרים לקחת את הריקוד למיקום מחוץ לקמפוס.

יש את ועדת הנשף שלך להסתכל לתוך ballrooms, riverboats, מרכזי כנסים, בתי מלון גדולים, מסעדות מהודרות. כמו כן, לחשוב גדול מחוץ לקופסה. יכול להיות הנשף שלך מתקיים בחוץ או במועדון ריקודים במהלך שעות? תן יצירתיות שלך לעורר אותך. תכנון Prom עם מנהיגים בית הספר על ידי הצד שלך אומר את הרעיון שלך יישמע.

בחירת נושא הנשף ואת שיר הנשף

ההחלטה על נושא ושיר הוא חלק ענק של תכנון הנשף. אם אתה תקוע עבור רעיונות נושא הנשף, להזמין מגוון של קטלוגים קישוט המפלגה. זה יהיה קל יותר לבחור נושא או לקבל השראה ליצור משלך כאשר יש לך חבורה של אפשרויות הניח לפניך. בחר כמה שאתה חושב יהיה לערער את חבריו לכיתה, ואז יש את כל ההצבעה הוועדה על מוטיב אחד קולקטיבית הנשף. לגבי שיר הנשף, לשאול את הכיתה כולה להצביע על איזה שיר הם רוצים. בחר חמישה או שישה שירים פופולריים לשים על ההצבעה, וגם לתת לתלמידים את האפשרות לכתוב את הרעיון שלהם.

בתי ספר רבים משתמשים בשיר הנשף שלהם כדי לעצב את נושא הנשף שלהם.

בחר הזמנות

למרות התלמידים לא להחליט אם להשתתף הנשף מבוסס על כמה מפתה את ההזמנות, ההזמנה היא מרכיב מאוד סנטימנטלי של הנשף, במיוחד עבור המעמד הבכיר יוצא. ההזמנה צריכה לכלול את המיקום, השעה והתאריך, ועליו להתאים את נושא הקידום שלך.

בעת תכנון ההזמנה Prom שלך, הקפד להתיישב על אחד זה לא רק אינפורמטיבי אבל שווה להחזיק מעמד.

בחר את DJ או להקה

DJ, להקה, או שניהם? ההחלטה על המוסיקה היא חלק חשוב במיוחד של תכנון הנשף, כי המנגינות באמת להגדיר את מצב הרוח לכל הערב. שאל DJs לרשימת לקוחות והפניות. DJ המתמחה במנגינות של שנות ה -80 יכול להיות הבחור אל קהל מסוים, אבל המנגינות האלה היו ברוטציה כבדה לפני שידענו איך לאיית את ביבר. כאשר מראיין להקות, לשאול אותם מה הם מכסים שירים ולשמוע את הדגמות שלהם כדי לראות אם אתה אוהב את הצליל שלהם. בסך הכל, אתה רוצה DJ או להקה שמנגנת מגוון של למעלה 40 להיטים עם עירוי נחמד של קלאסיקות ריקוד המפלגה. זכור כי המוסיקה יהיה גם לעורר אנשים לרקוד או לשבת בצד.

תכנון תפריט הנשף

בין אם אתם עושים ארוחה שלמה לשבת, מזנון או פשוט מתאבנים, הנשף- promers כמו לקבל את הכסף של שווה. אז, זוכר את זה טיפ פשוט בעת תכנון תפריט הנשף שלך: לכו על תפריט המציע נרחב, מעריץ, מזונות מוכרים עם מגוון כמו התקציב שלך מאפשר. לדוגמה, עוף, פסטה סטייק הם קלאסיים, אבל טופו עשוי להיות זר מדי. מקל עם גלידה גלידה או עוגות עבור קינוח מעל מנגו עם אורז דביק.

לא בטוח אם התפריט שלך יש מגוון מספיק? שאל את האנשים על ועדת הנשף שלך. אם יש משהו בתפריט עבור כולם buds הטעם, רוב הסיכויים יהיו משהו מושך עבור כל האנשים בכיתה שלך.

להזמין צד טובות

לאחר חודשים של תכנון לנשף לילה אחד בלתי נשכח של חוגגים, אתה רוצה טובה צד טוקן לקחת הביתה. הוועדה שלך צריך לשים את ראשיהם יחד כדי למצוא משהו שיתאים עם הנושא של הנשף שלך, הוא בלתי נשכח וכמובן, תקציב ידידותי. רוב קטלוגים לנשף כוללים טובות המתואמים עם נושאים מומלצים שלהם לנשף, אבל גם לשקול מזכרות מתוצרת מקומית שיזכירו את הכיתה שלך בעיר שלך כאשר הם הולכים לקולג '. שקול נרות, תיבות סנטימנטליות, וכו '.

No Replies to "כיצד לתכנן Prom - Ultimate Checklist"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =