כיצד להפוך Pro ב Cub Scout תיקון מיקום

להיות מקצוען ב Cub Scout תיקון מיקום

Cub Scout תיקון מיקום יכול להיות מאוד מבלבל, במיוחד עבור משפחה חדשה Scub Cub. במאמר זה, נסקור את המדבקות ואת התגים הבסיסיים של הצופים, כך שתוכלו לקבל את המדים של בנך מוכנים לפגישת הצופים הראשונה שלו!

אם אתה חדש Cub Scout משפחה, אתה עלול להיות stumped באשר למקום שבו כל אלה Cub Scout תיקונים, תגים אחרים "בלינג" צריך ללכת על המדים של הבן שלך. מאמר זה ייתן לך סקירה טובה.  

ישנם ארבעה מקומות על מדים צופים Cub לשים מדבקות או תגים.

 1. שרוול שמאלי של חולצת הצופים
 2. שרוול ימין של חולצת הצופים
 3. כיס שמאל של חולצת הצופים
 4. כיס ימין של חולצת הצופים

"בלינג" יכול ללכת שלושה מקומות.

 1. על החגורה של הצופים
 2. על Webelos "צבעים"
 3. על כובע Webelos
Friday
של 05

Cub Scout מיקום שרוול תיקון השרוול

גוּר Scout Patch Placement

ציירים של אמריקה

סמל הכתף של המועצה שלך ממוקם בחלק העליון של השרוול השמאלי לאורך התפר הכתף. זהו מיקום 1 בתרשים.

סמל יחידת הוותיקים הקטן משוחק במיקום 2 א מתחת לסמל הכתף של המועצה. המספר שבסמל מייצג כמה שנים יחידתך נשכרה. זה זמין עבור חבילות הצופים Cub כי כבר שכר לפחות 25 שנים. זה לא תיקון חובה, אז כמה חבילות זכאי לא יכול ללבוש את זה.

מספר החבילה שלך נמצא מתחת לסמל היחידה הוותיקה במיקום 2. התמונה מציגה מספר דו-ספרתי, אך לחבילות יכול להיות מספר יחידה שאחד עד ארבע ספרות. רמז: אם אתה תפירה תיקונים על עצמך, לתפור את המספרים יחד הראשון ואז לתפור את המספרים מחוברים על המדים. זה קל יותר מאשר לתפור כל מספר בנפרד על החולצה.

02
של 05

שרוול ימין Cub צופיות תיקון מיקום

גוּר Scout Patch Placement

ציירים של אמריקה

הדגל האמריקאי נמצא במקום 1 על השרוול הימני של המדים של הצופים. דגלים הם מראש תפור על מדים חדשים. ייתכן שהדגל הוסר אם רכשת מדים משומשים. אם זה חסר, אתה יכול לקנות תיקון דגל תחליף בחנות סקאוט המקומית שלך או באינטרנט ב Scout Stuff.

מספר המספרה נמצא במיקום 2 מתחת לדגל האמריקאי. בחבילות מסוימות, מספר הצופים של הצופים יישאר זהה בכל הזמן שהוא נמצא בצופיות. חבילות אחרות להקצות מספר דן לכל דרגה, כלומר מספר דן של הצופים ישתנה כל שנה הוא נע דרך השורות. לדוגמה, כאשר הוא נמר, מספר דן שלו יכול להיות 2, אבל זה עשוי להשתנות ל 3 כאשר הוא הופך לזאב. מספר חדש של דנים יהיה צריך לתפור על כל שנה.

החבילה שלך יכול ללבוש את המסע כדי תיקון אקסלנס אם זה הרוויח את ברונזה, כסף או זהב ברמה. המסע למצוינות הוא הצופים של תוכנית המדידה וההכרה של אמריקה. אם אתה לארוז את התיקון, המדבקה ממוקמת במיקום 3, מתחת למספר השורה על השרוול הימני. החלק העליון של התיקון ממוקם 4 "מתחת לתפר הכתף.

03
של 05

שמאל Pocket Cub הצופים תיקון מיקום

גוּר Scout Patch Placement

ציירים של אמריקה

The World Crest מסמל כי הצופים של אמריקה הוא חלק של הארגון העולמי של תנועת הצופים. הוא מרוכז בין התפר הכתף השמאלית ואת החלק העליון של הכיס השמאלי.

תגי המדרג תפור על הכיס השמאלי. ההזמנה היא:

 • תג בובקט - 12:00 מיקום
 • טייגר באדג '- מיקום 6:00
 • וולף באדג '- 9:00 מיקום
 • דגל - 3:00 מיקום
04
של 05

כיס ימין צופיות תיקון מיקום

גוּר Scout Patch Placement

ציירים של אמריקה

אם הצופים Cub מרוויח את תיקון חיצוני פרס תיקון משוחק על דש כיס ימין. בנים יכולים להרוויח את הפרס הזה מדי שנה. עבור כל שנה לאחר התיקון הוא הרוויח, Cub Scouts יקבל סיכה כי הוא הצמיד על תיקון פעילות חוצות פרס.

Cub Scouts עשוי לקבל תיקונים עבור השתתפות באירועים או השתתפות בפעילויות אחרות. דוגמאות לאירועים מסוימים הם מחנה יום הצופים של קאב, המחוז או המועצה, או לילות הצופים המיועדים למשחקי ספורט. חלק מהפעילויות מוכרות פופקורן, ומניחות דגלים על קברי ותיקי יום הזיכרון או אוספות מזון לצורכי מזון של ה- BSA.

תיקונים כאלו נחשבים כתיקונים "זמניים". הם עשויים להיות משוחק על כיס ימין, אבל צופיות Cub יכול רק ללבוש אחד בכל פעם. כאשר תיקון זמני מוחלף, הישן יכול להיות תפור על "להתפאר אפוד" דומה לזה או שזה יכול להיות נשמר להכנת תיבת צל זיכרון.

הרצועה מגייסת את הבנים שמגייסים חבר להצטרף לצופים. אם הבן שלך מרוויח אותו, לתפור אותו ממש מתחת לכיס הימני.

05
של 05

הרפתקאות לולאות וסיכות

Webelos Colors

שרי Smothermon-Short

Cub Scouts לעבוד על הרפתקאות כדי להתקדם לאורך שורותיהם. הצופים הצעירים, (נמרים, זאבים ודובים) מרוויחים "לולאה הרפתקה" להשלמת אחד. לולאות הרפתקאות נועדו להיות מכור על חגורת הצופים Cub. בנים עשויים ללבוש כמו לולאות מרוויח רבים כפי שהם היו רוצים גם אם הם עובדים על השורה הבאה. לדוגמה, דובים יכולים ללבוש טייגר וולף הרפתקאות לולאות אם הם רוצים.

במקום לולאות הרפתקאות, Webelos מוענקות סיכות הרפתקאות. Webelos עשוי ללבוש את הפינים שלהם על הכובע שלהם או על צבעי Webelos.

הוסף משאבים למשאב זה

ראוי Cub Scout מיקום תיקון יכול להיות מבלבל אפילו עבור משפחות קביעות. הפוך לדף זה כדי שתהיה לך גישה קלה בפעם הבאה שה- Scub Cub שלך יקבל תיקון חדש.

No Replies to "כיצד להפוך Pro ב Cub Scout תיקון מיקום"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  90 − = 80